Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oooo ne güzel şekerparesimm yaaa tanışma olursa gelirsin bidenem tanışırız da:)

öperim bıldırcınımŞeniz

Günaydınn şekerim.-tatlicadiarzu-
Makkajlarını eklesende nasiplensek :kedi:
Akşam için çok lazım da :sinifsinif:

kız akşam için ne lazım uyduruk osman yaptım bugünkünü dur ekleyem

altına da akşamkini ekleyeyim

bu canözüm bugünkü makyajım. Renkler silik ve açık renk çıkmış bidenem yanıltmasın daha koyu gendisi:)

bu da akşam kardeşimle birlikte lostu izlerken küçük ayna önümdeydi dedim ki değerlendirem ben bu aynayı:))) anormal bişey yapem hem hedaye gelen farlarımın hatırınaa:))

kız akşam için ne lazım uyduruk osman yaptım bugünkünü dur ekleyem

altına da akşamkini ekleyeyim

Akşama beni istemeye gelecekler tatlışım :kedi:
Koyu gri kısa bi elbise giyicem, makkajda afallamış durumdayım.
Dün topicte hüznüm bi resim yolladı böle yap diye,
Pembeli eflatunlu, aşkito kalem çek dağıt dedi.
Bide sen fikir ver hade opuyorumnanaktan

ben isteme akşamları sadelikten yanayım sevgilisim canözüm

kapatıcını sür varsa göz makyajı bazını sür yoksa kapatıcının üzerine şekerparem pudra sür

evde ten rengi farın varsa balım ten rengi bi far sür bej rengi yani. kaş altını da aydınlatmak için vanilya veya beyaz tonlarında bi far geç. kapatıcının rengi eğer beyaza yakınsa sakın onu kullanma ten rengine yakın bi fondoten ve pudra ile geçiştir. biraz heyecanlanacağından ötrü:) hormonlar fazla çalışacak baz olmayınca makyajın akma ihtimalı olacak koyu renk far kullandığında bu yüzden riske atma bence dediklerimi sürdükten sonra güzelciğim bi eyeliner çek biraz kalın olsun yada kalem alt kirpik diplerini doldur eğer gözün iri ise sadece içine de çekebilrisin orta büyüklükte yada küçük ise dışarı kirpik diplerini doldurarak bırakailsin. bu işlemlerden sonra yoğun rimel... bir kat rimel üzerine pudra (allık fırçası ile sür kirpiklerine) sonra ikinci kat rimelini sür. kirpiklerinin daha hacimli ve sürümünün daha yumuşak olduğunu göreceksin... ve allık olayı eğer şeftali tonları varsa (eğer yüzün yani tenin kırmızıya yakın bir rense doğal hali) sür. eğer tenin sarımtırak bir renk ise pembe allık kullan canısım. sonra da kırmızımsı yada koyu pembe bir ruj sür (eğer dudak rengin koyu ise rujunu sürmeden önce bi kat pudra geç hafif rengi tam versin diye sevgilisim sonra birazcık daha sür pudradan. ikinci kat rujunu da sürdükten sonraaaaaaaaaa

bir arkdaşını tut parfümünü ve o yukarıdan sana sıksın 360 derece bi dön bileklerini ve dirsek içlerini unutma parfumlanirken güzelimmmmm

gelişmeleri beklerim gül yüzlümmm çok güzel bir gece olur inşallah balımmm

Son düzenleme:
ben isteme akşamları sadelikten yanayım sevgilisim canözüm

kapatıcını sür varsa göz makyajı bazını sür yoksa kapatıcının üzerine şekerparem pudra sür

evde ten rengi farın varsa balım ten rengi bi far sür bej rengi yani. kaş altını da aydınlatmak için vanilya veya beyaz tonlarında bi far geç. kapatıcının rengi eğer beyaza yakınsa sakın onu kullanma ten rengine yakın bi fondoten ve pudra ile geçiştir. biraz heyecanlanacağından ötrü:) hormonlar fazla çalışacak baz olmayınca makyajın akma ihtimalı olacak koyu renk far kullandığında bu yüzden riske atma bence dediklerimi sürdükten sonra güzelciğim bi eyeliner çek biraz kalın olsun yada kalem alt kirpik diplerini doldur eğer gözün iri ise sadece içine de çekebilrisin orta büyüklükte yada küçük ise dışarı kirpik diplerini doldurarak bırakailsin. bu işlemlerden sonra yoğun rimel... bir kat rimel üzerine pudra (allık fırçası ile sür kirpiklerine) sonra ikinci kat rimelini sür. kirpiklerinin daha hacimli ve sürümünün daha yumuşak olduğunu göreceksin... ve allık olayı eğer şeftali tonları varsa (eğer yüzün yani tenin kırmızıya yakın bir rense doğal hali) sür. eğer tenin sarımtırak bir renk ise pembe allık kullan canısım. sonra da kırmızımsı yada koyu pembe bir ruj sür (eğer dudak rengin koyu ise rujunu sürmeden önce bi kat pudra geç hafif rengi tam versin diye sevgilisim sonra birazcık daha sür pudradan. ikinci kat rujunu da sürdükten sonraaaaaaaaaa

bir arkdaşını tut parfümünü ve o yukarıdan sana sıksın 360 derece bi dön bileklerini ve dirsek içlerini unutma parfumlanirken güzelimmmmm

gelişmeleri beklerim gül yüzlümmm çok güzel bir gece olur inşallah balımmm

zemuszemuszemuszemus
Teşekkürler üstadım, az sona köföre gidicem.
Saçlarımı bi düz fön çektirip biraz şekil verdiricem.
Makkajı gelince yapıcam, söylediğin malzemelerin hepisi varda.
Şekerparende eyeliner sürecek kabiliyet yok.mafoldumben
Ama haklısın, sade bi makyaj daha kurtarıcı olacak.
Son dakika haberleriylen gece görüşürüz tatlışkomopuyorumnanaktan

bu canözüm bugünkü makyajım. Renkler silik ve açık renk çıkmış bidenem yanıltmasın daha koyu gendisi:)

bu da akşam kardeşimle birlikte lostu izlerken küçük ayna önümdeydi dedim ki değerlendirem ben bu aynayı:))) anormal bişey yapem hem hedaye gelen farlarımın hatırınaa:))

