İlaçsız amh artan oldumu

Benim 0.30 du 0.90 oldu takviye kullandım ama. Amh artması iyi birşey mi bilmiyorum, yumurta sayısı artmaz diyorlar

amh artısı önemli değil. kaldı ki ölçümü bile merkezden merkeze çok değişiyor. yumurta sayısı artmaz. önemli olan da yumurta sayısı zaten

Aşkım onemli olan ultrasonda görünen yumurta sayın.. ve bu maalesef artan bir şey değil belki aydan aya değişiklik gösterebilir sadece

Aşkım onemli olan ultrasonda görünen yumurta sayın.. ve bu maalesef artan bir şey değil belki aydan aya değişiklik gösterebilir sadece
Adetin 2. Günü El: düzgün düzenli Bo: 3 Af Lo: 2 af 1 tanesi 13 mm Df ne oluyor cnm özelde doktor yumurtalıkların iyi durumda demişti devlette bu değere bakılarak menepoz başlangıcı gözüküyor dendi anlamadım Amh 0.29 fsh 13.4

Ama amh fsha bakarak bana konuştular alttanda baktı adetin 2. Günü El: düzgün düzenli Bo: 3 Af Lo: 2 af 1 tanesi 13 mm Df ne oluyor
o ne demek bilmiyorum. amh düsük, fsh yüksekse yumurta sayınız ve sağlıklı gebe kalma sansınız düsük demek oluyor. genelde menapoza yakın olan kadınlarda amh düsük, fsh yüksek olur.

ama 0.200 amh ile hamile kalanlar da var. yani amh yumurta sayısını göstermez. yumurtalar zaten doğduğumuz an belirli bir sayıdadır. ergenlikle birlikte her ay 1-2 yumurta olgunlaşıp atılır menapoza kadar. hiçbir ilaç, tedavi yumurta sayısını arttıramaz cünkü dediğim gibi doğuştan gelir. ilaçlarla ancak yumurta kalitesi arttırılır.

Kafam çok karışık yapacağımı hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…