Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlrr bütün sayfaları dolaşamadım ama arzunun gözlerine bittim ya:)))))))))

aynen bende ilarzunun gözlerine bayıldım.ne kadar profosyonel yapmış makyajlarıda.

çok uğraşamadım ama sade vede daha şıkını daha sonra denerimm..şimdi bebeiş uyku vaktii..birde bahar tamizliği olcak..2 dk da okadar oldu...gözleirn çok güzel ama aylinerde biraz hile yapman gerek birazz biten ucdan yukarı sürmelisin göz daha dik durur bilmem anlata bildimmi..

ilarzu videolarını seyrettim çok güzelsin çok tatlısın .
allahım ne kadar doğalsın öyle .hele babanın sesi senin bakışların konuşmaların çok tatlısın ya.

arzuu canım canım gözlerin yakın çekimlerde tuğba büyüküstüne benziyor. yani yüzünü değil sadece gözlerini görsem kesin tuğba derim bu :)

ya arzu çok güzel gözlerin var kaşlarına bittim kendin mi alıyorsun ayrıca makyajın çok profesyonel bravo doğrusu alkisalkisalkis

ay hepside muhteşem olmuş bittim vallahi yaaaaa özellikle de en baştaki coookkk hoş duruyoooooooosengözlerimebaksanab

waaayyyy 2006 modelim hayranım kaşına gözüne maşallahhhh
anam süpersin sen yaaa teknolog arkadaşın yaptığı oynamaların hafifçesini gözüne uygulayabülüsünn çiçeemmmm yakıştırmış elleri dert görmesin tebrik ederim benim bi gözü de mavi veya yeşil etse de gösterse nası bişey çıkacam merak eyledim
gerçi lense karşıyım da anam kıvanç tatlıtuğ gibi bir babayla evlenseymiş nası olurmuşum acep?:roflol:

kızlrr bütün sayfaları dolaşamadım ama arzunun gözlerine bittim ya:)))))))))

allah allah zati gördüğün o kadar çiçeem
senin bittim deyen dillerine gurban olam bengül yüzlümmdelikafadulden

aynen bende ilarzunun gözlerine bayıldım.ne kadar profosyonel yapmış makyajlarıda.

sağolasın bebişimm çok incesin hayatımmmmm ben de saa beyıldım papatyam:asigim:

ilarzu videolarını seyrettim çok güzelsin çok tatlısın .
allahım ne kadar doğalsın öyle .hele babanın sesi senin bakışların konuşmaların çok tatlısın ya.

sorma ondan ikinci videomu evde kimse yokken çektim dadlummm çok komilkti doğallık bozulmasın diye de ellemedim oraya canımgamyoncuiremsu

arzuu canım canım gözlerin yakın çekimlerde tuğba büyüküstüne benziyor. yani yüzünü değil sadece gözlerini görsem kesin tuğba derim bu :)

harbiden miiiidelikafadulden
hastasıyım çok fena hatun ama bi de siyah bikinisiyle muüthiştii vucüdüm benzese gözlerim benzemese de olurdulaelaelaelaelae

ya arzu çok güzel gözlerin var kaşlarına bittim kendin mi alıyorsun ayrıca makyajın çok profesyonel bravo doğrusu alkisalkisalkis

arada kuaföre gidiyorum canım accuk da boyuyorum çoğu zaman kendim alırım
teşenkür ederim çiçeemm

ee arzu bu işin profu artıkkdelikafadulden

:asigim:
yerim bak sen,i bitter çikelatammm yararlısından yanee:sm_cool:cokacimcoook

ay hepside muhteşem olmuş bittim vallahi yaaaaa özellikle de en baştaki coookkk hoş duruyoooooooosengözlerimebaksanab

ay hangisi ki o kız bi bakayım bende :1shok:
çok teşekkür ederim kaymaklı kadayıfım

ılerzu vıdeo yokmu seker yaa ozledık senı

ahh benim ebişimm sorma bu aralar halimi çok muzdaribim

işler acayip yoğunlaştı hiç büroda değilim köylerde yatıp kalkıyorum gülüm internet olmadığından eve de gelemiyorum cuma günü inanırmısın 12:30 de hala köyün birinde kahvede oturuyordum amcalarla uğraşıyordum yaaa cumartesi de çalıştım üstüne üstlük bi bugün boştum o da malum analar günü anamızın ynındaydık..

yarından itibaren yine aynı yoğunluk dadlummmm bakalım fırsat bulşrusam yapacam ben de istiyorum çok şekerparem

ahh benim ebişimm sorma bu aralar halimi çok muzdaribim

işler acayip yoğunlaştı hiç büroda değilim köylerde yatıp kalkıyorum gülüm internet olmadığından eve de gelemiyorum cuma günü inanırmısın 12:30 de hala köyün birinde kahvede oturuyordum amcalarla uğraşıyordum yaaa cumartesi de çalıştım üstüne üstlük bi bugün boştum o da malum analar günü anamızın ynındaydık..

yarından itibaren yine aynı yoğunluk dadlummmm bakalım fırsat bulşrusam yapacam ben de istiyorum çok şekerparem
[/QUOTE]

bosver canıkom ozman ıslerın yolunda olsunda beklerız bız sorun deıl :teselli:

bosver canıkom ozman ıslerın yolunda olsunda beklerız bız sorun deıl :teselli:[/QUOTE]

anam anam geldim bugün erkenden emme sinirlerim accuk gergin işlerde sıkıntı var bende doğal olarak siirlendim anamklava:

ARZU BURALARDAYSAN GÖLZERıNı, YEŞıL YAPCAM ŞEKERRkaydirigubbakcemile3

burdayıııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…