iko'nun makyaj seruveni...

hahahha tabi buyur sor canim?

ayyyyy tesekkür ederim :KK16::KK16::KK16: ben cok begeniyorum makyajlarini masallah gözlerin cok cok cok güzel zaten :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ama benim sorunum su, gözlerim biraz cukur :KK50: ne makyaj yapsam yakistiramiyorum.. sen nasil bi makyaj önerirsin?? burna yakin tarafta yani ic tarafta cukurluk var bu yüzden gözün dengesi bozuluyo maalesef :KK50:

ayyyyy tesekkür ederim :KK16::KK16::KK16: ben cok begeniyorum makyajlarini masallah gözlerin cok cok cok güzel zaten :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ama benim sorunum su, gözlerim biraz cukur :KK50: ne makyaj yapsam yakistiramiyorum.. sen nasil bi makyaj önerirsin?? burna yakin tarafta yani ic tarafta cukurluk var bu yüzden gözün dengesi bozuluyo maalesef :KK50:

canim anlamadim tam olarak ama kas kemigin cok mu cikik onumu diyorsun neyse o coukuk olan yere acik renkler surebilirsin? neresi coukuk iste o cukurlara acik renkler sur

canim anlamadim tam olarak ama kas kemigin cok mu cikik onumu diyorsun neyse o coukuk olan yere acik renkler surebilirsin? neresi coukuk iste o cukurlara acik renkler sur

kas kemigim cikik degil de göz kapagi cukur canim söylemeyi unuttum, kusura bakma.. su resimdekinden biraz daha iyi.. dedigin aklimda bulunsun tesekkür ederim

$1229169037g_z_makyaj_.jpg

Waaaoow cok güzel :) Cok hosuma gitti. Yapmaya calissam resimlerinden bakarak becerebilirmiyim acaba ?? :))

ayyyyyyyyyyyyyyyy bu gozlere nsil makyaj goder biliyormusun tek renk far surmelisin golgeli yapma bence oyle guzel olur gibi gozlerinin fotosduu koysan oneririm tam da

o zaman isikta resim cekeyim ben güzelce, özelden sana göneririm sen müsait oldugunda cevap yazarsin.. tesekkür ederim tekrar :KK16:

canım bu eye lineri gözünün altına da mı sürüyosun orayı pek anlayamadım hem gözün üstüne he altına m çekiyorsun canım çok güzller maşAllahh

şimdik üstteki eyeliner alttaki sürmemi canım mesela sadece göze yapıp far sürmesekte çok hoş duruorr

makyajlarını çooook beğendim ama birazda günlük kullanabileceğimiz makyaj yapıp koyabilirmisin acaba? kolay olsun ama :KK70: mesela ben ünv gidiyorum şimdi senin yaptığın gibi yapmaya çabalasam mahvederim kesin okulda dalga geçerler valla :KK37:

Makyaj delısı bırısı olarak supersın dıyebılırım :KK70: 10 ustunden 10 :KK70: bende kalın cekılmıs eyelınerı sevıyorum dun oyleydım kalın cekdımde kuyruk rahatlıkla yapıorum ama asla kendıme ınce cekdıgımde kuyruk yapamıorum :KK70: karsımdakı ınsanı ıtına ıle makyaj ıle yenıden yaratırımda bı kendımı yaratamıorum ona kızıyorum nazar degmsın tuuu masallah sanada D:

makyajlarını çooook beğendim ama birazda günlük kullanabileceğimiz makyaj yapıp koyabilirmisin acaba? kolay olsun ama :KK70: mesela ben ünv gidiyorum şimdi senin yaptığın gibi yapmaya çabalasam mahvederim kesin okulda dalga geçerler valla :KK37:

tmm canim yuklerim tesekkur ederim begenmene sevindim dalga gecmezler merak etmeee

kizlar bugun ilk musterimle randevulastim:) cok mutluyum simdilik kas biuyik icin nlastik ma insallah boyle boyle duyulur gider kulaktan kulaga islerim acilir llahiiiiiiiiiim yardim etsin

X