Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaaaaaaaa hani nerdeeeeeeeeeeee of yaaaaaaaa o kadarda bekledim kahretsin ya

büyük bir merakla actim bilg. mi ama. o kadar da hazirlamistim kendimi.
neyse saglik olsun, biraz daha bekleriz

canlarım geldim
akşam saat 5 buçuğa akdar oturdum bambusi de benimle bekledi ama yotube ekledik tam sonuna geldi allahımmm

1.47 saniye fazla geldiğinde
yine kabul etmedi
inanamazsınız yaaa

sinir harbi geçirdim artık..

dedik başka yolu yok biz bunu yine rapid den deneyelim oraya yükledik 2. bölümü bitti oldu gel gelelim 1. bölüm sonuna geliyor birden kapatıyor

yemin ederim akşam pc başında 5 e kadar oturmaktan şu an popom acıyor yaa yürürken zorlanıyorum gerçekten ya şaka falan değil(((

kardeşim bugün tekrar böldü allahım yine aynı şwyi yapmış partların birinci si varr 2. si yok

şimdi kardeşim filmi aldı işe gitti orda net daha hızlı ve kesintisiz ded ben onu çabucak hallederim dedi.. o da dün çocuk uyumadı benimle inanamazsın yaa vallahi de elimden geleni yapıyorum kızlar yaaa

nolur bana darılmayın

kalmadım balım yaaa lanet olası bi türlü eklemedi dosyayı valla canımdan bezdim popom da aciiiiii:çok üzgünüm:

ah canim ya kiyamam. üzme sen kendini bu kadar. biz bekleriz seni

canımsın ilarzum....
bitanecim,sen içini ferah tut,biz biraz daha bekleriz...sen canını sıkma hayatım...aslında biz cumartesini bile zor bekledik biliyor musun...yani senin muhteşem makyajlarını bir de görüntülü görmek,en çok da sesini duymak bizi heyecanlandırdı.....en çok da beni....a.s bu nedenle cumartesi gününe kendimizi modlamıştık....olmayınca bu sabah hepimiz (belki de büyük bir çoğunluğumuz) senin topiğini tıkladı...sağlık olsun canım yaaa...senin elinden geleni yaptığına zaten eminiz....en kısa zamanda eklersin o güzel videonu biz de defalarca izleriz bitanecim...:asigim::asigim:

sağol çitlenbiğimmmm

dün de bi yere çıkmadım bugün de yapana kadar banyoya bile girmicem valla olacak bu iş artık bayılacam yoksaam:Saruboceq:

ya o zamn geldiği yere kadar yükle sende ille sonunu görmek zorunda değilz yarımda izlsek olur

şu an ekleme çalışmalarına devam ediyor musun tatlım.....?

evet tabiki ben de burdan yapmaya çalışıyorum hangimizinki çıkarsa artık videonun 2ç. bölümü oldu sadec 1. bölüm olacak ama 2. bölüm rapidshare olarak ben de 1. bölümü yorubedan ekliyorum bakalım hangisi hızlı olacak

hadi bakalım canım....hayırlısı...yerimseniben

ya o zamn geldiği yere kadar yükle sende ille sonunu görmek zorunda değilz yarımda izlsek olur

şey canım o zaman ben yüklenmiş olan ikinci bölümü yükleyeyim buraya şimdilik ama bayağı sürebilir bak siz de cinnet geçirebilirsiniz güzeller....

rapid olarak adresi veriyorum 2. bölümün

RapidShare: Easy Filehosting

burda farları sürmeye devam ediyorum ve likit çekkeceğim sonları yani artık

biri bile izlerse bana haber versin kızlar olur mu gözünüzü seveyim yaaa

canım,arzucuğum. biraz dinlen tatlım. zorlama kendini. bugün dinlen bence pazartesinden sonra,koyarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…