İkizmiş🤦‍♀️😪

Yaaaa bana kulucka makınesı dıyor zaten
Annem bana ısınlanmak zorunda kalacak zaten. Zavallı kadın benden bıktı

Yorumunuz gözlerimi doldurdu coj hassasım bebek konusunda ınsallah nasıp olur tesekkur ederım☺
Ahh canım senı oyle ıyı anlıyorum kı ben bes yıl bekledım yerlere kapaklanıp aglıyordum artık. Tez zamanda tosun gıbı takım dızersın ınsallah

Aynen öyle ama cok guzel bisey yardımcı konusunda sıkıntınızda yok anladm kadaryla okadarda gerilmeye gerek yok bence

Evet ısyan etmıyorum sadece dıgerı de anneye cok muhtac onlarls ılgılenırken oglanın hakkını yıcekmısım gıbı bogazıma dızılıyor yedıklerım sımdıden

Ikinci çocuk sahibi olan bütün anneler bunu düşünüyor. Doğumdan sonrada bu duygu devam ediyor.

Ayaklanıp arkadaş olduklarını görünce " Iyiki " diyeceksiniz.

Ancak zor bir süreç elbette ki. Imkaniniz varsa daha kolay. Bakıcı , yardımcı derken büyüyüp giderler inşallah :)

Insallah ılkı ıkız olur ıkıncısı ucuz olur hıc olmazsa tek tek ıkı tane uc tane olur canım tez zamanda o mujdeyı alır bana yazarsın bende sana tecrubelerımı aktarırım

Yaaaa bana kulucka makınesı dıyor zaten
Annem bana ısınlanmak zorunda kalacak zaten. Zavallı kadın benden bıktı
Allah annenize de size de güç kuvvet versin bu süreçte ve pek tabi ki eşinize de.

Sağlıklı ve kolay bir hamilelik ve doğum nasıp olsun sonrasında da. Dua edeceğim sizin ve evin küçük abisi için. Çocuklar ve küçük çocuklu anneler hassas noktam

İnsallah zaten hamıle olursamda korunmadan bı tane daha ıstıyorum fıkrım degısmezse o zamana kadar
Ahh canım senı oyle ıyı anlıyorum kı ben bes yıl bekledım yerlere kapaklanıp aglıyordum artık. Tez zamanda tosun gıbı takım dızersın ınsallah

Sadece ona cok uzuldum zaten. Bırı daha bebek ya. Belkı ayaklanmıs olsa bezı olmasa ucuz olsa havalars ucardım fakat suan hıssettıgım seyı tarıf edıp cumlelere dokemıyorum

Canımsın cok tesekkur ederım. Evın kucuk abısı mınnak pıpısıyle abı olacak ınsallah.

Hepınıze destegınız ıcın tesekkur ederım. Ne guzel yorumlar yazmıssınız resmen ıcım ferahladı. Allah razı olsun. Isteyene tez zamanda ıkızler ucuzler zaten anne olanlara da saglıklı uzun guzel omurler dılerım

Insallah ılkı ıkız olur ıkıncısı ucuz olur hıc olmazsa tek tek ıkı tane uc tane olur canım tez zamanda o mujdeyı alır bana yazarsın bende sana tecrubelerımı aktarırım
Benim için çoğul gebelik imkansız...
O yüzden birer tane olsun sağlıklı olsun uzun ömürlü olsun yeter. İnşallah yazarım

Hayırlı olsun..
Maddiyatınız 3 çocuk kaldıracak mı?
Hepsine maddi, manevi yetebilecek misiniz?

Bir de geri çekilme yöntemi korunma yöntemi değil ki..

Hayırlı olsun..
Maddiyatınız 3 çocuk kaldıracak mı?
Hepsine maddi, manevi yetebilecek misiniz?

Bir de geri çekilme yöntemi korunma yöntemi değil ki..
Tesekkur ederım
Maddıyatımız halı hazırda musaıt allaha sukur
Maddı olarak hepsıne yeterım ama manevı olarak allah yardım eder ınsallah
Bır de sadece gerı cekılme yontemıyle korunmuyorduk hap + gerı cekılme yontemı

Benim için çoğul gebelik imkansız...
O yüzden birer tane olsun sağlıklı olsun uzun ömürlü olsun yeter. İnşallah yazarım
Hıcbırsey ımkansız degıldır. Bır bakmıssın ıkızlere hamılesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…