Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Valla ben yarışmada İlarzu'nun makaajını çok merak ediyorum.... Ortaya nasıl bir sanat eseri yaratacak acep?

Hani çıraklıktn yetişen kuaförler , kendilerine bir yer açınca yok efenim ben bilmem kimin yanında çıraktım diye sükse yaparlar yaaa..

İlarzu olurda şu eyelinerı çekme kabileyetim gelişirse bir topic açıcam buraya yazıyorum .İlarzu nun çırağaa diyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

kaydirigubbakcemile2

Valla ben yarışmada İlarzu'nun makaajını çok merak ediyorum.... Ortaya nasıl bir sanat eseri yaratacak acep?

oyy meleğim benim

ne güzel gözler, makyaj çok güzel, kendisine yakışmışta, bayıldım akannehirakannehir

:kedi:

bu topiğede bayıldım akannehir ama şuan kimse yok boshayallersmile

canım bidenem gene gel bekleriz

Nirdesinnnn İlarzuuuu.

Acil ilarzu aranıyor en güzelindenbayanssulusmile

yettiimm gariiiiiiiiiii:lepi:

Hani çıraklıktn yetişen kuaförler , kendilerine bir yer açınca yok efenim ben bilmem kimin yanında çıraktım diye sükse yaparlar yaaa..

İlarzu olurda şu eyelinerı çekme kabileyetim gelişirse bir topic açıcam buraya yazıyorum .İlarzu nun çırağaa diyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

kaydirigubbakcemile2

oyyy kız akşam akşam onore oldum gülüşüm yaa :kedi: az da utandım:kedi:

sen öğren de açmasan da olar bitanesimŞeniz

onere ederim ben:asigim: yirim seniii..

yalnuz bu akşam gittim arkdaşımın al öğren diyerek verdiği eye liner ı sürdüm biraz ilerleme kaydettim. Şu kavisli uzun Rihanna makyajında gibi olanları yapamıorum onları denicem

ılarzu rosense makyaj malzemelerini nereden alıyorsun? Bende Bursa'dayım ama rosense ürünlerini alabileceğim biryer hiç denk gelmedi.

kız arzuuuuu msn gelseneeeeeee

bidenemm geldim

onere ederim ben:asigim: yirim seniii..

yalnuz bu akşam gittim arkdaşımın al öğren diyerek verdiği eye liner ı sürdüm biraz ilerleme kaydettim. Şu kavisli uzun Rihanna makyajında gibi olanları yapamıorum onları denicem

eferim bidenem daha kolay olar kalın çekmesi

arzuuuuuuu yeni wideo ne zmnnn?????

bilmemm:uhm:

İlarzu rosense makyaj malzemelerini nereden alıyorsun? Bende Bursa'dayım ama rosense ürünlerini alabileceğim biryer hiç denk gelmedi.

medical hastanesinin yanında kent meydanına giden bir cadde var fevziçakmak caddesi

opraya geç hastaneden aşağı inerken solda ilk otobs durağının arkasında doğal sağlık ürünleri diye bir mağaza var canısım yeşil tabelalı

o mağazanın içinde ve

zafer plazada ya ykm katında ya da koton katında kolidorda stand şeklinde de satılıyor hayatısı

İlarzu kendi topic 'ine gel gelllll gelllllllllllll gelllllllllllll

X