Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çiçeklerim güllerim şimdi bi program buldum onunla kesip kesip yükleyeyeceğim bu gece uyumak yoookk bana yapana kadar uyumayacağım ama siz uyuyun canlarımmm

ilarzuuu bitanemm kıyamam sanaa
yrn ekle cnm nolcak sankii :asigim:

canim kendini iyice sartlandirdin dimi hadi bakalim bekliyoruz ama aceleside yok bebisim bence herkes seni merek ettiginden catliyo bekleyemiyo bitanem bende tabi hihihihihi

arzucum sesin solugun cikmiyor kiz. ne oldu?:uhm: hirpalama kendini bu kadar canim.

kac gündür bekliyoruz,bir gün daha bekleriz ne olcak:teytey::teytey:a.s.

canim kendini iyice sartlandirdin dimi hadi bakalim bekliyoruz ama aceleside yok bebisim bence herkes seni merek ettiginden catliyo bekleyemiyo bitanem bende tabi hihihihihi

:roflol::roflol:

vallaha çok çikin çıkmışım bibeğim aslında yaa ama inat ettim koyacam gülümmm:jeyyar:

artık saat kaç olursa ollsunnnn

Son düzenleme:
arzucum sesin solugun cikmiyor kiz. ne oldu?:uhm: hirpalama kendini bu kadar canim.

kac gündür bekliyoruz,bir gün daha bekleriz ne olcak:teytey::teytey:a.s.

siz yatın bidemen ben uyuyamam bu gece yükleyemezsem öle bi takıntı canısı işteee söz verdim yapacama.s

Şekerim hala mı uğraşıyon?:teselli:yarın reyting patlaması olacak..:lepi:

bende yeni kesfettim bu topigi ay ilk resimlerine bayildim msallah allah nazardan korusun gozler super,aboneligime ekleyecegim :)))))))

valla uyuyucam sanirim bebisim uyanmadan yarin bakarim insallah,kaldirmazsin umarim kolay gelsinn

sabah kalkınca ilk işim buraya uğramak oldu elbette....oyumu kullanıp nete giriş yaptım...:lepi:

ilarzumun gece boyunca videoyu ekleme çabalarını ve yorulduğunu görünce çok üzüldüm...kıyamam ben ona....:asigim:
sağlık olsun ne diyelim artık...kısmetse bugün izleriz...

sayfanin basinda secenekler secenegi var oradan bu konuya abone ol yap abone ol,yani sayfa sayfa bu konuyu aramana gerek yokDDgiris yaptinmi bugunku msjlar bolumunde aboneliklerimi gostere tikla bu konuyu gorr,
ilarzucuk sanriim uykun geldi uyuya kaldin hani bacim videonnn

sahabah olduuu video ya bakcam dedim tam hazirladim kendimi yok(((((((((

eveeeet sonunda ilarzu uyuyakaldi oy kullanamiyacak hehehehe saka saka. bebisim videosunu da koyamadi canim yaaaa hakkini helal et bizim icin cok ugras verdin olsun kisa cekip birdaha dene bence bekli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…