iko'nun makyaj seruveni...

ılk nasıl basladın tatlım bu sekılde ugrassam bende yapabılır mıyım kı acabaa?

herkez yapabilir ilk lisede basldim golgeleme genelde 3 rekle yapilir ama ben ozmn 2 renkle basladim yani goz kapagin komple bir renk sur daha sora goz kuyruguna koyu rrengini dagit ole basladim sonra sonra rekler 3-5 artiyor istegine giore yani oyle basladim

herkez yapabilir ilk lisede basldim golgeleme genelde 3 rekle yapilir ama ben ozmn 2 renkle basladim yani goz kapagin komple bir renk sur daha sora goz kuyruguna koyu rrengini dagit ole basladim sonra sonra rekler 3-5 artiyor istegine giore yani oyle basladim

anladım tatlım cok tesekkur bende baslamıstım boyle yapmaya ama bu kadar ıyı degıl tabı yaptıklarım:108:

bencede oldukça yeteneklisin makyajlar çok iyi olmuş.. renkli farlı makyajları bende sevmiyorum ama su sdce eyeliner olanlara tek kelimeyle bayıldım:).. nasıl yaptğnı aşama aşama anlatmalısın yoksa sdce ağzmzn suyu akarak bakıcaz:)

bencede oldukça yeteneklisin makyajlar çok iyi olmuş.. renkli farlı makyajları bende sevmiyorum ama su sdce eyeliner olanlara tek kelimeyle bayıldım:).. nasıl yaptğnı aşama aşama anlatmalısın yoksa sdce ağzmzn suyu akarak bakıcaz:)

anlaticam canim tesekkurler:) gunluk makyajim o eyelinear olan senin begendigin bende normal hayatimda heeeeeeeep onu yparim yapisti gozlerime o makyaj:):KK36:

anlaticam canim tesekkurler:) gunluk makyajim o eyelinear olan senin begendigin bende normal hayatimda heeeeeeeep onu yparim yapisti gozlerime o makyaj:):KK36:

zaten günlük makyajlar pek değişmemeli zaten moda ikonlarının çoğu öle..kim kardashian mesela.. kadın hep aynı göz makyajını yapıyor..onunda makyajından yapıp cekersen sevnrm onuda cok beğeniyorum:)

zaten günlük makyajlar pek değişmemeli zaten moda ikonlarının çoğu öle..kim kardashian mesela.. kadın hep aynı göz makyajını yapıyor..onunda makyajından yapıp cekersen sevnrm onuda cok beğeniyorum:)

bende cok begeniyorum kim kardashiani cekici kadin tmm yaparimm en kisa zamanda:)Benim yillardir ayni gunluk makyajim bazen arad bi renkli yaparim okadar:)

hepsi birbirinden güzel olmuş.ellerinize emeğinize sağlık.topiciğiniz hayırlı olsun:nazar::nazar::nazar:

canım çok teşekkür ederim süper olmş... nasıl yaptığını da anlatsana... birde neden tüm resimlerini ilk sayfaya yüklüyorsun? bence sayfalara serpiştirirsen takip edilmesi daha güzl bir topic olur. kademeli makyaj bekliyoruz :KK70: cahiliz bu konuda aydınlat bizi :KK9::KK9::KK9:

canım çok teşekkür ederim süper olmş... Nasıl yaptığını da anlatsana... Birde neden tüm resimlerini ilk sayfaya yüklüyorsun? Bence sayfalara serpiştirirsen takip edilmesi daha güzl bir topic olur. Kademeli makyaj bekliyoruz :d cahiliz bu konuda aydınlat bizi :KK9::KK9::KK9:

caım ılksayfaya yuklememın sebebı oradan daha kolay olur bakılması hepsı toplu halde olur dıye dusunmustum tmm aralara yuklıyım artık barı:) kademelıyı yapıcam soz seın ıcın yptıgım makyajı begenmene sevındım:KK17::KK17:

maşallah :nazar::nazar:
Yetenek var makyajların devamını dilerim :)
Hatta şöyle daha doğal daha günlük bi kaç makyaj örneği istesem yaparmısın acaba ? :)

ilk adimi attim ve facede makyaj adli bir sayfa actim tum daidiklarimi ekledim musterim olucakmi baklim hic:KK43:

Son düzenleme:
:) begemene sevindim kesim isine girmem zaten daha (sanki oburlerine girisim gibi) hahahhahah hic musterim yok facede sayfa acicam makyaj uzerine cekiniyorum kimse gelmez diye:)

kiz ac ilk gelen ben olcam benim arkilerde gelir : ) bende yapyioru arada bir senden kopya calicam heheheh :KK70: aaa niye insan böyle basliooooo.... durudugun kabahat bak burda acmissin ne güzel iste hem fikir olur hanimlara makyaj icin... herkes makyaj yapamaz ..herkese A kiside begendigi makyaj gitmez.. kimileri bunu unutuyor.. göz yapisida cok önemlidir : ) senin makyajlarin coooook güzel hemen face acmadigin kabahat bak burdada toplandik orda ohoooo daha cok olur :KK66: hem oldugun yerde ismin duyulur gelenler cok olur :KK66: : )

kiz ac ilk gelen ben olcam benim arkilerde gelir : ) bende yapyioru arada bir senden kopya calicam heheheh :KK70: aaa niye insan böyle basliooooo.... durudugun kabahat bak burda acmissin ne güzel iste hem fikir olur hanimlara makyaj icin... herkes makyaj yapamaz ..herkese A kiside begendigi makyaj gitmez.. kimileri bunu unutuyor.. göz yapisida cok önemlidir : ) senin makyajlarin coooook güzel hemen face acmadigin kabahat bak burdada toplandik orda ohoooo daha cok olur :KK66: hem oldugun yerde ismin duyulur gelenler cok olur :KK66: : )

canim dun acitim sayfayi facede 106 arkadasim oldu:) masallahhh......Iste insallah herkez bakmaz sadece mesterimde olur allahtan hayirlisi:)

X