İkizmiş🤦‍♀️😪

Bu clife i hrrkes cok övüyor. Kullandın mı bılemıyorum ama bı bak ıstersen. Benımde kaybım var 12haftalık
Öncesinde Diyetisyen’e gittim (kilo sorunu olan birisi olmama ragmen) hayatımdan paketli gıda rafine şekeri çıkardım. Bebeğin kromozomlarını tarattım sağlıklı embriyo transferi yaptırdım. Gebeliklerimde doktorun verdiği vitaminlerin yapısını bile sorguladım hangisi iyiyse onu aldım. Kısacası elimin aklımın yettiği ne varsa yaptım alabileceğim tüm önlemleri aldım ama olmadı. Kul kurdu tanrı böyle tamamladı. Ben artık teslim oldum.

Dördüz dünyaya gelmiş, bizden önce de bir abisi ve ablası olan, şu an 28 yaşında birisi olarak söylüyorum büyüyoruz efendim geçip gidiyor zaman. Annem "o zamanlar hiç geçmeyecek gibi gelirdi ama şimdi sor ne hatırlıyorsun diye çok azdır" dedi. Sıkmayın canınızı Rabbim her zorluğu yanında kolaylığı ile veriyor. Güzel düşünün. Biz tatillerde, yazları eve bir doluşuyoruz tam curcuna o kadar güzel bir şey ki. Kalabalık aile iyidir güzeldir hoştur 😂💕

Dördüz dünyaya gelmiş, bizden önce de bir abisi ve ablası olan, şu an 28 yaşında birisi olarak söylüyorum büyüyoruz efendim geçip gidiyor zaman. Annem "o zamanlar hiç geçmeyecek gibi gelirdi ama şimdi sor ne hatırlıyorsun diye çok azdır" dedi. Sıkmayın canınızı Rabbim her zorluğu yanında kolaylığı ile veriyor. Güzel düşünün. Biz tatillerde, yazları eve bir doluşuyoruz tam curcuna o kadar güzel bir şey ki. Kalabalık aile iyidir güzeldir hoştur 😂💕
Yaaa ınssllah eger dıgerının de kalbı atıyorsa eger bu evı dusunemıyorum:rapci::KK53::rolleyes:

Size yardımcı olacak birileri varsa çok hırpalanmazsınız büyütürken en azından bi kaç yıl yanınızda birisi olsun bu arada tebrik ederim

Öncesinde Diyetisyen’e gittim (kilo sorunu olan birisi olmama ragmen) hayatımdan paketli gıda rafine şekeri çıkardım. Bebeğin kromozomlarını tarattım sağlıklı embriyo transferi yaptırdım. Gebeliklerimde doktorun verdiği vitaminlerin yapısını bile sorguladım hangisi iyiyse onu aldım. Kısacası elimin aklımın yettiği ne varsa yaptım alabileceğim tüm önlemleri aldım ama olmadı. Kul kurdu tanrı böyle tamamladı. Ben artık teslim oldum.
Ve bende 10yıl olmamıs bır bebek olarak umudunu yıtırme dıyorum annem 61yasında 20de evlenıp 30da dogurmus beni🙂

Size yardımcı olacak birileri varsa çok hırpalanmazsınız büyütürken en azından bi kaç yıl yanınızda birisi olsun bu arada tebrik ederim
Annem artık mecburı gelecekte. Ev yardımcım zaten vardı sımdı bırde bakıcı bakıyoruz ınsallah manevi olarak da yetebılırım cok saol😋

Ve bende 10yıl olmamıs bır bebek olarak umudunu yıtırme dıyorum annem 61yasında 20de evlenıp 30da dogurmus beni🙂
Umut her zaman var tabi. Annenle benziyormuşuz:) Allah sağlıklı uzun ömürler versin başınızdan eksik etmesin. İnşallah bebeklerini sağlıkla kucağına alırsın. Bu dönemde her desteği al.
Hani hep diyorlar ya mutlu anne=mutlu bebek diye.

Umut her zaman var tabi. Annenle benziyormuşuz:) Allah sağlıklı uzun ömürler versin başınızdan eksik etmesin. İnşallah bebeklerini sağlıkla kucağına alırsın. Bu dönemde her desteği al.
Hani hep diyorlar ya mutlu anne=mutlu bebek diye.
Insallah canım. 17agustosta evlenen bır akrabamızın gecen yıl bebegı oldu. Allahın takdır ettıgı bır zaman dılımı var. Sakın uzulme olacaksın anne:anne::KK200:

Para varsa gerisi kolay.
Tut 2 yardımcı.
Oh mis.
Eve gelıyor yardımcım ama bakıcı sart tabı kı. Benım sıyırmamam ıcın. Annem 61yasında kadın kardesım yurtdısında. Baska da yakinen kımsem yok buralarda. Onu ds yormaktan artık ben yoruldum ama yapabılecegım bırsey yok. Anne gel oglana bak 4129 saniye uyuyayım anne gel banyo yaptır 976445saniye uyuyayım dıye yalvarıyorum artık kadına. Hıcbır sosyal hayatı kalmadı sayemızde. Duyunca cok sevındı ama once bı duraksadı. Sanırım basına gelecekler fılm serıdı gıbı gozunun onunden gectı :KK53: :KK70:

Eklentiler

• IMG_20191115_023911.jpg
    IMG_20191115_023911.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 42
Maddi durumuz iyiyse,
Evde yardımcınız felan olursa daha iyi olacaktır.
benim oğlum 4 aylıkken hamile kaldım bende.
2. bebeğim çok ama çok zordu. Ama bakıyorum da büyüdüler bile.
zaman öyle akıp geçiyor ki,dünyaya gelen büyüyor işte.
Allah sağlık versin. Kim bilir nasıl dualar ettiniz de allahım size art Arda yolluyor.

Maddi durumuz iyiyse,
Evde yardımcınız felan olursa daha iyi olacaktır.
benim oğlum 4 aylıkken hamile kaldım bende.
2. bebeğim çok ama çok zordu. Ama bakıyorum da büyüdüler bile.
zaman öyle akıp geçiyor ki,dünyaya gelen büyüyor işte.
Allah sağlık versin. Kim bilir nasıl dualar ettiniz de allahım size art Arda yolluyor.
Zaten ev yardımcım var. Fakat gun asırı gelıyor. Ve bebeklı ev camasır bulasık asla bıtmıyor. Sımdı bakıcı arayısındayız 6.aydan ıtıbaren baslaması lazım kı doguma kadar ogluma alıssın evın duzenını bılsın

X