Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzen teşekkür ederim dadlu kaymaammm

iftara gelecez amcamgillere:)) görüşürüz sizde bidenem

kuzen teşekkür ederim dadlu kaymaammm

iftara gelecez amcamgillere:)) görüşürüz sizde bidenem

anam köyden tarhana getirdiydi sen çok sivirsin:jeyyar:ee yanındada en sevdiğin yemek yaprak sarma..gerisini sölememzemuszemusyarın bekliyoruz kuzen,gelirken makyeclerini getir acuk süslenelimgamyoncuiremsu:1rolleyes:Şeniz

anam köyden tarhana getirdiydi sen çok sivirsin:jeyyar:ee yanındada en sevdiğin yemek yaprak sarma..gerisini sölememzemuszemusyarın bekliyoruz kuzen,gelirken makyeclerini getir acuk süslenelimgamyoncuiremsu:1rolleyes:Şeniz

ayy yaprak sarmayı okuyunca içim gittii ben de istiommmm :gitme:

yaaa sarmamdan virmem ama :))

hadi iki tane veririm yeter nefsin körelsin şekerparemm..

kız kuzen valahi en sevdiğim şeyler tam tutturmuşsun haaa ruh ekizim benimmm

ayy yaprak sarmayı okuyunca içim gittii ben de istiommmm :gitme:
istediğin sarma olsun zemuszemusŞeniz
yaaa sarmamdan virmem ama :))

hadi iki tane veririm yeter nefsin körelsin şekerparemm..

kız kuzen valahi en sevdiğim şeyler tam tutturmuşsun haaa ruh ekizim benimmm

kalbim temiz be kuzen:nazar:
puahhaha nefsin körelsin dio vermiyo allama cimriye bak:roflol:2 taneyide hadi verim diomirmirmirmir:roflol:deli:)

selam ilarzu..resimlere gözlerine farlarına ve rimleine bayıldımm kapmışsın bu işi.. darısı bize artık.. ya iki sorum var: bunu yapmayı kendin mi öğrendin yani deney deneye mi bukadar geliştirdin kendini*??ikinciside farlarının markası ne yazarmısın acaba????

:1no2: az önce gördüm yeni yarışmayı....ve hemen oyumu kullandım...misafirlerden dolayı ihmal ettim KK nın gülünü ya....mafoldumbenmafoldumben bari buradan bitanecime sevgilerimi ve özürlerimi sunayım...-tatlicadiarzu-:1hug:a.s.arzucum,kusura bakma canım...geç farkettim...mafoldumben

bambusicim...sana da teşekkür ederim...şimdi senin buraya yazdığını görmeseydim inan ki yarışmadan habersizdim....teşekkürler canım...bu çiçek de sana gelsin o halde...a.s.

ayşecim ben dadildeyken yazmışsın gül reçelim yarışma sonuçlanmış

valla çok şaşırdım bu kadar kişinin arasında dedim gideriz biz:)))

çok çok öpüyorum bal peteğim benimm

Selam Arzu cum
inanki büyük ilgiyle sayfani izledim, harikalar yaratmissin.Ben de yapabilsem ama yapamiyorum .Her gördügüm makyaj ürünlerini aliyorum, ama kac defa yaptin diye sorsaniz 0. beceriksizim yani
Bursaya geleyim sana ugramadan dönmicam, yapiscam eteyine , banada banada dermisim, saka bir yana ama senden ders almak isterdim, senin kadar da yapamicakda olsam en azindan günlük makyajini ögrenmis olurdum.

Selam Arzu cum
inanki büyük ilgiyle sayfani izledim, harikalar yaratmissin.Ben de yapabilsem ama yapamiyorum .Her gördügüm makyaj ürünlerini aliyorum, ama kac defa yaptin diye sorsaniz 0. beceriksizim yani
Bursaya geleyim sana ugramadan dönmicam, yapiscam eteyine , banada banada dermisim, saka bir yana ama senden ders almak isterdim, senin kadar da yapamicakda olsam en azindan günlük makyajini ögrenmis olurdum.

canım benim bizim bi makyaj topiğimiz var kendi yaptıklarımzı oraya koyuyoruz birbirimize fikir veriyoruz daha güzel ve yakışan makyajlar yapmaya çalışıyoruz
birbirimizden yeni eğişik teknikler öğreniyoruz. yapamayacağım diye bişey yok kesinlikle iş yapmak istemekte biraz uğraşınca emin ol kendine güven gelecek daha da iyi makyajlar yapacaksınŞeniz

http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/adrianalima/adriana_lima_26.jpg

bu resimdeki göz makyajı cok gzl olmş nası yapıldığı hakkında bilgilendirirseniz çok sevinicem :-) şimdiden teşkkrler...

bitanesi o resimde çok uğraşmalı bi makyaj yok ve bana göre ışık oyununda daha çok uğraşmışlar:)) siyah farla makyaj yapıp yoğun rimel sürmüş bitanesi. diğeri de ışık oyunu farkındaysan ışık hatunun solundan vuruyor bize göre sol tarafı gölgede kalmış

Nerelerdesin?..Öksüz kaldı topikler..Özledik güzel kaşını gözünü..çekme helvam..opuyorumnanaktan

sevgi pötürcüğüm biraz canım sıkkın
kardeşim sınavı kazanamadı

bu gece yapacam bi tane makyaj gelin makyajı denicem

evlilik tahmin ettiğimizden yakın olabilir de:))

sevgi pötürcüğüm biraz canım sıkkın
kardeşim sınavı kazanamadı

bu gece yapacam bi tane makyaj gelin makyajı denicem

evlilik tahmin ettiğimizden yakın olabilir de:))[/QUOT

bebişim:a015: sen üzülme kıyamam :Saruboceq:
ne evlülüğü kısss ne zaman.ben senden rihanna makkaşı istemiştim ya yaptım ben onu ama ekleyemiyom ya sağlık ocağından evdede net yok senağlamasenağlama çok gözel oldu gözümün içine siyah kalem çektim alt kiprik diplerine parlak mor far sürdüm üst kipriklerin dibine eyeliner lila mar süper oldu bence yeşil - ela gözlülere çok yakışır gözleri ön plana çıkartıyoo

Eklentiler

• $2005+World+Music+Awards+Arrivals+UexLHDR5O1sl.jpg
    $2005+World+Music+Awards+Arrivals+UexLHDR5O1sl.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 30
X