Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
öldüm bettimmm bayıldımmmm
süperr süperrrr ellerine emğeineeee sağlıkkk
dahada iy öğrenmiş oldummmm
mutlaka bu yolları izleyerekdeniycem ve resim eklicem
ama gözlerde süper yani ablacım maşalhhhhh
her enk yakışırrrr

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden yaşasın....nihayet bitanem yaaa...bu harika bir haber...demek ki sesini de duyabileceğiz....:teytey:

sefkülümm valla sesimi duyunca ne olursun onu kestiremiyorum bebişim....delikafadulden

bayağı bayağı travesti gibi çıkar aşkimm valla çok komik olacak canım yaaahihoyyyt
siz sesimi duyunca bi daha video çekme diyebilirsiniz bile çiçeğimmm:roflol:

ooyy oyyy yirim ben bu kızı yaawwwcokacimcoookcokacimcoook

çok sağol çıtırım benimm dene yewrim dene bize de koy bakalım güsel gözlerini accuk da biz bayram edek yaaaahihoyyyt

kıızzz ne travestisi :roflol:
insanın kendi sesi öyle geliyor
ben de kendi sesimi çok kart bulurum ama herkes çok tatlı diyip durunca şımarıverdim
senin de öyle olacak bak görürsünnn Şeniz

:roflol::roflol:

kıızzz ne travestisi :roflol:
insanın kendi sesi öyle geliyor
ben de kendi sesimi çok kart bulurum ama herkes çok tatlı diyip durunca şımarıverdim
senin de öyle olacak bak görürsünnn Şeniz

yok kız vallahi öle değil ben biliyorum ...

ben telefonu açıyorum evin; ya babam sanarlar ya da kardeşim düşün artık:roflol::roflol:

cumartesi yapacam aşkitomhihoyyyt

ay. arzucuğum birde o güzel makyajlarını videodan mı göreceğiz... ne güzel. çok şanslıyız ya. bu video olayı çok iyi oldu. umarım herkes böyle adım adım makyajlarını videoya çeker de, bizde birşeyler öğrenebiliriz. harika çalışmalar oluyor bunlar bizler için.. dört gözle bekliyorum canım...

canımsın gün ışığım

vallaha elimizden ne geliyorsa ardımıza koymayalım çiçeğimhihoyyythihoyyyt:enbuyukkk:

ayy Allahım... derdim var, ölüyorum bitiyorum topiclerinde gezerken buraları hiç görmemişim...
İlarzu sana iltifat etmicem canım, nazardan çatlıyacan zira...Allah korusun...
Maşallah maşallahhh

kız kerdeşimi ders çalıştırdım şimdi başlayacağım çekmeye çiçeğimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…