Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arzum yaa bana yarım eyelıner nasıl yapılıyo gosterırımısn lutfenn merak edıyorum herkes dıyokı sana yyarım eyelıner daha ıı gıder gozune dıyolar ama gosteremıyorular nasıl bısı oldugunu anlamıyorummm

kkibelem çok teşekkür ederim şekerparem

ebişim bibeem benim gece makyajı videoma bakarsan eyeliner çekerken ilk önce yarım çekiyorum sonr tamamlıyorum

sen yarım çekip bırakacan sevgilim

bende hıc bısı gorunmuyokı canım yaa resm bıle alıntı yapınca ben yenı yaptıgın makyejlerı ozman goruyorum alıtılar sayesınde yanı vıdeonu alıntı yapta tıklıyıp bakem ya yaırm eyelıne rnasıl oluyomus denıyım bakım bana olcakmı bu arada senın konun bende suanda 35 toplam syfa olarak gozukuyo yanı vıde flanda bulamadım ben yardımcı olurmusn tatlım yaa becerım bısıler

canım bende gecen gun chanelın eylıner aldım goruntu olarak surunce guzel oluyo yanı yıkadıfgnda cıkması cok kolau sankı serıf cekmıs gıb uunda tutunca bant gıbı ayrılıyo gozden bırde golden rozen kını kullandım oda guzel ya tavsıye etcenız uygun fıyatlı olasun ama eye lıner varmı??

bitanem cecile in mor eyelinerini aldım çok süper siyahına da baktım çok güzeldi sadece testeri kaldığından alamadım şekerparem

ben alıntı yapem sana şekerparem az bekle

ebişim buyur bebeğim

evet bazılarında öyle bi sorun var çiçeğim ben de anlamadım

onun için alıntı yapıyorum habire linkini de yollayacağım videomun

kız ilarzuu gözlerinin altını nasıl böle yapıosun bi anlatsana benim gözlerde türkan şoray gibim ama makyaj yapamıom işte bi halta yaramıo :KK43::KK43:

kız ben o kalemi çeksem yeter zatenn far mar süreem hiç valla ihe ama deniycem bakalım cesaret geldi banada sayende :jeyyar:

kaç gündür yoktum....nihayet sizlerleyim...en çok takip ettiğim ve merak ettiğim topicteyim....arzumun topicinde....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ilarzucum benim....Allah seni ne çok seviyor...bu kadar kusursuz yarattığına göre....ya bakarken bile nefesimi tutuyorum yemin ediyorum...bayılıyorum senin bu güzelliğine....:1shok::1shok: insan bu kadar mı güzel olur,çekici olur,tatlı olur...:nazar::nazar::nazar: Allah'ım sen nazardan koru çiçeğimi....:Saruboceq:

son resimlerine uzun uzun baktım....nefes darlığı çekerek ( güzelliğin nefesimi kesiyor gerçekten) ....hepsi o kadar şahane ki....zemuszemus başka bir makyaj uzmanısın sen...alkisalkisalkis özellikle aşağıdaki resme bayıldım...öldüm mü deseydim....bilemiyorum...sen benim şahanemsin bitanecim...KK nın gülüsün....sonuna kadar takipçinim canım arkadaşım...

88390067.jpg

kaç gündür yoktum....nihayet sizlerleyim...en çok takip ettiğim ve merak ettiğim topicteyim....arzumun topicinde....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ilarzucum benim....Allah seni ne çok seviyor...bu kadar kusursuz yarattığına göre....ya bakarken bile nefesimi tutuyorum yemin ediyorum...bayılıyorum senin bu güzelliğine....:1shok::1shok: insan bu kadar mı güzel olur,çekici olur,tatlı olur...:nazar::nazar::nazar: Allah'ım sen nazardan koru çiçeğimi....:Saruboceq:

son resimlerine uzun uzun baktım....nefes darlığı çekerek ( güzelliğin nefesimi kesiyor gerçekten) ....hepsi o kadar şahane ki....zemuszemus başka bir makyaj uzmanısın sen...alkisalkisalkis özellikle aşağıdaki resme bayıldım...öldüm mü deseydim....bilemiyorum...sen benim şahanemsin bitanecim...KK nın gülüsün....sonuna kadar takipçinim canım arkadaşım...

88390067.jpg

sevgilimŞeniz
bitaneciğim :asigim:
yine döktürmüşsün balım...Şeniz:1hug:

çok çok teşekkür ederim güzel sözlerin için çok incesin çitlenbiğimma.s.

sana da nazar değimesin o güzel gözlerine kaşlarına ve yüreğine bebek yüzlüm....:nazar:
:emir_bebek:

beğendiğine çok sevindim güzel arkadaşım çok teşekkür ederim:kedi:

öpüyorum o güzel yanaklarından sevgilim
Şeniz:1hug:a.s.:nazar:

Yaaa ben kaşlarına ölüom bitiom geberiom yaaa güsel melek yüsüne de hastayım maşallahhhh göslere zaten yorum yapmaya gerenk bilem yoooooook :asigim:

Bu kaşları nasıl büle yapıyollar bende büle kaş istiyimmm kuaföre gitmiyim kaş için uzun süre oldu ama gitmem gerenk de istediyim gibim yapmıyollar mafoldumben

Bide hangi durum nasıl büle devam etcek ballı lokmam anlamadım ben :sinifsinif:

Ali eniştem ne de şanslı valla adamın mankenlerin yanında halt etmiş olduğu bi nişanlısı varrr zemuszemus

hemde foto eklemene izin verio kıskançlık huyuda yok maşallah diyim size alkisalkisalkis :nazar:
Allah'ım mutluluğunuzu bozmasınnnn hep mutlu olunnnnnnnn inşallah :Saruboceq:
Hiçbir zaman gülen yüzünüz solmasınnnnnnnn :nazar:a.s.
Çok konuştum ben kaçar delikafadulden -tatlicadiarzu- :1hug:

pisim benim kaşlar aslında düzgün değil birisi köşeli birisi oval geliyor

birde boyuyorum çoğu zaman gerçi şu son fotoda boyamayı unutmuşum doğal hali bu

zaten görüldüğü gibi gür değil kaşlarım sevgilim

kaşını düzeltmek istiyorsan öncelikle iyi bir kuaför bulman laım ünlü olacak işinde sonra istedğin kaşı çıktısını alarak götür bence aldıktan sonra da fotonu çek yakından kaşların bi dahakine gittiğinde normal bi kuaföre o resmi götür

aslında kendin de bakarak yaparsın o resme ya :))

çok teşekkür ederim yosun gözlüm güzel sözlerin için çok incesin bitanesim

bu arada yeni aldığım makyaj ürünlrimi merak edenlere link vereyim kızçeler

(Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri - Sayfa 927 - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

ay bunlar ne bazi makyajlari görmemistim daha
spersin arzum ya hic laf yok sana maasallah
kasin gözn makyajin yzn bebek yzlm

ilarzum çok güzel yapıosun göz makkaçlarını senden bişey istesem yaparmısın bebişim rihannanın makkajını benim için yaparmısın noluurrr :1rolleyes:sositosositohihoyyyt
ekliyom meraktan çatlıyom sende nasıl durcak acepp

Eklentiler

• $2005+World+Music+Awards+Arrivals+UexLHDR5O1sl.jpg
    $2005+World+Music+Awards+Arrivals+UexLHDR5O1sl.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 24
X