İkizmiş🤦‍♀️😪

Hayırlı olsun bence mutluluk verici bir haber. Korunmanıza rağmen olduysa vardır Allah'ın bir bildiği. Her bebeğin dünyaya gelme sebebi vardır ve her bebek rizkiyla gelir. Lütfen stres yapmayın bir yolu illaki vardır. ❤

Anladım..
Bence maddiyatınız yeterliyse eğer çalışıyorsanız bence çalışma hayatına bir kaç yıl ara verin.
Çünkü 3 çocukla ilgilenme tüm zamanızı alacak, işten gelip 2 , 3 saat 3 çocuğa yetmez.
Ben evlenirsem ya hiç ya tek çocuk istiyorum. Allah bana ikiz vermesin ama korkuyorum babaannem ikizdi, ailede ikizlik geni bir kuşak atlarmış. Yani torunlarda çıkacak. Umarım bende çıkmaz..

Allah isteyene versin sizin gibi..

Haha dur korunmaya baslayayım korunarak hamıle kalanları hıc anlamıyroum zaten ben korunmadan kalamazken ilk bebegınız nasıl oldu tüp bebekmi
Ilk gebelıgımde de adet oldugum ve nerdeyse doguma kadar adet gordugum ıcın o da bı olaylı olmustu. Konu acmıstım hatta. Adetım bıtınce ogrenmıstım gebe oldugumu. Benımde yumurtlama problemım vardı cıddı sekılde. Ne haplar kullandım ama bana mısın dememıstı. O ay da adet olunca eee baslarım boyle ıse deyıp soylenmıstım. Dr kontrolunde anlasılmıstı gebe oldugum. Benım hayatım seruven

Yok zaten calısmıyordum. Bırdaha da ıse donebılecegımı sanmıyorum
Insallah dıledıgınız gıbı verır allah

Reactions: 000
Saol canım ınsallah allahım yardım edecek. Elbet vardır bır sebebı

Yok zaten calısmıyordum. Bırdaha da ıse donebılecegımı sanmıyorum
Insallah dıledıgınız gıbı verır allah
O zaman zorlanmadan büyütürsünüz.
Tekrardan hayırlı olsun..

Polikistik overmi yani dogum sonrası masallah bır problem kalmamıs umarım bızımde oyle olur

Elbette ki zordur ama Rabbim bir kolaylık muhakkak vermiştir . Hem her bebek bereketiyle gelir ve size de mutluluk getirir. Üçüz gibi büyüyecekler ama 5 yıl sonra size ilaç gibi gelmiştir . Benim bugün aşılamam var evlenmeden önce de gönlümden hep ikiz geçerdi bakalım nasip Sağlıkla büyütün inşallah oğlunuzu ve bebeklerinizi de sağlıcakla kucağınıza alın inşallah

Elbette denedik gebe kaldım ama doğuma çok az zMan kala ortada hiç bir sebep yokken kaybettik.
Bu clife i hrrkes cok övüyor. Kullandın mı bılemıyorum ama bı bak ıstersen. Benımde kaybım var 12haftalık

Yaaa ınsallah ıkız olur. Ve tek seferde tutar. Cok heycandan uyuyamıyorsun degıl mı

Hayirli olsun ikiz annesi değilim ama kardeş olmaları birbirine benzeyecekleri anlamına gelmez. Ben kızım 23 ay boyunca önümde kanguruda taşıdım resmen yapışık ti bana. Tuvalete bile beraber gider, banyoyu beraber yapardık. Sonra öğrendim ki hamileyim. Eyvah dedim bunuda sırtımda taşırım herhalde ama öyle olmadı. Oğlumu öldü mü acaba diye kaç kere beşiğin de odasında kontrol ettiğimi hatırlamıyorum, bebekliligini neredeyse ağlamadan geçirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…