iko'nun makyaj seruveni...

Hayirli ugurlu olsun, bene begendim fikrini.
Resimdekiler senin yaptigin makyajlarmi hepsi, sanki bazilarini daha önce bir yerde görmüs gibiyim...???

Bence sectigin yolda devam et, daha dogursu bir an önce basla.

en azindan kas biyik makyaj fön derken gerisi gelir zaaten.

Cok basarili olacagina inaniyorum.

Almanyada olsaydin gelirdim sana :))))

basarilar...

Hayirli ugurlu olsun, bene begendim fikrini.
Resimdekiler senin yaptigin makyajlarmi hepsi, sanki bazilarini daha önce bir yerde görmüs gibiyim...???

Bence sectigin yolda devam et, daha dogursu bir an önce basla.

en azindan kas biyik makyaj fön derken gerisi gelir zaaten.

Cok basarili olacagina inaniyorum.

Almanyada olsaydin gelirdim sana :))))

basarilar...

cok tesekkurler evet yesil ve acik mavi olan makyajimi daha once yine bu sitede bi topikte paylasmistim desteginiz icin cok tesekkurler cok saolun insllah basarabilirim cok isttiyorum ewed yukaridaki en sagdaki yaptigim sac benimde en hosuma gidenlerden hepsini kendi kafamdn yapiyorum zaten bazilari standart topuzlar ma topuz tekniklerini bilmeden kendi hayal gucumde nasil ypilacagini dusunup sonra yapiyorum begenmenize cok sevindim basladim hayirlisiyl insallaaaaaaaaaaah yaparim bu isi.....inanilmaz istiyorum soyle profesyonel sac tasarimcisi olmayi:))))))))))):KK49:

Son düzenleme:
Fön, masa falanda beceriyorsundur, bunlarida sun bence, cünkü yurt disinda bunlar cok pahali oldugundan, türkiyedeki gibi herkes hergün fön e gidemiyor.
Bence kesinlikle bunu da sun uyugun bir fiyata sonra zaaten tanildikdan sonra ilerlersin.

Not: yukarda sagda derken , incilinin yanindakini demistim resimlerin yeri degsimis sanki biraz :KK43:

incilide güzel ama her gelinlige gitmez yanindaki daha farkli... gerci hepsi cok cok güzel...

bana burda nikahda yapilan saci bi göstersem var ya sasarsin, kuaförün yaptigi sac berbat birseydi.
Sonra tr ye gittim dügün icin ordaki sacim harikaydi.

Son düzenleme:
Fön, masa falanda beceriyorsundur, bunlarida sun bence, cünkü yurt disinda bunlar cok pahali oldugundan, türkiyedeki gibi herkes hergün fön e gidemiyor.
Bence kesinlikle bunu da sun uyugun bir fiyata sonra zaaten tanildikdan sonra ilerlersin.

Not: yukarda sagda derken , incilinin yanindakini demistim resimlerin yeri degsimis sanki biraz :KK43:

incilide güzel ama her gelinlige gitmez yanindaki daha farkli... gerci hepsi cok cok güzel...

bana burda nikahda yapilan saci bi göstersem var ya sasarsin, kuaförün yaptigi sac berbat birseydi.
Sonra tr ye gittim dügün icin ordaki sacim harikaydi.

cok tewsekkurler evet fon masa yapabiliyorum insallah zamanla yavas yavas taninicam sonra dediginiz gibi olur gider hepsi...

tesekkurler desteginiz icin siz almayadamiydiniz?

cok tewsekkurler evet fon masa yapabiliyorum insallah zamanla yavas yavas taninicam sonra dediginiz gibi olur gider hepsi...

tesekkurler desteginiz icin siz almayadamiydiniz?

Evet almanyadayim.

Bu ara kilo vermissin ne uyuguluyorsun nasil verdin , özelden yaza bilirsin burda konu dagilmamasi icin :)

Eki Görüntüle 492478 ewetttttttt kizlar ilk
musterim bugun evime geldi allahtan hayirlisiyla....sad bir mkyaj istedi ve cikan kaslarini toplatti kasinin seklini benden once lan kuafor kimse o vermis be sadece ciknlari aldim sizinle paylasiyium dedim hemen

Son düzenleme:
Iyi bak günlük makayaj icin gelmis daha ne böyle böyle baslar is de begenirler orda burda derken dolar tasarsin...

