Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Akşama göz makyajı çalışmalarıma başlayorum hadi hayırlısı

hayırlısı meleğimmm

canımmmmmmmm çok güzel olmuşş bir ömür boyu mutluluklar diliyorum sana ALLAH kısmet ederse düğün nezamanaCADIARZU

amiinn balköpüğü ama önce bi kavuşmak lasımmm

off yaa ilk sayfadaki makyajlarını inceledim resmen çıkamadım....tek kelimeyle mükemmelsin...Allahım nazarlardan korusun seni davşanım.....tonlamalar,gölgelemeler,bakışlar her bişi süper bu yeteneği insanlardan mahrum etme derim ..........gamzesini sevdiğim Şeniz

oyyy gözüne gaşşına ben gurban olam saa ben bayıliimm anama habira anlatııyorum seni

ilk sayfa insanın byagı zamanını alıyor :icecream:

deme yaa künefem adım adım makyajlar ileriki sayflarda da var köpüğüm üstünde yazıyor şu sayfada bu makyajın yapılışı diye meleğim

arzum süpersin yaa benimki döndüğünde yapıcam siyah makyajını=)

bana da göster düğünden önce meleğim

Arzuşuuuummm..Yeşermiş..çiçek açmışsın bu kış ayında hayırlı olsun..opuyorumnanaktan

tatlıı gacımmm meleemmm çok teşekkür edrim canemm içim açıldı fallaa

Fıstıklı lokumummm, hayırlı olsunnn .
Yeşil pekte yakışmış kız :kedi:

hazanınn çiçğim alnından öperim güzl yüzlümm çk teşekkür ederim bidenemmmm

ya hayran kaldım makyajlarına we sana tabıkı:)))cok hoslar..bende fena deılım bu konuda ama onunde saygıyla egılıyorum:))))kursa falan gıttın mı hıc???

Çalışa çalışa canımın içi Arzuma baka baka eye liner olayını kavramam lazım. Yerim seni ben makyaj sanatçımmm benim.

İlarzu fan clup mı açsak kızlar ne yapsam makyaj sanatçısı diye...
kaydirigubbakcemile5

ben senin oldugun heryerde canım yesillenirimmmm :dance:

:sm_cool::sm_cool::dance::dance:

çiçekler açsııınnn büzekler ötsünn kırlardaa sevgililerr eleleee koşsunnnnn

Çalışa çalışa canımın içi Arzuma baka baka eye liner olayını kavramam lazım. Yerim seni ben makyaj sanatçımmm benim.

İlarzu fan clup mı açsak kızlar ne yapsam makyaj sanatçısı diye...
kaydirigubbakcemile5

delikafaduldendelikafadulden

anaa kızzz bu işi pirofesyonel yapanlar beni düverler yawohaoldumsmile

sonra seni işaret ederim bakkk o yaptııı o yaptııı diyeeeeaklinialirimsmile

ya hayran kaldım makyajlarına we sana tabıkı:)))cok hoslar..bende fena deılım bu konuda ama onunde saygıyla egılıyorum:))))kursa falan gıttın mı hıc???

canım benim çok teşekkür ederimmm Şeniz

anam anam anammmmmmmmmmmmmmmmmmm
süper olmuş bibeğim.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

düğün makyajı denemesi meleğimm beğendiğine sevindimmm

Şekerparemm bişi sorcammm :kedi:
Buralardaysan ses ver hele

ılarzucumm o profosyonelim deyip bir şey beceremeyenlerin bir mağduru olarak gerçekten stilini çok beğeniyorumm süpersinn balımm.

Bu arada düğün makajı denemende bir far kullanmışsın ya onun markası ve rengi nedir canım? Çok beğendim her zamanki gibi. Birde senin mor bir farın var. Ben de mor var ama o renk tonunda durmuyor sürünce ondan da istiyorum bennn:kedi:

Sonunda eyeliner çekme olayını kaptım. Biraz daha geliştiricem kendimi. Aldım resimlerini karşıma baka baka yaptım walla. Farlarıda karıştırdım ortaya güzel bişi çıktı. Dedim ben bunu bir kıslaraa ve Arzuma gösteriyim istediğim ışığı yakalayamadım yaa karanlık çıktı hep sonrada makinanın şarjı bitti uyuz aldım sildim makyajı birde gündüz gözü ile yaypı koyucam bakimm üstad ( İlarzu) ne dicek :p

süppeeer..ama şünuda söylemeden geçmeyeyim ilarzucum sendeki yüz göz bende olsa hayatta makyaj yapmam gerek yok çünkü maşallah allah özenmiş yaratmış...

ayy hayranlikla inceledim..masallah :nazar: gözlerin cok güzel tabi makyajlarin da onlar kadar güzel..Allah nazarlardan korusun a.s.

Şekerparemm bişi sorcammm :kedi:
Buralardaysan ses ver hele

çiçeemm yettim galiiiiiiiiiiiii:eek:

dün yohtum balımm Bileciğe gadder bi gidip geldim:))

İlarzucumm o profosyonelim deyip bir şey beceremeyenlerin bir mağduru olarak gerçekten stilini çok beğeniyorumm süpersinn balımm.

Bu arada düğün makajı denemende bir far kullanmışsın ya onun markası ve rengi nedir canım? Çok beğendim her zamanki gibi. Birde senin mor bir farın var. Ben de mor var ama o renk tonunda durmuyor sürünce ondan da istiyorum bennn:kedi:

bidenem kaç kere kuaförlerde kavga ettim makyaj yüzünden ben de zamanında...
şmdi kendim yapıyorum düğünümde de kendim yapacağım böyük ihtimalle..

nişan makyajımı evde olack diye üşendim kuaföre yaptıracaktım yarsıında nişan için bir yer tutulduğunu evde olmayacğını öğrendik ordan çevir gece makyajına kuaförle beraber yaptık gülümm.. kuaför tv makyözüyüm dedi ardından eyeliner çekmiyorum kalem çekiyrum ben dedi. nişan makyajına kalem çekecek yani hanım prdon tv makyözü:))

bir de 70 tl alıyormuş makyaja :1shok: oldu dedim göslerim doldumirmirmirmir

Sonunda eyeliner çekme olayını kaptım. Biraz daha geliştiricem kendimi. Aldım resimlerini karşıma baka baka yaptım walla. Farlarıda karıştırdım ortaya güzel bişi çıktı. Dedim ben bunu bir kıslaraa ve Arzuma gösteriyim istediğim ışığı yakalayamadım yaa karanlık çıktı hep sonrada makinanın şarjı bitti uyuz aldım sildim makyajı birde gündüz gözü ile yaypı koyucam bakimm üstad ( İlarzu) ne dicek :p

kız karanlık maranlık bakardık yaaaboshayallersmile
yaptığını koy bulanık mulanık ne olursa olsun çiekim

süppeeer..ama şünuda söylemeden geçmeyeyim ilarzucum sendeki yüz göz bende olsa hayatta makyaj yapmam gerek yok çünkü maşallah allah özenmiş yaratmış...

ooooww canımm çok teşekkür ederim bidenemhihoyyyt
yüz göz derken öyle bi güzelliğim yok makyajı kaldırıyor sadece yüzüm sevgilim:))

ayy hayranlikla inceledim..masallah :nazar: gözlerin cok güzel tabi makyajlarin da onlar kadar güzel..Allah nazarlardan korusun a.s.

canım çok teşekkür ederim çok incesin Şeniz

X