Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

heeyy yavrum heeyyyallah özenmiş yaratmış begamyoncuiremsu

tesekkurler fistigim ya cok guzel aciklamissin boshayallersmilebu arada eniste beye suleme saga dedikleri topuguma sIKar mazallaheyvahedigeldismile

bebeim o suylamı oluyor nasıl oluyor kırışık durmuyor resimde görüldügü gibi
bende alayım göz altı morluklarını kapatıyorsa güllacım tavsiye edermisin
boshayallersmile

tesekkurler fistigim ya cok guzel aciklamissin boshayallersmilebu arada eniste beye suleme saga dedikleri topuguma sIKar mazallaheyvahedigeldismile

evet sıkar

sonrada beni sırtında taşır :))

bebeim o suylamı oluyor nasıl oluyor kırışık durmuyor resimde görüldügü gibi
bende alayım göz altı morluklarını kapatıyorsa güllacım tavsiye edermisin
boshayallersmile

cano yok kırışık mırışık olmuyor gayet güzel hem aydınlatıyor hem kapatıyor hem de baz

inglotun bazı öyle oluyor ama

bu bellapierre yi çok sürmücen çok az sürecen üzerine hafif pudra geçecen şekerparesim

arzucan sen bizim buraya gelin gelcen
eğerkine evlenmeye karar verirsem ben kendim
nişan kına makkajımı hatta düğün makkajımı sen yap tamam mı

ilarzu maşallah diyorum

:kedi: sağol lunam

heeyy yavrum heeyyyallah özenmiş yaratmış begamyoncuiremsu

:kedi: seni de melek suratlım

her makyajını yapacam senin zilli merak etme kocayı bul gerisine karışmabayanssulusmile

aaa..arzu ist yemi gelin gelicekdelikafadulden:lepi:

heralde kızaamm haberin yohmu yoksam çiçeğimmm opuyorumnanaktan

arzum vallahi yoktu...aynı şehirde bile nefes almak bana yetiyorrr:teytey:kuzi peki hangi semt belliyse özelden yaz bari:kedi:belki komşu oluruz:sm_cool:

kuzu nerden aldın bursadan mı aldın fiyatları uygunmu bi tarif et boshayallersmile
ahhhh ah bende ıstanbula gelin gidecegim hayırlısıyla
belkide kendi kendime gelin güvey oluyorum :roflol:

kuzu nerden aldın bursadan mı aldın fiyatları uygunmu bi tarif et boshayallersmile
ahhhh ah bende İstanbula gelin gidecegim hayırlısıyla

anam ciddi mi? e yazsaniza ozelden bana da hangi semtlere geleceginizi? belkim tanricama degil de bana komsu olursunuzzz? delikafadulden sırnaşık şey hihoyyyt :1hug:

canim hic te akmamis masallah surdugun gibi kalmis, cok guzel olmussun, cok masallah tekrar :1hug:

anam ciddi mi? e yazsaniza ozelden bana da hangi semtlere geleceginizi? belkim tanricama degil de bana komsu olursunuzzz? delikafadulden sırnaşık şey hihoyyyt :1hug:

kuzum daha benimki belli değil öyle iş çittiye bindiğinde haberiniz olur zaten :kedi:

arzum vallahi yoktu...aynı şehirde bile nefes almak bana yetiyorrr:teytey:kuzi peki hangi semt belliyse özelden yaz bari:kedi:belki komşu oluruz:sm_cool:

biz friiyiz anam sen nerdeysen süle bne ora gelem:)))

ahhhh ah bende İstanbula gelin gidecegim hayırlısıyla

cano biz buluşunca seni ben götürürüm oraya satış yapmıyor ama sparişle getiriyor

netten de satışı var ama belki daha ucuza verir bize en azından kargo parası yok bal köpüğüöm

bilmiim ki gülo kıraç olma ihtimali yüksek 2-3 seneliğine

sonra kendimize ev alacaz o zaman bakınacaz güzel yerler

canim hic te akmamis masallah surdugun gibi kalmis, cok guzel olmussun, cok masallah tekrar :1hug:

canısım saat 6 da yaptım

foto çektiğim saat 12 çubulktu anca o kadar da aksın bi zahmet :)))

kuzum daha benimki belli değil öyle iş çittiye bindiğinde haberiniz olur zaten :kedi:

oohh miisss
biz çittiye bindiririz balımguclubacismile

ya bnde sorim bariii likit eyeliner çekemiorm :d bide kirpikleri uzun gösteren rimel istiorm bn kirpiklerimi kıvarımorm çok kısa ve cansız ama rimel sürünce uzuo

kıraç neresi hulen

ne bilem kız avrupa imiş ama

ya bnde sorim bariii likit eyeliner çekemiorm :d bide kirpikleri uzun gösteren rimel istiorm bn kirpiklerimi kıvarımorm çok kısa ve cansız ama rimel sürünce uzuo

gülüm kayısı kremi sürüyorlar kirpik uzatmak için her gün onu dene

birde lorealin teleskopik rimeli var sanırım o uzatıyor mağazaya gidip bi dene bence denemeden alma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…