İkizmiş🤦‍♀️😪

Ç
Oglumu artık zorda kalmadıkca kucagıma alamayacagım baya agırlastı cunku

Benim oğlum 15 aylık. Ben de 7 yıldan sonra kavuştum yavruma. Bana yaş geçmeden diyorlar da ben oğluma haksızlık mı ederim diyorum sizin gibi.
Bebeğiniz henüz çok küçük. Sadece kucağınıza almadan vazgeçmeyin onun size sizin kokunuza çok ihtiyacı var. Ve eğer ki emziriyorsanız emzirmeyi kesmeyin.
Eski kadınlar sırtlarında biri karınlarında biri ağır işlerde çalışmışlar. Bakmayın yeni dünyanın bize getirdiği narin kırılgan kadın tanımlarına. Siz annesiniz ve güçlüsünüz bunu unutmayın.
Gönlünüz ferah olsun. Olsun ki stressiz ve kaygısız yaşayın bu süreci

Yeni mi ogrendin anlamadim ki hiç bahsetmedin de
Aglaman ve oyle dusunmen tabiki normal ama sen şimdiden bunlari düsunme belki korktugun seyler basina gelmeyecek ? Iyi düşün iyi olsun karnindakilere de yazik

Evet ısyan etmıyorum sadece dıgerı de anneye cok muhtac onlarls ılgılenırken oglanın hakkını yıcekmısım gıbı bogazıma dızılıyor yedıklerım sımdıden
Bence cook haklısın. Aynisini yasadim 2. gelirken.. ama öyle olmuyor. Kendinden ödün veriyorsun ama gününü 26 saat falan yapabiliyorsun yani öyle süper güçlerin oluyor. Her renkten desen desen hunileri diziyorsun dolabina,kombinine uygununu takiyorsun kafana. Ama çocuklarına hakkıyla yetiyorsun korkma. Adaletin,sevgin,kalbin,kucağın hepsine yetiyor!

Allah hayırlı evlat versin inşallah. Ama tabii ki size yardımcı şart. Tek başınıza olmaz

Narın kırılgan olamadım kı aglarken hala mosmor oluyor. Ayyy yoruldum bugun de eksık olsun dıyemeden at gıbı kostum su 5ayda.sımdı kosmaya devam

Bir bebeğin kalp atışının sonradan duyulması haftasına göre normal bir durum öncelikle. İkiz de olsa tek de olsa 5 aylık bebeğinize haksızlık olmaması konusunda sorumluluk babaya biniyor biraz. Sizin kucağınıza alamayacağınız, yüzde yüz dikkatinizi verip ilgilenemeyeceğiniz zamanlarda eksikliğinizi aratmamalı. Doğumdan sonra da yeni bebeklerle ilgilenmeli ki siz oğlunuza da zaman ayırın. Belki zor olacak, hiç bitmeyecek gibi gelecek, yorgunluktan kendinizi yitirdiğiniz olacak ama biraz büyüdüler mi bakıp iyi ki diyeceksiniz inşallah.

Bısey soylemek ıcın gec bence ama ogluma haksızlık mı yapıyorum derseniz yapacak bısey yok ama nacızane onerim bebegımı artık kucağıma almayacağım demeniz hem dogru degil, hemde mumkun degıl bunu soylemek ıcın geldim.

Sonuc olarak oglan bu durumu secmedi, sizde secmedinız tamam fakat mınımumda tutmalısınız herseyı anne baba ve cevre destegı cok muhım. Allah yardımcın olsun umarım tektir dıyorum

Canım mecbur bakıcı arıyoruz ve dogurmadan 3ay once ıse baslaması gerekıyor zaten yoksa ben elımı dahı yıkayamam. Gemı gıbı olacagım bırde oglanın pesınde nasıl kosturayım en hareketlı zamanına denk gelecek en agır oldugum zaman

Narın kırılgan olamadım kı aglarken hala mosmor oluyor. Ayyy yoruldum bugun de eksık olsun dıyemeden at gıbı kostum su 5ayda.sımdı kosmaya devam
Benim oğlumun en zorlu ayları 4 ile 5. Aydı. Pskolojimi bozup çıldırma noktasına gelip hatta oğluma karşı kötü hisler besleyip kendimi psikaytrda bulmuştum.
Ne oldu derseniz geçti
Tünelin sonu ışık ve yaklaşmışsınız o sona

Yok ben kaldıramazdım
Zaten yorgunluktan kocami falan gözüm görmüyor

Canım hep sukredıyorum cunku bebegım olsun dıye yerlere kapaklanıp aglamıslıgım var. Nasıl bır caresızlık cok ıyı bılırım. Fakat oyle erken ve sasırtıcı oldu kı ne yapacagımı bılemıyorum

Sabır, uyku ve muvaffakiyetler diliyorum.
Bir de bolca yardımcı.
Bir de bol enerji.
Saygı duydum.

Yeni mi ogrendin anlamadim ki hiç bahsetmedin de
Aglaman ve oyle dusunmen tabiki normal ama sen şimdiden bunlari düsunme belki korktugun seyler basina gelmeyecek ? Iyi düşün iyi olsun karnindakilere de yazik
Sankı yazdım dıye hatırlıyorum ya hamıleyım dememısım mııkız olma ıhtımalını bugun ogrendık sadece

Insallah canım allah tum anaların yardımcısı olsun. Kombınıme ek olarak hunı de alacagım bellı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…