iko'nun makyaj seruveni...

Nasil gecti müsterinle , memnun kaldilarmi?

Onlarin Dügününe gercekden güzel sac yap ki tanit kendini.
Biliyorsun dügünlerde hep sorulur kim yapti kim etti diye, böyle bir firsat bulmusken degerlendir.

Ay bana yakin olsaydin sana hergün sac yaptirirdim.:)))))

Nasil gecti müsterinle , memnun kaldilarmi?

Onlarin Dügününe gercekden güzel sac yap ki tanit kendini.
Biliyorsun dügünlerde hep sorulur kim yapti kim etti diye, böyle bir firsat bulmusken degerlendir.

Ay bana yakin olsaydin sana hergün sac yaptirirdim.:)))))

ay canim dun musterim vardi 2 tane kasini aldim hayran kaldilar:) artik 2 musterim kesin var yani :) asiri begendiler ldigim kasi seklini felan :) insallah dugunde elimden geleni yapicam en iyisiiz insallah

Hadi hayirlisi bak böyle böyle hersey ilerliyecek....

Bir seneye kalamz dola tsarsin :))))))

Birde manikür yapsaydin onlara , bi kasa gelene birde manikür vs satmaya calis....

yazmiyorsun resim paylasmiyorsun, yogunlukdanmi yoksa belki müsteriler dolup tasiyor :))))

merhaba yaptığın makyajlara bayıldım saçlara da aynı şekilde
ben düğünümde vaklı gelin saçı düşünüyorum ve ona uygun makyaj yaptıracam sen de vaklı model ve ona uygun makyaj paylaşırsan çok sevinirim:KK16::KK16::KK16:

ne kadar yetenekli olduğun makyaj ve saç konusunda olan ustalığından belli oluyor.diyecek söz yok gerçekten.çok çok tebrik edebilirim ancak seni :KK9::KK9: hakkında hayırlısı olsun.inşallah hayallerine kavuşursun arkadaşım.hiç umudunu yitirme ve bu yeteneğini sakın köreltme..:KK16:

Kizlar artik bir kuaforde calisiyorum 2 aydir inanilmaz mutluyum hergun yeni seyler ogreniyorum cok istekliyim patroum arkadaslrim dunya tatlisi insanlar hepinize tesekkur ediyorum

Kizlar artik bir kuaforde calisiyorum 2 aydir inanilmaz mutluyum hergun yeni seyler ogreniyorum cok istekliyim patroum arkadaslrim dunya tatlisi insanlar hepinize tesekkur ediyorum

güzel bir haber.başarılar dilerim.bu yetenek zaten boşa gidemezdi.

Ne güzel is yerinde mutlu olman da önemli ve güzel birsey.
Sanirim emegin bosa gitmiyor.

Burda resimlerini bekliyoruz :))))

Yaptigin makyajlarinda renkleri de yazarsan daha güzel olur, bizler icin , tskler....

canim bizi cok bosladin , olmadi böyle bi is buldun hemen kacdin buralardan.
Ara sira paylasirsan seviniriz

uzun zamandir yazamiyordum buraya allaha sukur islerim cok iyi gidiyor kuafor salonundan ayrildim musterilerimi evimde agirliyorum bazende ben onlarin evine gidiyorum bu da gecen hafta bir dugunden makyaj

Son düzenleme:
Çok yeteneklisin canım. Harika saçlar ve makyajlar. Hele de kaşlar süper .. Ankarada olsan bir dakikan bile boş geçmezdi eminim. :KK16:

X