Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok güzel bi makyajmış gözüm yeşil-ela deniycem kesinlikle saol emekli =) bu arada ilarzu cok güzel makyaj yapıyosun yakıştırıyosun kendine takipteyim =)

kız yaptın mııııı:))) göstersene aşkitom bi ara ya merak ediyorummm

unuttum kız ben yine onu tatil işler derken karıştı ortalık yine:))

ilarzucum ayni sehrde olsak yakani brakmazdm ya bana sunuda oğret makyaj yap diedelikafaduldenhakkaten canm cok yakstrysn kendne takip edyrmda senikaydirigubbakcemile2keske cok yakn arkadasm olsaydn ya:sinifsinif:benide becerkli yaprdn belkim:)

pembişim yakın arkadaş yine olabiliriz canem :)) öperim yanaklarından bol booollll

herşey eskir canım çok teşekkür ederim bal peteğimmm

topik yıkılıo ben daha yeni baktım resimlerekafamçokkarıştı
züper ötesi arzum hepsi..
bu da bir yetenek bence harikalar çıkarmışsın ortaya ..
tebrükler bacım..kaydirigubbakcemile5

başıyazmalıkız çok teşekkür ederim canım çok incesin güzel bakan gözlerine sağlık canım

maşşallllah 41 keree nekadr güzel bir göz rengin göz yapın kaşş şeklin varr nazar değmesinn bayıldım vede makyajlara ah bende becerebilsem

bide sabır lzımm ben yavaş yavaş sabırlaa yapamam heemen olsun isterim videonu izledim yavaş yavaşş titiz tiitiz negüzel çalışmışsın bide zaman lazım:

ilarzu bebeeeeem favorimsin.nişan fotolarını da gördüm cok sade cok hanım hanımcık olmussun canm senn kıyafetin aynısının kahverengini bi arkadasım giymişti nişanında.düğün ne zaman gelinlikli resimlerini de merakla bekliom.Allah tamamına erdirsin bi an önce güzelim

çok teşekkür ederim bitanesim.. inaşllah seneye o günleri de görürüz eklerim hep beraber bakarız:))

offff offfffffffffff bu ne lannnnnnnnnn gelmiş geçmiş bütün göz makyajlarını doldurmuşun anacım burayaaaaaaaaaa ayyy kız insanın gözü bayram ediyoooooooooo valalhiiiiiiiiiiiii:roflol::roflol:

arzucum bak bak bitmiyo hepsi bir arada gözlerimiz bayram etti walla muhteşemsin yawrucum sen bayılıyorum sana

offff offfffffffffff bu ne lannnnnnnnnn gelmiş geçmiş bütün göz makyajlarını doldurmuşun anacım burayaaaaaaaaaa ayyy kız insanın gözü bayram ediyoooooooooo valalhiiiiiiiiiiiii:roflol::roflol:

edii mi:)))) öperim kuzenimm

arzucum bak bak bitmiyo hepsi bir arada gözlerimiz bayram etti walla muhteşemsin yawrucum sen bayılıyorum sana

çok teşekkür ederim bitanesim çok incesinopuyorumnanaktan

bi insanın gözüne her renk makyaj yakışır mı ya süpersin

canım çok teşekkür ederim sabah sabah yüzüme bi gülümseme kondurdun bidenemŞeniz

birbirinden güzeller :)

canım çok teşekkür ederim sen de öylesin:)

çiçekler aslında bu makyajlarım 2. sayfada hep vardı ama bazı üyeler göremediklerini söylüyorlar o yüzden ben de arada bir alıntı yapıyorum ki göremeyenler de görsün diye canlar

şu an hepsi doldu yeni makyajları hangi sayfaya koysam bilmiyorum çiçekleri ya..... bi de mesela 1. sayfada yazdım : bu makyaj sayfa bilmem kaçta.. diye orda yapılışını anlattım fakat ben de 149(küsür) görünen sayfa sayısı bazı arkadaşlarda 37 falan görünüyormuş o yüzden ne olacak bilemiyorum. sorun da çözülmedi daha.. yönetime söylememize rağmen..

bu yüzden göremeyenler yönetime şikayet etsin devamlı bence...

ilarzu harikasın ya süpersinnnn
bende makyaj yapıyorum diye kendimi avutuyormuşum banada öğret yaa videolu anlatımın yok mu canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…