Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bu hatunun makyajlarına çok bakarım harika akyajlar yapıyor kadın yaa

sen bir de bunun baştan aşağısdını görsenkaydirigubbakcemile3

nerrden bakarsan baakk gaarrranti 170 kilo var çok fenaaaa bu yüze o vücud çok yazık:çok üzgünüm:

evet gördüm hakkaten baya acayip kilolu.ama makyajı süpermiş.

ya birşey sorcam cevaplarsan çok sevinirim ama öncelikle ilarzucuğum çok güsellll çok tatlısın ha bide çok güsellll makyaj yapıon yhaaa kıskananlar çatlasınnnnnnnopuyorumnanaktan allah nazarlardan saklasın yhaaa seni

bu arada yanlışlıkla mesaj 2 kutuda geldi ayyhhhh çok utandım yhaaaa:kedi::kedi:kaydirigubbakcemile3 ya dicktim ki senin kullandıgın far markası nee çok bgndim yhaaa böle simli, simli çok tatlı yhaaa yerimseniben bide ben 16 yaşındayım bu kadar güselll makyaj yaptığına göre ürünler hakkında bilğinde vardır seni profesyonel sayabilrisss yaniiiiyerimseniben bana önereceğin iiii makyaj markası filan ne cildimi mahvetmek istemiyorum şimdiden gözenekleri kapansın istemiomm bana yardımcı ollllll lütfennnnn cicimmmmsırnaşık şeydelikafadulden:1rolleyes:

ya birşey sorcam cevaplarsan çok sevinirim ama öncelikle ilarzucuğum çok güsellll çok tatlısın ha bide çok güsellll makyaj yapıon yhaaa kıskananlar çatlasınnnnnnnopuyorumnanaktan allah nazarlardan saklasın yhaaa seni

bu arada yanlışlıkla mesaj 2 kutuda geldi ayyhhhh çok utandım yhaaaa:kedi::kedi:kaydirigubbakcemile3 ya dicktim ki senin kullandıgın far markası nee çok bgndim yhaaa böle simli, simli çok tatlı yhaaa yerimseniben bide ben 16 yaşındayım bu kadar güselll makyaj yaptığına göre ürünler hakkında bilğinde vardır seni profesyonel sayabilrisss yaniiiiyerimseniben bana önereceğin iiii makyaj markası filan ne cildimi mahvetmek istemiyorum şimdiden gözenekleri kapansın istemiomm bana yardımcı ollllll lütfennnnn cicimmmmsırnaşık şeydelikafadulden:1rolleyes:

canım yaşın küüçük olduğundan öyle fondoten kapatıcı vs. tavsiye etmiyorum şimdi cildin için ypacğın en önemli şey temiz tutmak balım

far kullanacam dersen clinuque gibi markalrı tavsiye edebilirim özelikle bi doğal allığını aldım köpük şeklinde çok güzel gerçekten

bu kullandıklarım çok paalı markalar değiller rosense mesela bence en iyisi içlerinde güzel rnk veriyor ve de ışıl ışıl gerçekten

ben de ilk sayfadaki bu makyajı çok beğendim...rica etsem kullandığın makyaj malzemelerinin neler olduğunu söylermisin.sayfaları dolaşıyorum ama o makyajın anlatımını bulamadım.vardır muhtemelen ama ben sabırsızım bulamadıkça dellenme oluyor :)

canım o makyajı anlatımı yok bebeğim.

o makyajdaki malzemelerim loreal in 3 lü mavili farı
en üstte beyaz altında orta mavi ve en altında koyu lacivert olan bir fardı canım o.

en üstte beyaz altında orta mavi ve en altında koyu lacivert olan bir fardı canım o.

