ileri yaş anne adayı kızlar kaç haftalık olduk?

nazoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
129
3
kızlar merhabaaa bebişlerimiz kaç haftalık oldu? olası doğum tarihlerimiz ve bebişlerimizin cinsiyetini paylaşalım şimdide.biz bebişimle 20+2 haftalık olduk artık kendini bana iyice hissettirmeye başladı:) doğum tarhimiz 10 kasım görünüyor bir sürpriz olmazsa ve oğluşum olacak teyzelerii hepinizi öpüyoruz:1hug:

Çok sevindim nazoo, oğlunla sana mutlu bir yaşam dilerim.Bizimde doğumumuz 1 ocak gibi görünüyor. Daha cinsiyeti belli değil ama hiç farketmez, sağlıklı olsunda.
Nazoocum sen amniyosentez yaptırdın mı_?
Yaştan dolayı ikili testin sonucundan sonra direk amniyosentez mi yaptırsam acaba diye düşünüyorum, ama bir taraftan da korkuyorum.

Merhaba arkadaşlar, benimde 29 ekim normal tarihim görülüyor. İnşallah kızım olacak ama hala isim bulamadık. Birde 2. bebişim olduğu için bayağı karnım çıktı, sizin de öyle mi:)

nazooo canım hayırlı olsun ya oğlun olacakmış hee ayy inşallah bize de nasip olur cinsiyetini öğrenmek Allah tamamına erdirsin arkadaşım :nazar:

Biz bugün ikili testimizi yaptırdık, ense kalınlığı normal çıktı, inşallah kan testide normal çıkar. Merakla bekliyorumi sizlerin nasıl geçmişti, amniyosentez yaptırmakzorunda kalan oldumu içinizde.

MERHABA ARKADAŞLAR BİZDE 19 HAFTALIK OLDUK ENSE KALINLIĞIMIZ NORMAL ÇIKTI YAŞ RİSKİ YÜKSEK AMA AMİNYOSENTEZ YAPTIRMADIK TABİ KORKUYORUM AMA BEBEGİMDEN VAZGEÇEMEZDİM BİLMİYORUM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN BENİM OĞLUŞUM OLUCAK senağlama

Son düzenleme:
X