Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Söyledikleri tutarsız. Pazarlamacı zihniyetli. Ayrıca sayfasında hamile kalanlar samimi değil. Üstelik amh değişmez ve değiştireceğini iddia ediyor her şey amh değildir. Önemli olan ultrason muayenesindeki fölikül sayısı ve bunun kalitesi. Ve doğru düzgün İnternet'e bir bilgi dahi yok. Telefonda konuşurken arka planladaki telefon sesleri tele pazarlamayı hatırlıyor
Siz kullandınız mı?

Söyledikleri tutarsız. Pazarlamacı zihniyetli. Ayrıca sayfasında hamile kalanlar samimi değil. Üstelik amh değişmez ve değiştireceğini iddia ediyor her şey amh değildir. Önemli olan ultrason muayenesindeki fölikül sayısı ve bunun kalitesi. Ve doğru düzgün İnternet'e bir bilgi dahi yok. Telefonda konuşurken arka planladaki telefon sesleri tele pazarlamayı hatırlıyor
Siz kullandınız mı?
Bende kullanmadım,dediğiniz şeyler benimde dikkatimi çekti ama diyatı uygun olduğundan deneyebilirmiyim dedim?

Merhaba kuzenim 42 yasında ve hamile.hemde 6 senedir menepozdaydı😊 sadece 1 kez adet görmüş ondada kazara hamile kalmış Allah'ın mucizesi resmen şok oldu kızda.sizinde olur inşallah
36 yaşında menopoza girmiş 42 yaşında mı adet görüp hamile kalmış?

2013 mart anneleri grubundaydim 10 yıl önce yıllar sonra yine anneler gruplarının bir parçası olmaya çalışıyorum. Bat 30 Kasım bakalım tuttu mu gorcez. Erken hamilelik testinde çıkmadı bugün. Kısmet artık
Var mı gelişme canım?

Merhaba arkadaşlar ben de 39 yaşındayım 1 oğlum var 15 yaşında 37 yaşında bir gebelik yaşadım 35 haftalık ölü doğum yaptım bakalım korunaksız ilerliyorum yeni tahlil yaptırdım oluru var gibi hayırlısı olur ve doğarsa dünyalar benim olur abisi ve babasıyla uzun ömürlü verecekse rabbim burdayım birbirimizin güzel haberlerini alıp motive olmak dileğiyle
Mrhba, dünyalar senin oldu mu inş?

Meslek neydi ertelemişsin?
Kaç ay sonra oldu korunmayı bırakalı?
Bende uzun ara verdim 2 yılı geçkindir olmuyor.
Emniyet. Doğu görevi falan derken ancak düzenimizi kurduk. Bu seferde deprem oldu görev yerimizde 😔 Eylül ayında korunmayı bıraktım Kasım ayında son adet geçince hamile kaldım. İlk çocuğumda da korunmayı bırakınca hemen olmuştu o zaman 27 yaşındaydım. Bunda sadece ovulasyon takibi yaptım.

Değerlerim güzelmiş yumurtalıklarım küçükmüş,doğal yolla çok zor tüp bebek deneyin dedi.Kendi adıma tüp bebek denemek istemiyorum çünkü psikolojik olarak zor bir süreç ve benım yaş grubumda tamamen ticari yaklaşım var.Napıyorsun? Derseniz dua ediyorum sadece😍🙏
Aynı durumdayız
Ticari yaklaşımlar çok canımı sıkıyor
Doktorlara da güvenmiyoruz artık çoğu paragöz olmuş

Merhabalar, ben de 38 yaşındayım ve 2,5 yaşında bir kızım var. İkinci çocuk için uğraşıyoruz. İlki için de uğraşmıştık 1,5 yıl ve tüp bebeğe başlayacaktık ki rahim filmi çekildi. meğer rahimde yapışıklık varmış histereskopi ile açıldı ve tam 2 ay sonra hamile kaldım. Doktora gittim film çekilmedi ama bi sorun yok dedi deneyin dedi. Aşılama yaptık olmadı. Sonra eşim 6 ay şehir dışındaydı aralıklı olarak görüştük hiç denk getiremedik. 3 aydır birlikteyiz ama denesek de olmuyor. Bat 1 Aralık ama bu sefer de olmayacak muhtemelen. Bu hafta annem ameliyat olacak tüp bebek ya da aşılama vs bu ay yapamayız. Annem iyi olsun belki Ocak ayında denemek istiyorum. Ama çevremde de tüp bebek geçmişi hüsran olan o kadar çok insan varki korkuyorum. Ama ikinci bir çocuk hatta belki ikiz o kadar çok istiyorum ki 🙏. Halen kızımın küçülen ya da bebeklik oyuncaklarını veremedim kimselere belki kardeşi olur diye. Normalde evimde kullanmadığım gitmediğim çoğu şeyi hatırası yoksa tutmam veririm. Ara sıra bu siteye girip anneler gruplarını okuyup takip ediyorum. Çok hoşuma gidiyor. Kan vermeye gidenlerin sonuçları çıktı mı diye merak ediyorum ve yüksek sonuçlar okuyunca seviniyorum. İkinci çocuğu ilki kadar istemem, peşine düşmem diyordum ama öyle olmuyormuş. Onu da ilki kadar çok istiyorum. İnşallah dileyen her kadın istediği ayda hamile kalır 🙏.
Hayırlı sonuçlar var mı?

