iko'nun makyaj seruveni...

bende çok beğendim makyajı.. güzel olmuş... eline sağlık... yetenek var kesinlikle.. ben kendime far yakıştırmıyorum niyeyse ama göz şekillerimiz aynı sende güzel olmuş ben göz kapağı gözükmeyen insanlara farı yakıştırıyorum niyeyse.. bnm ki gözüküyoo :KK43: eyeliner yapıyorum genelde üstünede düz bi renk o kdr

Aynen bende senin gibi düşünüyorum ya. Gözlerim kapaklı o yüzden far kullanamıyorum beceremiyorum ki:KK70:

Bu arada çok iyi olmuş böyle konu açman her zaman albümden takip etmek kolay olmuyordu böyle düzenli olmuş. Bu arada arap kökenli misin?? :)

Bu arada çok iyi olmuş böyle konu açman her zaman albümden takip etmek kolay olmuyordu böyle düzenli olmuş. Bu arada arap kökenli misin?? :)

ewed arap kokenliyim hem anne tarafimdan hem baba tarafimdan :) babamin annesi yai babannemin babasi suudi arabistandan gelmis ve zenciymis:) melezlemeyim yani....annemin babasinin dedeside suriyeden goc etmis turkiyeye ortaya karisik birseyim yani

Son düzenleme:
ewed arap kokenliyim hem anne tarafimdan hem baba tarafimdan :) babamin annesi yai babannemin babasi suudi arabistandan gelmis ve zenciymis:) belezlemeyim yani annemin babasinin dedeside suriyeden goc etmis turkiyeye ortaya karisik birseyim yani
Belli oluyor canım :) benimde kökenim Suriye :) arapım bende.

Evet :) ama bi de arapçayı tam bilsem içim yanmaz :)
Görenler gözlerimden belli ediyor arap olduğumu ama :)) seni de başta biraz benzettim ama sormadım başta :))

masallah cnim coik guzel bir kizsin msallah saa hkikatten gozleri harika nasil far suremiyorsun anlayamadim hahhhh tablo yaparim ben olsam o gozleri

Canim topic hayirli olsun, insallah boyle kuaforunun acilisinada geliriz :KK1: Bende seni takip ediyordum surekli, aciiiiiip guzel makyaj yapiyorsun, bayildim bayildim.. Keske Hollandada yasasaydin, sana her gun bir musteri yollardim ( benim cevre biraz kokuslardan olusuyor ). Insallah hayallarin gercek olur. Sunu unutma, kendine bir hedef koyarsan ve hedefine dogru yurursen, o hedefe herzaman ulasirsin. On tane hedef belirleme ama, bir hedef belirleki butun ilgini ona verebilesin. Ben hep oyle yapiyorum, Allahima sukur butun isteklerime kavustum, ama insanogluyuz, istek bitmiyorki, istedikce fazlasina isteriz :KK1: Sana herseyinle basarilar diliyorum, senin burdan takipcinim.

canim topic hayirli olsun, insallah boyle kuaforunun acilisinada geliriz :KK1: Bende seni takip ediyordum surekli, aciiiiiip guzel makyaj yapiyorsun, bayildim bayildim.. Keske hollandada yasasaydin, sana her gun bir musteri yollardim ( benim cevre biraz kokuslardan olusuyor ). ınsallah hayallarin gercek olur. Sunu unutma, kendine bir hedef koyarsan ve hedefine dogru yurursen, o hedefe herzaman ulasirsin. On tane hedef belirleme ama, bir hedef belirleki butun ilgini ona verebilesin. Ben hep oyle yapiyorum, allahima sukur butun isteklerime kavustum, ama insanogluyuz, istek bitmiyorki, istedikce fazlasina isteriz :KK1: Sana herseyinle basarilar diliyorum, senin burdan takipcinim.

canım yaa hollandadamısın ben belcıkada gecıcı oturuyorum aslında hollada rotterdamda yasıycam bır yıl sonra tum ailem orada oturum icin belcikadayim:KK43: belkı yuzyuzede gorusuruz cok tesekkur ederım ıyı dıleklerın ıcın ınsallah acarsam senı kesınlıkle cagırıcam soooooooz

Son düzenleme:
X