Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arzu tarzın süper,kendinde süpersin,maşşallahh opuyorumnanaktan

kuzenim yok,tükkanı ben açıyımzemuszemus
ahu gözlüm yeni bişeyler aldım aktardan kendi topiğime eklerken sanada eklerim aramak zorunda kalmassın sayfalarıŞeniz
hem fikir olur bebeğime..bizi takibi unutma :a015:sensiz sabahlar sıkıcı be kuzen:sinifsinif:

ılazru gerçekten çok yeteneklisin. Sayende artık daha güzel makyaj yapabiliyorum. Teşekkürler

ilarzucum ya süpersin senn kaydirigubbakcemile5 ya bende çok severim göz makyajını ama benm gözümde genelde durmaz.bu videolarda göz makyajının altına sürdüğün bazın adı markası nosu nedir canım benm ben çok sık giremiorm iş gereği tatalım görünce hemen bi ddiiiver hele yerimseniben

ılarzu siz makyaj konusunda profesyonelleşmişsiniz, videolarınız da varmı acaba,
eğer yoksa hayranlarınızı mahrum bırakmayın derim buyrunnnnnnnnn

Yahuu sen nasıl bişiysin makyajlarına bittim bittim yaaa keşke aynı şehirlerde yaşasakda düğünümde makyajımı sen yapsann hani şuda var şimdi gözlerin güzel olmasa bu makyajlar böyle durmaz ama mükemmel ötesi herşeyiyle bayıldım yaaa.....

makyajlarında kendin gibi pek bi tatlı olmuş nasıl bir uyumdur öyle bittim resmen bakmaya doyamıyorum walla.makyaj katologlarındaki hatunlardan fazlan var eksiğin yok maşallah

3 gün dedin 5 gün dedin günler oldu gelmedinmafoldumbengeçen salı gelecektin çarşamba oldu gelmediiiğinnnbenneyaptımkiyakamozsun senn sessiz sessizz.....şey pardon dier şarkıya geçtim:kedi:

kıslar ılarzu cenaze dolayısıyla ıstanbula gıtmıs bu hafta aramızda olamayacakmıs:gitme:
bası saolsun

kıslar ılarzu cenaze dolayısıyla ıstanbula gıtmıs bu hafta aramızda olamayacakmıs:gitme:
bası saolsun

canım yaaa başı sağolsun.....yakınımıydı acababilmiyorumkismile

abLaaaaaaaaam suLtanımmmmmmmmmmm senin süper ötesi bi güzelliğin var diye kaç kere dicem

unutuLdum mu sen şimdi hatırLamazsın beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…