Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aşk-ı Memnu dizisinin setinde yıldızı parlayan genç yıldız Beren Saat’in makyajını yapan Gülcan Bayaröge, daha önce canlandırdığı karakterlerin aksine, baskın Bihter karakterini öne çıkaran bir göz makyajı yaptığını söylüyor.
”Göz makyajını yaparken, far kullanmıyorum, sadece siyah kalemle Beren’in gözünü çerçeveleyip dağıtıyorum, ardından da bol maskara uyguluyorum,” diyor.
Saat’in çok pürüzsüz ve sağlıklı bir cildi olduğunu söyleyen Bayaröge, çok ince bir fondötenin ve pudranın baz için yeterli olduğunu da ekliyor. Yoğun göz makyajı yapıldığı için dudaklarda çok net renklerden kaçındığını söyleyen Bayaröge, şeffaf rujlar kullanıyor. Cici kız görünümlü pembe yanaklar yerine, sert karakterini yansıtan şeftali tonlarında bir allıkla elmacık kemiklerine kontür yaparak belirginleştiriyor.

MAC, Face&Body fondöten, 120 ml, 68 TL, MAC, Powder Blush in Melba allık, 43 TL; Chanel, Rouge Allure ruj, 69 TL; parfümerilerde.

hayatım benim, şöle bilgi vermiş kadın arzumm seninde merak eden arkadaşlarında işine yarar umarımopuyorumnanaktan

çok iyi yapmışsın innova canım

ben de diziyi izlemiyorum arkadaşlar çok merak diyordu bi makyajını gösterdiler evde de net yok aklımda kalanlarla yapıverdim ama bence far vardı o bana gösterilen resimlerde bal köpüğüm

dipliner ile başım belada ilarzum
evde deneyince iyi oli
dışar çıkarken yaptığımda muhakkak bi hata oli :umursamaz:

ilüşüm ben hani seni görmeye gelecem ya çarşamba :d bana orda bi makjayyapıver anacım ya nolur

Bencede bihterin makyajında far vardı,
Hemen hemen her bölümünde farlı olduğu anlar oluyor.
Direk kalemi dağıttıklarıda var tabi,
Ama makyözü eksik anlatmış bence.

İlarzu hepsi harika gerçekten,
KAş var Göz var,
Yetenekte tam olunca,
Ortaya işte böyle harikalar çıkar

Dörtlük kibin oldu sankim :kedi:
Ellerine sağlık canım.opuyorumnanaktan

ilarzucm senin adım adım makyak vidyonu izledikten sonra bende oturdum makyaja grili siyahlı bi tonda yaptım ama hayretti begendim gerçi iki gözüm birbirinden farklı oldu ama ilk denemeye göre çok iyiydi bence tabiopuyorumnanaktan..ama şöle bi durum var normalde benm gündüz kullandığım makyaja göre çok ağır kaçtı yada benm gözüm alışmadı ondan öyle geldilülülülülülü

ilarzu üstat valla öyle çok dua alıyosundur kii..
sayende göz makyajına olan sempatim 5e katlandı.. :)) Ellerin dert görmesin.

evet canısım belki de daha önce bu kadar koyu yapmadığıdandır. smokey i orta gri de güzel oluyor hem daha günlük oluyor sevgilisimm

ilarzu üstat valla öyle çok dua alıyosundur kii..
sayende göz makyajına olan sempatim 5e katlandı.. :)) Ellerin dert görmesin.

alllaaahh sizden de razi olsun şekercimmm beni topiğimde yalnız bırakmadığınız için asıl sizin güzel güzel yazan elleriniz dert görmesinn inşallahhhhh

alllaaahh sizden de razi olsun şekercimmm beni topiğimde yalnız bırakmadığınız için asıl sizin güzel güzel yazan elleriniz dert görmesinn inşallahhhhh

böyle topic boş bırakılır mı ben far kullanmayı sevmezdim gözkapaklarımı küçük bulur yakıştıramazdım.ama sayende gaza geldim aldım elime siyah-beyaz geçiş far paletini deneye yanıla becerdim herkes de beğendi :))) ama gri-siyah biraz gece makyajına kaçıyor onun gündüz versiyonunu nasıl deneyeyim dersin??

çiçek gözlüm orta gri ( siyah yerine) beyaz (gri yerine) bebeğimm

offffff harika ya nasılda güzel yapmışsınnnnn

aaa demek meslektaşız ne güzel gerçi benim hala bi işim yok yaamafoldumben

çok tş kler ciicm rismler içim mükemlerler

canlarımm alnınızdan öperim tek tek....
ben yokken boş bırkmamışsınız şeker torbaları çok sağolunnnn bitaeler

hazan evet bebeğim ben de öyle gördüm bazı makyajları normal kalem ama şık giyindiğinde far var göz kapağında çok beli

sana ne desem bilmiyom ki balım çok tatlısın bende bursadayım........

Teşekkürler üstadım, opuyorumnanaktan
Tespitimi destekledin minik kuşum a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…