Canım bişey sorcam sana klomen donrası kistten bahsetmiştin ya sen de , o kist için ne vermişti sana doktor hatırlıyor musun ? Senin peşinden geliyom resmen dediklerini ardından yaşıuorum ben de 😂😂 bana cyclo proxn.. gibi bişey verdi kist için önce kist geçsin dedi klomen sonrası adetim hem geç geldi hemde bir gün gün simsiyah geldi ve kesildi doktor kist gitmemiş adeti engelliyo dedi bu ilacı verdi ve bu esnada korun dedi . Senin nasıldı o sürecin korunmayı sana da söylemiş miydi
Klomende bi hafta gecikmişti benimde, senin kaç gündü?

Emniyet. Doğu görevi falan derken ancak düzenimizi kurduk. Bu seferde deprem oldu görev yerimizde 😔 Eylül ayında korunmayı bıraktım Kasım ayında son adet geçince hamile kaldım. İlk çocuğumda da korunmayı bırakınca hemen olmuştu o zaman 27 yaşındaydım. Bunda sadece ovulasyon takibi yaptım.
Çok iyi hemen kalmışsın sayılır.
Yemene içmene dikkat ettin mi?
Ekmek yememe, çok su içme vs gibi.

merhaba kızlar. bende 42 yaşındayım. 1,5 yıldır evliyiz. bir yıldır çocuk istiyoruz. ilk gittiğim doktor bir sorun olmadığını beklememizi söyledi. bekledik ama gelen giden olmadı. geçen ay başka bir doktorda gittim. yaşadığım şehirde iyi bir doktor olduğunu duyuyordum zaten. onunla yumurta takibi yaptık. olmadı. tüp bebek için de şu an için hazır değilim. o yüzden bu ay yine yumurta takibine başladık. ilk ay fostimon ve ovitrelle kullandım. bu ay gonalf kullanıyorum. bu gün ikinci iğnemi yapacağım. bir kaç ay böyle deneyecez. olmazsa yılbaşından sonra tüp bebek için başvuru yapacağız. aslında geçen ay çok ümitlenmiştim. hemen oluvercek gibi gelmişti ama öyle kolay olmuyormuş. :KK43: ben hep üç çocuk hayali kuruyordum ama bu yaştan sonra anca bir tanesi zor olacak galiba. hayırlısı olsun da bir tane olsun diyorum artık. her şey Allah ın takdiri. ama ümidimizi kaybetmeyelim. ...
Mrhaba, var mı bi hayr haber?

Merhaba hanımlar
Bende 2.çocuğu istıyorum. Yaş 38
11 yaşında Bi evladım var. İlki şak dıye olunca buda olur diye bu kadar zaman bekledik.
Geçen ay başladık çalışmalara. Gün aşırı ilişki yaşadık olmadı.
Bu ay ovulasyon la takip edeceğim
Bakalım rabbim bu ay nasip edecek mi?
Inş nasip oldu mu?

Selam kizlar , bende 39 yasindayim bu ay itibariyle, 3 senedir evliyim 2 senedir ugrasiyoruz bizde. 2 kere kendiliginden hamile kaldim ama dis gebelikmis. O %1-2 lik oran beni buldu anlayacsginiz😏 1 basarisiz tup bebek girisimim var . Sonra miyom aldirdim 4 aydir korunuyoruz. Onumuzdeki ay dondurabilidigim tek yumurtami koydurucam ama acaba bu ay random denesek mi diye serytan durtuyor bizi . Ve tabi ki asiri korkuyorum acaba yine dis gebelik mi geciririm diye hazir bir ay kalmis riske atmasa
Mi? offf cok kafam karisik anlayacwgniz. Suan 2 yumosum var zaten baska da olmuyor . Sizce beklesemmi oylesine de olsa denesem mi kafamda deli sorular😓
Değerlerin kaçtı fsh, amh?

X