iko'nun makyaj seruveni...

arkadaşlık isteğimi kabul ettin hemen teşekkür ederim , yakın olsaydık haftasa 3 gün gelirdim yanına .

canım ben teşekkür ederim yardımın için hemn not ediyorm bu söyledklerini umarm becereblrm :) keşke yakında olsaydn kendimi gözm kapalı emanet ederdm sana benm kuaför fobm varda azck :))

canım ben teşekkür ederim yardımın için hemn not ediyorm bu söyledklerini umarm becereblrm :) keşke yakında olsaydn kendimi gözm kapalı emanet ederdm sana benm kuaför fobm varda azck :))

tesekkur ederim canim :) benimde var kuafor fobim nliyorum seni

cnm eyeliner çekerken hele de kuyruklusunda zorlananlardan biriyim,Sana zahmet şunu videolu fln bi anlatrsan çok mutlu edersin biziiiii

topuzlar bir harika hele de eyelinerı ne güzel çekmişsin bu bnm için tamamen hayal galiba ellerine sağlık :)

emeğinize sağlııkk çok hoş makyajlar ve saçlar.. dışarda makyaja kolay güvenen biri değilim sadece bir kez yaptırdım şimdiye kadar o da kendi malzemelerimle :)))
yaşadığım şehirde olsaydınız nişan ve düğünde size yaptırırdım makyajımı=) buarada özellikle kahve tonlu göz makyajlarını çok beğendim

cok tesekkur ederımmm keske sızın gıbı ıstek;lı musterılerım olsa yok 1 tane bıleeeeeeeeeeee

tesekkur ederim canim :) benimde var kuafor fobim nliyorum seni

tatlımm ben beceeremedim daha doğrusu benim kalemim dağılmıyo sürdükten sonra . kahverengi kalemle ince eyeliner gibi çekip kahve farla uçlardan dağıtıyo gibi mi yapsam yada bana önerebilceğn bi kalem var mı kolay dağıtabileceğimm :))

hac malzemeleri satan bir yerden haci surmesi almani tavsiye ederim

hac malzemeleri satan bir yerden haci surmesi almani tavsiye ederim

tatlım kusura bakma ben çok soru soruyorum ama dün babam bakmaya gitti sürme. bunun bi kaç çeşidi var hangisinden alabilirim =) toz mu jel mi bide başka şeyler var galiba . bi yerde okumştm banyodan snra süryomşsn gece sabah dumanlı gözlern oluyomş bi bilgin var mı birde önerebilceğn marka var mı =)

fisek surme deniyor toz olanlari kesinlikle tavsiye etmiyorum ayrica dogru kayinvalidem gece yatmadan suruyormus sabah guzel bi goruntu elde ediyormus ben denemedim ama dumanli goz konusu dogru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…