Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mavif.jpg

Ben buna bayıldım yhaa.. tam yaz makyajı.. yoğun bir göz kalemi olmadığı için ne kadar masum durmuş:)) eyeliner ın rengide çok hoş durmuşş.. eline emeğine sağlık canım, ne yapsan yakışıyor, en çok bunu sevdim ben :)) a.s.

evet didemcim ben de aslında soft renkleri makyajları seviyorum özellikle yaz aylarında:))

bizim kızlar koyu makyajları sevdiğinden öyle denemeler yapıyorum

normalde günlük makyajlarım hep bu tarzdır benim de:)))

ilarzu senin rimel ve kalem çekme tekniklerini annlattığın yeri bulamadım bana yardımcı olur musun

ilarzummmm gamzeni yerimm yerimmm yerimmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
sen hep gül be canımmmm

ilarzummmm gamzeni yerimm yerimmm yerimmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
sen hep gül be canımmmm

ayy canım çok teşekkür ederim yaa:kedi:

hepimiz hep gülelim çiçeğim

mükemmel ayy çok güzell bi an tanyelinin gözlerine benzettim:kedi: maşallahhh:nazar: cnm farının markası nedir çok hoş bende böyle bi far arıyorum da:emir_bebek:

canım o far deel carminanın bi allığı var açıktan koyuya giden sıra sıra toprak tonunda o allığın en üstteki bej rengini kullandım
çok teşekkür ederim canısım

bebem bılıyosun bende son sayfa hep 35 de en son yaptıgın makyajları bı turlu goremıyorum en son alıntı yaptıgın makyajın turkuazlı uzerıne mor eyelıner cekılmıs olanmı gercı ne farkederrr sadece ornek renk olarak ıncelıyorum harıkalar yaratıyosun n beceremıyorum senın gıbı sadece oooo vayyy dıyorum ıc gecırıyorum :S:S off ya becerı yetenek allah ıste farklı farklı verıyo yeteneklerı harkaasın bebısım sen gercekten makyajların renk uyumların

temem bitenem videolu yapamam da fotosunu çekerim çünkü kardeşim videoyu iş yerinden yüklüyordu hızlı diye evdekinden olmuyor
şu anda da kendisi izmirde sınava giriyor ondan bidenem

çok saoll datluummmmmm kız dün denedim makyaj yapmayı paskalya yımırtasına döndüm kızzzz makyajsız halim daha güzel ulan yemişim farını dedim bıraktımm:roflol::roflol:
kuaför yapınca dehşet oluyom ama kendim yapınca paskalya yımırtası anlamadım walla yaww :roflol:

makyöz felan mıısnız değilseniz diyecek söz bulamıyorum çok başarılı

yok bidenem makyöz deilem ama makyajla a.s:roflol:kafayı üşüttüğüm doğrudur

bebem bılıyosun bende son sayfa hep 35 de en son yaptıgın makyajları bı turlu goremıyorum en son alıntı yaptıgın makyajın turkuazlı uzerıne mor eyelıner cekılmıs olanmı gercı ne farkederrr sadece ornek renk olarak ıncelıyorum harıkalar yaratıyosun n beceremıyorum senın gıbı sadece oooo vayyy dıyorum ıc gecırıyorum :S:S off ya becerı yetenek allah ıste farklı farklı verıyo yeteneklerı harkaasın bebısım sen gercekten makyajların renk uyumların

sevgilim evet o durum var
onun için sık sık alıntı yapıyorum bitanesi sen geldiğinde bi kaç sayfa geri git gez mutlaka alıntı yapmışımdır göremeyenler için çünkü sadece sen de yok bu durum maalesef:sinifsinif:

çok saoll datluummmmmm kız dün denedim makyaj yapmayı paskalya yımırtasına döndüm kızzzz makyajsız halim daha güzel ulan yemişim farını dedim bıraktımm:roflol::roflol:
kuaför yapınca dehşet oluyom ama kendim yapınca paskalya yımırtası anlamadım walla yaww :roflol:

kıs kuaför yapınca dehşet oluyorsa gülüm o farı yemicen öğrenecen
az gayret be çiçeğim olacak braz uğraşsaanopuyorumnanaktan

bu can sana heyran gülüm gülümmmmmmmm =)))

Şeniz
sağol bibeemm

mavif.jpg

:asigim::asigim: sen tam bir peri kızısın bitanem...kesin yani....böyle bir güzellik ben hayatımda görmedim...maşallah sana....:nazar::nazar: o güzel gözlerinden üzüntü sonucu bir damla gözyaşı akmaz umarım....:Saruboceq::Saruboceq: resimlerini geç görüyorum arzucum...bizim bilgisayar çok yavaşladı 3 gündür..ben de giriş yapıp sinirlenmemek için hiç açmıyorum neti....böylece senin o şahane resimlerini herkesten sonra görmüş oluyorum...:kedi: sen benim KK sebebimsin..senin güzel resimlerin ve öğreteceğin yeni makyajlar için buradayım bitanem...:1hug: seni ihmal ettiğimi düşünme lütfen...

bu makyajın da yine bayıltmalık olmuş....bayılmamak içten bile değil canım arkadaşım...çok çok çok başarılı olmuş yine...tebrik ediyorum çiçeğim....

ayşem ayşem canım benim yine insanı mest eder cümleler kurmuşsun bitanesi :)))

çok teşekkür ederim tahin helvasım bu güzel sözlerin için sevgilim
bu arada smile lerin de gelmiş hayırlı olsun güzel gözlüm benim:))

gelişinle çok mutlu ettin beni canım benim gene gel çitlenbiğimmm

bu arzu karısı bi güğn ankaraya gelecek bana da bi el atacak demi lennnnnnnnnnn arzuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm muck muck muck dış bakım yıkama yağlama muhahaha:roflol: Şeniz

çok güzel makyaj yapıyosun hepsine baktım bittim :sm_cool: ben far kullanmıyorum hiç eyeliner kalem rimeldir makyajım ağır durduğunu düşünüyorum yasım daha 18 =) sende harika duruyolar ama özellikle burdan devam edelim yazdığın ilk mor gibi makyaja ve mor eyeliner'ına bittim markaları ne onların söyleyebilir misin rica etsem =)

mor makyajdaki farım avon tekli far balım çok tavsiye etmem ama almıştım kullanıyorum işte öylesine

eyeliner cecile canım çok memnunum şiddetle dehşetle tavsiye ederim şekerparem

çok teşekür ederim ayrıca da bebek

X