Bittim anam bittimmm akannehir
Çok yakışmış süpersin yine tulumba tatlımmmm Şeniz kaydirigubbakcemile3

ilarzu ciicm makyjın süper bu arada siyah far alıcam ne alayım ne önerirsiniz

yaw arzummmmmm
meleğeeeemmmm benem
her zaman ki gibim supeeeeeeeersinnnnnnnnn :lepi:

:nazar: :nazar: :nazar:

anten deel canak aldım bilesinnnn yavri
sırnaşık şey

Wohooo yikio yine gozler canemm super olmusdelikafaduldendelikafadulden
bende her lost izlerkene bole bi ilham geleydi nolurdu sankim:umursamaz::umursamaz:

çiçeklerim çook teşekkür ederim güzel bakan gözlerinize sağlık yewrularrrr:)))

zemuszemuszemuszemus
Teşekkürler üstadım, az sona köföre gidicem.
Saçlarımı bi düz fön çektirip biraz şekil verdiricem.
Makkajı gelince yapıcam, söylediğin malzemelerin hepisi varda.
Şekerparende eyeliner sürecek kabiliyet yok.mafoldumben
Ama haklısın, sade bi makyaj daha kurtarıcı olacak.
Son dakika haberleriylen gece görüşürüz tatlışkomopuyorumnanaktan

canemmmm nasıl geçti hele bi anlat hele gülümmmm ne yaptın mekkej

Bittim anam bittimmm akannehir
Çok yakışmış süpersin yine tulumba tatlımmmm Şeniz kaydirigubbakcemile3

çıtırımmmmmm öperim sevgilisim

ilarzu ciicm makyjın süper bu arada siyah far alıcam ne alayım ne önerirsiniz

canım bu siyah farın markasını ben sana söliycem ama evde buda çok hoş toz far organik eline döküyorsun biraz sonra fırça ile su alıyorsun elinin üstünde karıştırıyorsun yediriyorsun hem eyel,iner niyetine hem de far ismini sölerim balımm

onun haricinde maybelline tekli siyah ıslak kullanımda güzel balım reçelim

yaw arzummmmmm
meleğeeeemmmm benem
her zaman ki gibim supeeeeeeeersinnnnnnnnn :lepi:

:nazar: :nazar: :nazar:

anten deel canak aldım bilesinnnn yavri
sırnaşık şey

seni varya bi sıkarım sıkarımmmm öperimmmmm ısırırımmŞeniz

Çok süpersin valla canım bayıldım hihoyyyt

çook teşekkürler canımŞeniz

canemmmm nasıl geçti hele bi anlat hele gülümmmm ne yaptın mekkej

çıtırımmmmmm öperim sevgilisim

canım bu siyah farın markasını ben sana söliycem ama evde buda çok hoş toz far organik eline döküyorsun biraz sonra fırça ile su alıyorsun elinin üstünde karıştırıyorsun yediriyorsun hem eyel,iner niyetine hem de far ismini sölerim balımm

onun haricinde maybelline tekli siyah ıslak kullanımda güzel balım reçelim

seni varya bi sıkarım sıkarımmmm öperimmmmm ısırırımmŞeniz

çook teşekkürler canımŞeniz

Balımmmmm nirdesin senn, düğünüm olcek nerdeyse:kedi:
Fıstığım hafif pembeli bi far sürdüm, Tabi cildimi senin anattığın kibin hazırladıktan sona.
Bide geçen sevilden yatık uçlu fırça almıştım, eyeliner gibi siyah far çektim onunlan da:kedi:
Huj oldu minik kuşum, pembiş allık sürdüm, pembiş ruj.
Ama virmediler beniiiimafoldumben:gitme:

ilarzucuğum çok tşk ler cnm bu arada stila jel eye liner ım harika çıktı

arzu yaa maşallah hem gözlerin hem yüzün hem de burdan anladığımız kadarıyla için o kadar güzel ki
düğünümde üşenmeyip gelip makyajımı sana yaptırcam valla hihoyyyt
o kadar güzel yapıyorsun ki maşallah sana :içelim:

süper arkadaşım benim...a.s. gözleri güzel,sözleri güzel,huyu bitane,güzelliği bir numara....:nazar::nazar: daha ne denir bilemiyorum...:asigim: canım çiçeğim benim...bu kadar sevilmeye layıksın sen....zemuszemusopuyorumnanaktan öpüyorum gül yanaklarından...bu da sana hediyem olsun KK'nın en güzeli...buyur bakalım...:1hug:

ilarzuma.gif

Ne yazsam kelimeler yetmiyecek biliyorum ama sadece 1-2 dk bişeler sölemek istedim kk ya gireli yaklaşık 1 yılı geçti o kadar iyi şeyler öğrendim o kadar dersler aldım ki anlatamm sıra ilüşüme gelince ben öle bi insan tanımadım ya o kadar iyi niyetli o kadar hoşgörülü o kadar sevecen BİTANEM İLÜŞÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM ALLAHIM HEP MUTLU ETSİN SİZİ SEVDİCEĞİNLE O GÜLÜMSEMEN HİÇ EKSİK OLMASIN YÜZÜNDE:lepi::lepi:

X