Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
asoooo anam bacım sen erzıncanlı dıelmıydın bu cırkın ılerzuyla nasıl kuzen oluyon ben senın hemserınım benle ol kuzen yaa :S:S

asoooo anam bacım sen erzıncanlı dıelmıydın bu cırkın ılerzuyla nasıl kuzen oluyon ben senın hemserınım benle ol kuzen yaa :S:S

ya gülüm biz hala kızıyız anam ya enişetem Erzurumlu olduğundan kız kütükte Erzurumlu diye geçiyor ana tarafı Bursalı bebem ondan yaneee:))

vermem ben kuzenimi :mymeka:
get başka kuzen bul kendine zor buldum zati bunu da:))))))))))

:roflol::roflol::roflol::roflol:yarıldım resmen allah iyilini versin kuzen yakaydirigubbakcemile3
verme kuzenini ben sana aidim:ecrin_bebek:tüm herşeyimle-tatlicadiarzu-:smiley-cool:
Arzucum yaa asoyu ben erzıncanlı bılıyodummm
ebişim bebişim çakma kuzeniz anlasana anam be
hay allah tependen bakmasın canım senin yaaa
gönülden akrabayız biz bitanecim onunla:asigim:
kuzen kurban saaa:asigim:

Arzu bebısım bısey danısıcam sana ben gecen gun chanel eyelıner aldım bebısım suruyorum mat deıl yanı surdugumde parlak ıslŞak gıbı oluyo hatta yıkadıgımda yuzumu nasıl bılıyomusun san kı bant cekmısım gozume serıt halınte cekıyosun cıkıyo :) ıı bıseymı kotumu anlmadım yanı bole olması

bence iyi birşey bebeğim demek ki eyeliner derinle temasa geçmiyor yani zarar vermiyor chanel iyi bi marka

ama yine de için rahat etmiyorsa neden böyle oluyor diye bi sor aldığın yere kullanma tarihine de bak yanlız

ama ben bi cinslik sezmedim olabilir onun kendisi öyledir belki de:)

bu ne agresiflik?bende senin gibi fikrimi söyledim,ukala cevap vermenin luzumu yok!

ünlem yapma banaa.çok komiksin.cevap vermiyorum.
heh

bu aradaa makyajlar harika olmuş ya buraya bakınca oturup makyaj yapasım geliyo süpersin

heeeeyyy hhoooopppppp

yaaw burası arena deell

burası çiçenk bahçesi etmeyin beaaaaa lütfeninnggg

ay bi de eksi rep veriyo ya çok da umrumda daha çok ban yersin sen canım afiyet olsun

heeeeyyy hhoooopppppp

yaaw burası arena deell

burası çiçenk bahçesi etmeyin beaaaaa lütfeninnggg

senin topiğinde böle bişey yapmak istiyceğim en son şeydir bitanem merak etme senyerimsenibenherşey ortada zaten!
bu arada heeyy ve hoop lafını birarada kullanmışsın bu bizim için çok özel biliyomusun=)sana anlatırım bi ara özeldenkaydirigubbakcemile2

Bu makyajların hepsi mükemmel.
Bu bir yetenekmi?
Yoksa bir kursa filan gittinmi canım.
Kaşlarında çok güzel.
Allah seni sevdiğine bağışlasın.

arzum bu fotolar hoşuma gitti,gerçi fikire ve ilham almaya ihtiyacın yok ama,değişiklik olsun die denemek istediklerin olabilir

Bu makyajların hepsi mükemmel.
Bu bir yetenekmi?
Yoksa bir kursa filan gittinmi canım.
Kaşlarında çok güzel.
Allah seni sevdiğine bağışlasın.

yok gülüm alaylıyız bizkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çekirdekten olma bi kursa falan gitmedim ama düşünüyorum gitmeyi bi araştıramadım elim erip:)

asom çok hoş makyajlar bebeğim eklediklerin en üsttekini denerim canım gerçekten çok hoş teşenkürler ederim sevgilimmm

ilarzu gerçekden yaptığın makyajlar çok güzel kendime seni örnek almayı çalışıyorum senin kadar iyi makyaj yapamıyorum sadece yapmaya çalışıyorum bulunduğum yer nedeniyle sadece elime geçen makyaj ürünleri avon alix avıen flormar golden rose gibi sen bana kullanmam için hangilerini önerirsin birde barbara bort diye makyaj ürünleri satan bir arkadaşım var acaba bu ürünlerdende alsam sence nasıl dır bana fikir verirmisin

sıralamam şu olurdu bebeğim

barbara bort
alix avien
flormar

diğerlerini kullanmam avon temsizlcisiyim ama farlarını beğenmiyorum golden rose da yaramaz bebeğim

flormarı da bambusimde gördüm beğendim ama almadım tekli yuvarlak farlarını diğer farlarını almam
bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…