Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arzummm, dogum gunun bugun mu? nice saglikli mutlu huzurlu yillar diliyorum canim benim, sevdicegin ve tum sevdiklerinle insallah.. Şeniz Şeniz :1hug:

doğum günün kutlu olsun canommm nice mutlu sağlıklı güler yüzlü yıllara inşallah opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile bideeee bol bakımlı makkajlı :) :) sositosositosositososito:jeyyar:

Hepsi ayri güzel olmus,tebrik ederim canim özelikle dumanli gözler :nazar: ben o durumda boyaküpü oluyom o yüzden yabaniyim farlara :tomato: :)

Yakar yan bakışlım..gamzesi nakışlımm..opuyorumnanaktan
İyi ki doğdun..iyi yaşlar sana.Şeniz.18 sene ne çıbık geçti di mi gıı?
:icecream:

çiçek sepetlerim bitanelerim hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim ne kadar güzel birşey bir sürü arkdaşım kutlamış iyi varsınız şekerlerrr

ttatlıgacım valla ben de anlamadım kız daha dün ilkokuldaydım ne çabuk geçti 18 sene:)

canım daha oncede bakmıştım bırdaha baktım 172 cı sayfadakılere..ben sana mavı-yeşil tonlarını çok yakıştırdım...okadar guzel durmuşki..nedense ben farı hep bronz,altın şarısı ve bakır tonlarda kullanabılıyorum..çok nadıren koyu renk far suruyorum..mavı ve yeşil far ela gozlere daha hoş oluyor...
sen bu ışıl ışıl mavı ve yeşil farlarında ve gözunun içine çektıgın mavi kalemde hangı markayı kullanıyorsun merak ettım...:1ninca: bırgun buluşsak bırbırımıze makyaj yapsak..ben daha haytımda ne kaşımı bırıne aldırdım ne makyaj yaptrdım..hep kendı kendıme..ama senın yapmanı ısterım dogrusu...

canım daha oncede bakmıştım bırdaha baktım 172 cı sayfadakılere..ben sana mavı-yeşil tonlarını çok yakıştırdım...okadar guzel durmuşki..nedense ben farı hep bronz,altın şarısı ve bakır tonlarda kullanabılıyorum..çok nadıren koyu renk far suruyorum..mavı ve yeşil far ela gozlere daha hoş oluyor...
sen bu ışıl ışıl mavı ve yeşil farlarında ve gözunun içine çektıgın mavi kalemde hangı markayı kullanıyorsun merak ettım...:1ninca: bırgun buluşsak bırbırımıze makyaj yapsak..ben daha haytımda ne kaşımı bırıne aldırdım ne makyaj yaptrdım..hep kendı kendıme..ama senın yapmanı ısterım dogrusu...

ben de çok isterim bal parem

o far markası rosense canısım harikadır ve ıslak kullanılmış halidir hayatısı

reklamını yidiğim yirimmmm cillobumŞeniz

rosense mı şu gul urunlerınden uretım yapan fırmamı ..sadece cılt urunlerını bılıyordum bı bakıyım tesekkurler

evet canısım rosense firmasından biraz bahsedeyim yeri gelmişken

Rosense firması Ispartada Gülbirlik adında kooperatiflerden oluşan (yani kar amacı gütmeyen kuruluşlardan) bir firma. Direk üretici ile çalışıyor üretici aynı zamanda yönetici pozisyonunda. Ürünleri onlar ne kadar organik dese de ben yine de doğala en yakın diyorum.

Kooperatif kuruluşu olduğu için de kalitesine göre fiyatları çok yüksek değildir diğer ürünlerle kıyaslandığında.
Bu yüzden ben kozmetiğini de alırken diğer markalara istinaden daha içim rahat alıyorum bidenem

evet canısım rosense firmasından biraz bahsedeyim yeri gelmişken

Rosense firması Ispartada Gülbirlik adında kooperatiflerden oluşan (yani kar amacı gütmeyen kuruluşlardan) bir firma. Direk üretici ile çalışıyor üretici aynı zamanda yönetici pozisyonunda. Ürünleri onlar ne kadar organik dese de ben yine de doğala en yakın diyorum.

Kooperatif kuruluşu olduğu için de kalitesine göre fiyatları çok yüksek değildir diğer ürünlerle kıyaslandığında.
Bu yüzden ben kozmetiğini de alırken diğer markalara istinaden daha içim rahat alıyorum bidenem

evet canım ısprtda toplamda 4-5 yıl yaşadım sık sıkda gderım antalyaya 2 saat :kedi: bayılırım gülün herşeyıne...

ben sadece cılt urunlerını kullanmıştım hiiç incelemedım vay be bı bakıyım burda çarşıda vardı bızım ordan bakarım boshayallersmile

Canımcım süpersin ayrıca göz makyajlarında çok güzel.bayanssulusmile

çok sağol çiçek reçelimmm

evet canım ısprtda toplamda 4-5 yıl yaşadım sık sıkda gderım antalyaya 2 saat :kedi: bayılırım gülün herşeyıne...

ben sadece cılt urunlerını kullanmıştım hiiç incelemedım vay be bı bakıyım burda çarşıda vardı bızım ordan bakarım boshayallersmile

evet gül yaprağım özellikle allık ve pudrasına çok övgü var bu siteden

ben de farlarına kefilim

arzu canım ellerıne saglık
topigin ne kadar güzel bayıldım malzemelerıne, guzellıgıne ve makyaj sanatına
ellerıne saglık

X