Cok harika ya, muhtesem süper... bayildim burda olsan kesinlikle sana yaptiridim bu topuzu bir dügüne :))))

kac dak. da yapiyorsun böyle bir topuzu ?

Bir daha yaparken zorlaniyormusun yoksa kolay oluyormu ?

biraz degisik örgülü birseyler yap istersen ???
önden örgü yandan örgü vs.... ????

Kilolari nasil verdin yazacaktin unuttun sanirim.

Özel msj kuttun da dolmus bu ara

Son düzenleme:
Cok harika ya, muhtesem süper... bayildim burda olsan kesinlikle sana yaptiridim bu topuzu bir dügüne :))))

kac dak. da yapiyorsun böyle bir topuzu ?

Bir daha yaparken zorlaniyormusun yoksa kolay oluyormu ?

biraz degisik örgülü birseyler yap istersen ???
önden örgü yandan örgü vs.... ????

Kilolari nasil verdin yazacaktin unuttun sanirim.

Özel msj kuttun da dolmus bu ara
canim yazmistim sana ozelden demekk gelmemis dolu oldugundan bosaltip hemen yollayim ozel bisi yapmadim aslinda:)

ortalama 30-45 dakikada yapiyorum daha yeni baslarim ya biraz elim agir nekadar cok sac yaparsam okadar hizlaiyormussun ben ilk yaptiklrimda baya suruyordu az az kisaliyor sure:) vallahi model yapmakta zorlaiyorum degisik modeller nasil ypilir bilmiyorum mesela bir model var yapmak istedigim paylasiyim hemen Eki Görüntüle 492920
mesela bir modele bakinca anliyorum az cok nasil yapildigini bu paylastigim modelin nasil yapildigi hakkinda bir bilgim yok ama yapmayi cok isterim aceba icine ek sunger felan koyuyorlarmi bu tarz topuzlardaki iste bu topuz modelini yaptigim gun kendimi profesyonel sayarim herhardeeee

canim yazmistim sana ozelden demekk gelmemis dolu oldugundan bosaltip hemen yollayim ozel bisi yapmadim aslinda:)

ortalama 30-45 dakikada yapiyorum daha yeni baslarim ya biraz elim agir nekadar cok sac yaparsam okadar hizlaiyormussun ben ilk yaptiklrimda baya suruyordu az az kisaliyor sure:) vallahi model yapmakta zorlaiyorum degisik modeller nasil ypilir bilmiyorum mesela bir model var yapmak istedigim paylasiyim hemen Eki Görüntüle 492920
mesela bir modele bakinca anliyorum az cok nasil yapildigini bu paylastigim modelin nasil yapildigi hakkinda bir bilgim yok ama yapmayi cok isterim aceba icine ek sunger felan koyuyorlarmi bu tarz topuzlardaki iste bu topuz modelini yaptigim gun kendimi profesyonel sayarim herhardeeee

Sen bi hafta ugrassan bunu yaparsin. bence gelinin saci uzun ve sünger kullanmamis gibi görünüyor sence ?
ama kisa sacda sünger sart bence.

dene bakalim bence cok zor bir sac degildir senin gibi biri icin.
Hadi hedefin bu sac modeli olsun bir hafta sonra görmek isterim :))))

ne dersin ???

Sen bi hafta ugrassan bunu yaparsin. bence gelinin saci uzun ve sünger kullanmamis gibi görünüyor sence ?
ama kisa sacda sünger sart bence.

dene bakalim bence cok zor bir sac degildir senin gibi biri icin.
Hadi hedefin bu sac modeli olsun bir hafta sonra görmek isterim :))))

ne dersin ???

ozel mesajim gelmistir omarim tmm soz 1 hafta deniycem ve ortaya berbat bisi ciksa bile paylasicam burda:)

$hochsteckfrisuren.jpg

Örgü derken bu tarz örgüleri ekleye bilirsin herhangi bir yere ne dersin, senin icin kolaydir, günlükde harika kullanilir

X