çok teşekkürrrrrrrrrrrrrrrrr................

ya ablacııım saqol cvp ladğın içinn bende sadece bi pudra kullanıom yüsüm için o kadar bide ucuzluğu benim için sorun değil yeterki iii olsun yerimseniben bide ablacım demiştin yhaaa yüzünü temiz tutmak en önemlisi onun içinde bir kaç şey bana önerebilirmisin???

aşkım yaaa ilk sayfada resmi olan far mı o...nosu 318 de miiiii...mucuks....

ya ablacııım saqol cvp ladğın içinn bende sadece bi pudra kullanıom yüsüm için o kadar bide ucuzluğu benim için sorun değil yeterki iii olsun yerimseniben bide ablacım demiştin yhaaa yüzünü temiz tutmak en önemlisi onun içinde bir kaç şey bana önerebilirmisin???

bioterm in ürünleri güzeldir canım
rosense nin toniği güzeldir

nemlendiricin iyi olsun bioterm olabilir alttan da yıkama jeli ile temziledikten sonra eğer gül kokusu seviyorsan rosense yi tavsiye ederim hem de uygun fiyatı ama yok diyorsan yine bioterm olabilir

tonikledikten sonra nemlendiricini aksatmadan kullan canım eğer cildin açık renk ise dışarı çıkmadan güneş koruyucunu da ihmal etme ben nivea 50 faktör kullandım beğenmedim fakat garnieer denedim gayet güzeldi.

öpüğyorum bal yanaktan

aşkım yaaa ilk sayfada resmi olan far mı o...nosu 318 de miiiii...mucuks....

heh evet bebeğim ta kendisi o:))

ilarzuuuuum bal peteğiim günaydın şekerlli katmerim ..foto makinem yok hetta telefunda bile bööle özellik yok ama bi yapmıssım sanırım cok boğdum renkleri laci gömlek laci mavi far kalem allahım baka baka boyadım annemde diyoki senin video acık pc de hoca sohbet ediyo desem dinlemen diyo :):lepi:

arkadaslar linkteki kız süper yaaaaaa

yani makyajı,çok başarılı ve mac farkı tabiki

paylaşan arkadasa tesekkürlera.s.

merhaba canım bitanecim....ben sana birşey danışacaktım....arzucum...sık sık makyaj yapma fırsatım oluyor bu günlerde....çünkü misafirlerim var....makyaj yapıyorum fakat göz makyajlarım asimetrik oluyor...:bbo: ikisini bir türlü aynı yapmayı beceremiyorum...örneğin sağ gözümün makyajını daha hoş yapıyorum ve eyelinerini daha düzgün çekiyorum...sol gözüm ise tamamen farklı oluyor....:1shok: bunun sebebini ve işin püf noktasını soracaktım sana....tamamen yetenek işi biliyorum fakat sık sık yapıyorum çok iyi öğrenebilmek için.......az-çok öğrendiğimi düşünüyorum...bir çok ayrıntıyı ve tekniği öğrendim senden...fakat nedense iki gözüm bir türlü simetrik olmuyor...:uhm: bu konuda fikrini belirtirsen zevkle okur ve uygularım gülüm benim...değerli zamanını alıyorum kusura bakma lütfen...öpüyorum gül kokulu yanaklarından bitanecim....zemuszemuszemuszemus:asigim::1hug:a.s.

ilarzuuuuum bal peteğiim günaydın şekerlli katmerim ..foto makinem yok hetta telefunda bile bööle özellik yok ama bi yapmıssım sanırım cok boğdum renkleri laci gömlek laci mavi far kalem allahım baka baka boyadım annemde diyoki senin video acık pc de hoca sohbet ediyo desem dinlemen diyo :):lepi:

kız o hoca ben miyim?:roflol::roflol:

öldüm gülmekten çikolata soslu dondurmam yaaaaa:roflol:

arkadaslar linkteki kız süper yaaaaaa

yani makyajı,çok başarılı ve mac farkı tabiki

paylaşan arkadasa tesekkürlera.s.

kim nerde mac makyajı yapan kızı paylaşmış bitanesim göremedim ben?

