İkizmiş🤦‍♀️😪

Allah vermiş çok şükür ilkinde 5 yıl bekledik diyorsun. Belki de çok istemen Allah'ın hoşuna gitmiştir, hiç beklememişsin gibi 5 yıl içinde 3 çocuk nasip etmiştir. Bakılır gülüm Rabbim yardım eder inşallah. Formül mamayla da beslenirler aç kalmazlar. 1 e bakan 3 e de bakar inşallah ❤

Ben o sekilde ksldim ikinciye hemde bende pco var
Aman abla ne diyon kurban oluyum gözüm korktu daha fazla 6 aylık evliyim şu zamana kadar olmadı inşallah istediğimiz zamanda rabbim nasip eder ve tek tek eder önce kız sonra erkek

Benim oğlusumda 7.5 aylık oldu şöyle iki üç yaşına gelsede bi tane daha yapsam diyorum :) Kalp atışını 10. Haftada duymuştum ben geç döllenmeymiş. Olabiliyor yani geç duyulması. Allahım sağlıklı sıhhatli kavuştursun inşallah.

Evet zor.
Ancak içinizi rahat tutun inanın okul zamanlarında çok rahat edeceksiniz. Arkadaşları birlikte olacak gözünüz arkada kalmayacak. Evde birbirlerinin oyun arkadaşı olacak. Belki yeni bebişler sakin olacak bilemeyiz ki.
Bazen işlerimin çok olduğu günlere bir iki işimi daha sıkıştırırım, her zamanım darlanmasım iki gün koşayım kalan günler evdne çıkmayım modunda düşünürüm. Sizin de bebekler o hesap olacak iki seneden sonra Allahın izni ile çok güzel olacak.

Demekki doğru şekilde korunmamışsınız..

Ama kısmet işte :) NE güzel 3 'ünü de beraber büyütürsünüz.. Sadece biraz zorlanacaksınız gibi...

Hayırlı olsun, bazen ne kadar önlem alınsa da o bebek geliyor. Maddi durumunuz nasıl inşallah yardımcı alabilecek durumunuz vardır ya da yakın oturan anne kv filan

Başlarda zorlanırsınız tabi hem maddi hem manevi allah kolaylık versin kendinizi yıpratmayın.Teyzeminde bir kızı vardı tabi sizin bebek kadar kadar küçük değildi teyzem ikiz olacağını duyunca çok üzülmüştü doğum yaptıktan sonra ikizlerden birini kaybetmişti sonra hamileyken üzüldüğü günlere pişman oldu.Diyeceğim o ki ikiz olacak diye kendinizi üzmeyin yıpratmayın allah bir kolaylığını verir ama çok zor tabi haliyle psikolojik olarakta

Sanırım hapa rağmen hamile kalma ihtimalini sıfıra indirmek istediler o şekilde ama nasip Allah isteyenlere nasip etsin

Hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, erken olmuş ama üstesinden gelirsiniz bence. Ben ilk kontrolüme 8 haftalıkken gitmiştim ve bebeğimi gördüm yanında birde boş kese vardı, kaybolan ikiz sendromuymuş sonradan o kese tamamen kayboldu. Yani sizin durumunuzda ikizde olabilir diğeri kaybolabilirde.

ne şanslısın valla öyle 5 yıl sonra hamile kaldın sonrada 2iz olabilecek bebekler allahım yokluğunu aratmasın. sanada bakabilecek sabır zaman dayanma gücü versin canım ne diyelim :)

Saçmalama ne kadar güzel bir şey bu 5yıl bekmişşin Rabbim sana ard arda hediyelerini göndermiş insallah diger indinde kalp atısı duyulur.. Banada dua et bacım bende istiyorum Rabbım nasip etsin bana ve tüm bekleyenlere hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…