Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben seni çok özlüyorum ama yamafoldumben
düğün gününü sabırsızlıkla bekliyorumaklinialirimsmileyeni makyajlarboshayallersmileelbiseboshayallersmilene giydin naptın saçın nasıldı falanboshayallersmileoff gelse şu düğüngamyoncuiremsu

bende bendeeee
yine bak bak bitmedi makyajların bi tane siyah gördüm üfff nasıl yakısmısss
boshayallersmile

Son düzenleme:
ben seni çok özlüyorum ama yamafoldumben
düğün gününü sabırsızlıkla bekliyorumaklinialirimsmileyeni makyajlarboshayallersmileelbiseboshayallersmilene giydin naptın saçın nasıldı falanboshayallersmileoff gelse şu düğüngamyoncuiremsu

kuzi ben de seni çok özlüyom yaa merak ediim ne yaptın deyii

kız az kaldı yarın kına
kına da benim sözde giydiğim elbüseyi giyecem kanka (ne edem başka güzel elbise yok) ne bende ne kimsede hem zayıfladık ya farkı gösteirirm size canözüm saçlarımı da maşa yapacam makyajı her zamanki gibi koyu yapacam melekem

bende bendeeee
yine bak bak bitmedi makyajların bi tane siyah gördüm üfff nasıl yakısmısss
boshayallersmile

bidenemm gözümün nuru ben seni gördüm öldüm canoboshayallersmile

kuziş böğünde yohbilmiyorumkismile

acil ilçe işim çıktı dün yokudum böğün geldim çiçek gözlüm

yasmene bal köpüğüm mutlaka al çok hoş bir alet accuk acıtıyor ama çok pratif bişey canısım

arka mözükleri sizler için hazırladım :))))

ama son kredi kartı möziğünü kardeşim seçti çiçeğim

Tamam tatlım yarın pazara gidicem inşallah bulur alır test eder yazarım buraya

ayy canım benimm demek evleniyon he....allahım mesut etsin hep güldürsün yüzünü ..çok duygulandım valla Şeniz

ayy canım benimm demek evleniyon he....allahım mesut etsin hep güldürsün yüzünü ..çok duygulandım valla Şeniz

aaa kına yarnsa düğün ne zaman iilarzumopuyorumnanaktan

❤ boshayallersmile

haay allah yaa bi yanlışlık olmuş :eek:

kız ben evlensem önceki gün mü duyardınız bi düşünün bakalım

tüm siten,n hberi olur bee bayanssulusmile

benimki en geç ekim reçelller Şeniz

ilarzunun düğünü deel
onunki sonbahara doğru :)

bak bilen naassı biliyorr çiçeğim benim saditst çiçek Şeniz

sevgi pötürcüklerim bu makyajımı anlatıyorum ;

ilk önce göz makyajı ile başladım yüzüme nemlendiricimi sürdüm bıraktım yüzümün pudrasını neyim en son yaptım.

önce bi kaba az su koydum göz kapatıcısı ve baz olarak iki işimi de gören bellapierre

şu arkadaş:)))

sonraTadli nickli arkadaşıımızın bana hedaye gönderidği essence marka vanilya ve turkuaz reni olan farı kaş altına burun kısmına kaş kemiklerimin üzerine uyguladım

daha sonra avonun çok önceden olan ikili lacivert ve krem farının lacivertini göz kapağıma ardından meybelline marka tekli siyah farı ıstarak gölgelemesini yaptım
lacivert farı alt kirpik diplerime uyguladım ve fırça ile dağıttım. sürmelinin kulandığı seyhan nickli arkdaşımızın taa Alamanyalardan getirdiği catrice marka göz kalemimi göz kapağına ve alt kirpik diplerime sürdüm. alt kirpik diplerime bi şerit halinde sürüp aplikatör yardımı ile dağıttım. göz içime alt kısma beyaz kalem iç üst kısma siyah kalem ile dolgunluk verdim. bol rimelledim. göz makyajım bitti.

sonra geldik cilde cilt için de sadece bellapierre marka şu arakdaşı sürdüm. altta da kapanacak yerlerimi biraz önce fotosunu koyduğum baz ile ufak ufak kapattım

fondoten bu

derken yanaklarıma pembe bi allık sürdüm o da geçen sene mac diye aldığım sahte bi far makyaj ürünlerimde var kendisinin fotosu

allıktan sonra hafif ışıltı versin diye estee lauder ışıltı veren pudrasını hafif elmacık kemiklerine ve çeneye uyguladım.

ruj kısmına gelince önce kapatıcı ile dudak rengimi aççtım sonra da avonun ve carminanın pembe rujlarını karıştırdım carminanın ruju cart pembe olan. hafif uygulayıp üzerine parlatıcı sürdüm bıraktım:))) sonuç bu çiçekler

nasılda dikkatli okudum varyaa.............saol davşanımolumunekankayizsmile

heç önemli deel sültanım maksat güzellik hoşluk olsun :))) tüm amacımız bu

X