merhaba canım bitanecim....ben sana birşey danışacaktım....arzucum...sık sık makyaj yapma fırsatım oluyor bu günlerde....çünkü misafirlerim var....makyaj yapıyorum fakat göz makyajlarım asimetrik oluyor...:bbo: ikisini bir türlü aynı yapmayı beceremiyorum...örneğin sağ gözümün makyajını daha hoş yapıyorum ve eyelinerini daha düzgün çekiyorum...sol gözüm ise tamamen farklı oluyor....:1shok: bunun sebebini ve işin püf noktasını soracaktım sana....tamamen yetenek işi biliyorum fakat sık sık yapıyorum çok iyi öğrenebilmek için.......az-çok öğrendiğimi düşünüyorum...bir çok ayrıntıyı ve tekniği öğrendim senden...fakat nedense iki gözüm bir türlü simetrik olmuyor...:uhm: bu konuda fikrini belirtirsen zevkle okur ve uygularım gülüm benim...değerli zamanını alıyorum kusura bakma lütfen...öpüyorum gül kokulu yanaklarından bitanecim....zemuszemuszemuszemus:asigim::1hug:a.s.

güzel ayşem bitanem
mmalesef aynı sorun herkeste olur kimsenin bir gözü bir gözünü tutmaz. biri daha büyük olur veya daha çekik değişir her zaman kişiye göre bebeğim.

benimki de öyle birine daha kolay yaparım diğerie geçince zor gelir yapması mesela....

eyeliner konusunda yaparak eline alışacak pratik gerekli fakat far konusunda yardımcı olabillirm ben farı sürerken mesela kredi kartı gibi yada peçete onu alıyorum gölgeleme yapmaya başlamadan önce göz kuyruğumla kaşımı birleştirecek şekilde tutuyorum sonra koyu renkli farımla gölgeleme yapıyorum o zaman eşit oluyor farlar bitaneciiimmm

CADIARZU canım....bu kart işi hoşuma gitti...en azından farın bitiş noktalarını aynı yapabileceğim....çok teşekkürler bitanecim....:asigim: yardımcı olacağını biliyordum....opuyorumnanaktan

aplacıımm biliyorum çok soru sordum ama....:kedi: bir kaç kişi makyaj ürünleri için maybelline kullan dediler küçükler için onlar daha ii miş sen ne dersin ablacıummm CADIARZU

CADIARZU canım....bu kart işi hoşuma gitti...en azından farın bitiş noktalarını aynı yapabileceğim....çok teşekkürler bitanecim....:asigim: yardımcı olacağını biliyordum....opuyorumnanaktan

Şeniz evet bitanem dene bakalım kolayına gelecek mi?

aplacıımm biliyorum çok soru sordum ama....:kedi: bir kaç kişi makyaj ürünleri için maybelline kullan dediler küçükler için onlar daha ii miş sen ne dersin ablacıummm CADIARZU

sevgilim ben kullanıyorum ama şimdilik ileride komple mineralli kullanmayı düşünüyorum içime sinmiyor işte

sen de bitanesi doğal bulabilirsen öyle kullan vardır mutlaka diğer kızlar daha iyi bilirler markalarını gurbaa prensese sorabilrsin mesela bitanesi marka konusunda yardımcı olur o sana

bana sorararsan baştan sağlam malzeme ile başla derimzemuszemus

arzum ya ne dicem bak hele goz cewresini aydilattigimiz (eyeshadow) ben hangi marka kullanim yaff kac tane aldim begenmedim ya cok parlak ya cok mat bilemedim ben senin kullandigini begendim cok bi aydinlatirmisin beni mirmirmirmir

eeee!!! gurbaa prensesciğim sana soruyorum ben 16 yaşındayım pudra far... falan için ne öneririsin bana şimdiden gözeneklerin kapansın ileride sorunlar çıksın istemiyorum :) o yüzden sen bana hangi marka öneririsin bide bi kaç kişi maybelline kullan dediler o marka küçükler için iii miş sen ne dersin

X