Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende makyaj yapmayı çok severim ama bir yaşında oğlum var iki dakka fırsat vermiyoki düzgün yapiyim makyajımı iki dakkada ordan burdan bişiler sürünüyorum işte :))

arzucum gercekten hepsi de birbirinden güzel canim.
sanat eseri gibi hepsi de.
cok ta yakismis cicegim.
kirkbir bucuk kere masallah sana:nazar:a.s.

bebegim son makyajlarında eyeliner yerine renkli kalem kullanmıssın cok cok hos olmus bitanem ama siyah sende birbaska duruyor bitanesi

bende makyaj yapmayı çok severim ama bir yaşında oğlum var iki dakka fırsat vermiyoki düzgün yapiyim makyajımı iki dakkada ordan burdan bişiler sürünüyorum işte :))

sür bebem sür insan kendini her zaman iyi hissediyoır

arzucum gercekten hepsi de birbirinden güzel canim.
sanat eseri gibi hepsi de.
cok ta yakismis cicegim.
kirkbir bucuk kere masallah sana:nazar:a.s.

deryam bidenem çok teşekkür ederim güzelim benim

bebegim son makyajlarında eyeliner yerine renkli kalem kullanmıssın cok cok hos olmus bitanem ama siyah sende birbaska duruyor bitanesi

bitanem morluyu diyorsan eğer o cecile nin mor eyelineri canımcım son eklediğim siyah olması lazım eyelineri bi bakacam şimdi

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaşşşaaaaaaaaaaaaaaaallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
maşşşşşşşşşşşşşşşşşşşaalllaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

melegim morluyu ve onun altındakı mavi soylemıstım seker en altakıne zaten bittim

he tamam o zaman ben de mor eyelinere bittim glüm sana da çok yakışır bak cecil in eyeliner i bi düşün sen bunu çiçek gözlerine yakışır

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaşşşaaaaaaaaaaaaaaaallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
maşşşşşşşşşşşşşşşşşşşaalllaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kazuletim hoşgeldin bidenem

taam artıkın nazar mazar değmez gülüm öpüyorum güzel yüzünden bal yanaklarındanŞeniz

ilarzu hepside çok güzel olmuş hepsinede bayıldım inşallah bende böyle makyaj yapabilirim günün birinde hangi markanın farlarını kullanıyorsun bütün yapptığın makyajlardaki farların renklerine bayıldım

ilarzu hepside çok güzel olmuş hepsinede bayıldım inşallah bende böyle makyaj yapabilirim günün birinde hangi markanın farlarını kullanıyorsun bütün yapptığın makyajlardaki farların renklerine bayıldım

bitanesim canısım çok teşekkür ederim balım

far markalarım rosense carmina cecile bunlar kullandıklarım ve beğendiklerim şeker

diğerlerini söylemeyim pek memnn olmadıklarımı

ya ne becerikli hatunsun valla..ama onun da ötesinde çok güzelsin, ne yapsan yakışır şekerim...aman maşallah diyim..bi de dilimi ısıriyim..ısırdım :)

ya ne becerikli hatunsun valla..ama onun da ötesinde çok güzelsin, ne yapsan yakışır şekerim...aman maşallah diyim..bi de dilimi ısıriyim..ısırdım :)

çok teşekkür ederim bebeğim çok incesin

vay beeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ne yetenekler var aramızdaaa
muhteşem hepsiiii
muhteşemmmmmmmmmmmmmmmmm

:))))))))))

çok teşekkürlerrrr

arzucumm canımm basta elıne saglık dıommm züperr yapıon makyajıı.bana kullandıgın eyeliner ilee maskaranın ısmını yazarmısınn.simdidennn tesekkürlerrrrrrrrrr
:lepi:

yok onu yazmayayım canım çünkü çok önce almıştım ne markası belli ne bişey ama cecile yi tavsiye ederim bak çok güzelondan alacam ben de

arzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuu
ya bu ne guzellik ya böyle
offfffffffff ya
bratz kızı
seni ebebk seniii ya
yıkılıyorsun yine
son makyajına bittim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hayatımda gördüğüm en guzel kızzaaaaaaaaa
öpücüklerimle

hee tamam kusum ozman bende cecile alayımm inşallah çekebilirim şu eyelineri yambur yumbur oluyoo emme yapcak bişi yokk saolasın taavsiyen içinnnnn a.s.a.s.

zemuszemus işte bu....söze gerek kalmayan makyaj ve şahane gözler.....:asigim: her baktığımda pozitif enerjinin vücuduma akın ettiğini hissettiriyor,kendime farklı bir gözle bakmamı sağlıyorsun bitanecim....senin bana kattığın çok şey oldu....kendime bakış açım değişti gerçekten...bir çok arkadaşımın da senden çok fazla şey öğrendiğine şahit oldum....KK için değerin çok fazla...iyi ki varsın ve iyi ki buradasın.....vallahi ben seni çok seviyorum...çoğu zaman burada bulunmamın esas sebebi sen oluyorsun...acaba bugün neler yaptı arzucum diyorum....sonra açıyorum neti....güzel gözlerine bakıyorum....ayna karşısına geçiyorum sonra....pek beceremesem de kendim için birşeyler yapmak hoşuma gidiyor.....hihoyyyt daha önce böyle zevklerim hiç yoktu..işte böyle bitanecim...çok uzattım galiba...lütfen kusura bakma...mis kokan yanaklarından öperim canım arkadaşım....sevgiyle kal....:1hug::1hug:a.s.

X