iko'nun makyaj seruveni...

resimlerinin çalınmasını önlemek için üstlerine nickini yazmanı öneririm.makyaj tarzın çok hoş makyajlarının bu denli başarılı olmasının bir diğer sebebide kesinlikle yüz yapınız.maşALLAHınız var far sürerken fırça mı kullanıyorsunuz hangi markaları beğeniyorsunuz?

canım çok başarılısın ve istediğin yere geleceğinden eminim,makyözüm diye geçinip elit kuaförlerde çalışan birçok makyözden daha başarılısın.tebrik ederim.

makyaj tarzlarımız hemen hemen aynı canım ama benim sormak istediğim ben göz altına siyah farla kalem gibi geçiyorum ve göz içime kalem çekiyorum ancak seninki kadar koyu siyah durmuyor,kullandığın göz kalemimi,farmı yoksa eyliner mi,markalarını yazabilirmisin rica etsem,koyu siyah olması hoşuma gitti çünkü.göz içinde kalem olsada alt kirpiğine sürdüğün eyeliner sanırım?mac falanmı?

tesekkurler tavsiyenizi dinliycem:) fircayla yapiyorum mkyajlarimi makyaj malzemesini sordunuz sanirsam begediklerimi maybiline loreal flormar cecile essence catrice claires gosh golden rose kajal avonun bazi rujlari kajal iyle yani begendiklerim bunlar ben genelde marka diye lmam ama renk pigment kalitesine feln bakarim yeri gelir ucuzlukcudan bile alabilirm guzelse oyle diyim mesela eyelinearimi bimden almistim

goz kalemi canim markasi da innova begenerek aldim rimeliide tavsiye ederim ayrica bitkisel bir urun begenmenize sevindim tesekkurler

emeğine sağlık çok güzeller,çok yetenekli olduğun aşikar face sayfanı bende ekliyorum iznin ile...

Ne kadar güzel bir cildiniz ve göz yapınız var..
Günlük makyajlar da paylaşır mısınız diyecektim ki, face sayfanızda çok hoş günlük makyajlar buldum..
Buradan da oradan da takipteyim

ne kadar güzel bir cildiniz ve göz yapınız var..
Günlük makyajlar da paylaşır mısınız diyecektim ki, face sayfanızda çok hoş günlük makyajlar buldum..
Buradan da oradan da takipteyim

tesekkurler cok saolun takıp edın benı:)_

canım topicin hayırlı olsn resmlerne bakardım sık sık . gözlerin de el becerin de harika valla ne desem az :))
bende senden bir yardım istiyorum. suratıma fondoten filan sürmem sadece gözüme eyeliner, maskara ve göz kalemi uygularım. doğal sade makyaj kullanıyorum ama çok hoşuma giden doğal duran bi makyaj var ve nasıl yapılacağını bilmiorum bana yardmcı olursan çok sevinirm :))

oncelikle cok tesekkuler o yolladigin makyaji yapmak cok cok kolay gunluk bir makyaj oncelikle gozlerine siyah kelemi cek sonra ince bir firca veya kulak temizleme copu bile olabilir onunla alt kirpiginin diplerindeki surmeyi dagit bugu kazandir oraya.Sonra aynisini goz kapagin icinde yap dagit sonra hafif rimel seftali tonu llik dogal tonlarda bir ruj tmmdiur al saa bu makyaj ayni dedigimi goz icine siyah kalem surmeden goz icine beyaz kalem surerekte yaparsin gozlerin buyuk gorunur

Süpeeeeeeeerrrrsin canım devam :):)

saç modellerinizde oldukça başarılı . saç mankeninizde harikaymış.ay benimde makyaj yapmak için böyle bir modele ihtiyacım var :)))

4.ye bayıldım duvaksız incili olan ellerine sağlık çok yeteneklisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…