İkizmiş🤦‍♀️😪

Allah boyle bır muallağı kımseye yasatmasın. Ben ne dusunecegımı bılmıyorum. Doktor bır kalp atısı var dedı dıgerı ıcınde haftays bakalım dedı. Mesela suan haftaya yok loveitred yanılmısız o kan pıhtısıymıs dese uzulmem o derece. Zaten bırtane olmasına doktora gıdene kadar kendımı az cok hazırlamaya calısmıstım. Ikıncıyı duyuncs buyuk sok ıcerıne gırdım. Bu dedıgımı herkes yanlıs anlıyor ben bırını yada ıkısını kaybetsem asla uzulmem demıyorum kahrolurum elbette. Fakat tek bebek cıkarsa da asla uzulemeyecek psıkolojıdeyım.

Olmuş olana artık bişey dememek lazım. Bu arada emzirmek koruyor gibi bişey okudum ona güvenip de hamile kalan tanıdık var.

Aynı şeyi yaşamış ve ikinci hamileliğim ikiz olmasın diye dua etmiş bir kadınım.
Düşünüyorum da, evde iki farklı aralıklı bebekten sonra ikiz hiçbir şey emin olun.
Siz onları küçük ve büyük olarak, sanki iki çocuk gibi büyüteceksiniz ve en çok büyük zorlayacak sizi.

Allah sağlık versin, gerisi boş.
Bir kesinleşsin, özel olarak tavsiyelerim de olur size.
Canım tavsıyeye de morale de akla da oyle ıhtıyacım var kı. Minettar olurum:KK16:
Ben derdımı anlatamıyorum kımseye.hıssızlıgımı anlatamıyorum. Şoktan cıkamıyorum deyınce bana bulmussun bunuyorsun dıyorlar:KK61:

Tabi ki hormonlarında etkisi var birde bebeğiniz daha küçük onu daha yeni yaşarken hamile kaldınız ama o kadar isteyen insan var ki bende onlardan biriyim çoçuk evin huzuru sizin evde çok fazla huzur olucak öyle düşünün 😊
Insallah sende tez zamanda kucagına alırsın canım :dondurma:

Sağlıkla doğsunlarda bir çırpıda büyüsünler ya, üçüz gibi olurlar 🥰🥰🥰

@Mune lütfen konumu taşıma o kadar zor durumdayım ki ne hissedeceğimi bilmiyorum. Bu konuya gebelik bölümde cevap alacağımı ummuyorum çünkü.
Bugün kontrolüm vardı. Gebeliğimin 7.haftasındayım. Bilmeyenler için 5aylık bir oğlum var. Sürpriz bir gebelik oldu. Sürpriz diyorum korunuyorduk çünkü
Doktor kese içinde iki nokta gördü. Bir kalp atışı duyuldu. Biri bebek diğerinin de bebek olma ihtimali, %80dedi bana. Beynimden aşağıya kaynar sular döküldü. Fakat emin olabilmek adına haftaya aynı gün kontrolüm var o zaman kalp atışları belli olacak diğerinin de. Hemen yuhalama ekibi toplanmasın rica ediyorum. Bebek elbette ki çok istiyorum fakat oğlum yeterince zor bir bebek 5aydır maaıle uyumuyoruz. Bebek(ler) dogdugunda oglum 14aylık olacak yenı yuruyecek ve aynı surec tekrar baslayacak. Ben bırının fıkrıne zaten cok zor adapte oldum. Asla ısyan etmıyorum. Fakat ogluma da cok haksızlık yapmısım gıbı hıssedıyorum. Sormak ıstedıgım eger dıger kalp atısı da duyulursa ıkız olacaklar. Allah saglık sıhhat versın bıze bagıslasın. Aranız da ıkız dogurupta ıkıncının kalp atısını sonradan duyan var mı? Ve 8.haftada kesın olarak emın olur muyuz? kalp atısı duyulur mu? Oglumu 5yıl beklemıstık. Sımdı allahım ıkı tane daha verıyor sanırım ınsallah. Ne dusunecegımı hıssedecegımı bılemıyorum. Bosluktayım. Cevaplarınızı beklıyorum:bicak::KK17:o_O
Allah verdiyse kolaylığını da veriyor.benim ikizlerimde iki kese görmüştü ve kalp atışını duymamisti.bir hafta sonra gittiğimizde ikisinide duymuştuk.zor ama çok güzel ikiz buyutmek

Sanırım hamileyim benım ıcın burda cok dua etmısdı konu sahıbı yıne dualarını beklıyorum ☺️🤲🏻

Eklentiler

• 8230F0A4-1A3C-4549-A276-34DB8582B7A0.jpeg
    8230F0A4-1A3C-4549-A276-34DB8582B7A0.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 55
nasibi varmiski gelmis : ) zor oluyor 3 sene sonra rahatlarsin biraz :)) teselli olduyusa biraz

Sizi çok iyi anlıyorum sonuçta empati yapmak gerek.Ama sizin yerinizde olmak isteyen o kadar insan var ki..Ya hiç olmasaydı yıllarca ugrassaydiniz onun piskolojisiyle,yipranmisligiyla.
Ben yakın zamanda kalp atışı alinamadigindan kaybetmistim ve şuan daha çok yeni hamileyim ve yalvarıyorum Allah'a bu sefer bana bağışlasın bebeğimi diye.Evet biraz zorluklar cekiceksiniz,yilacaksiniz ama 3tane yavrunuzla kocaman bir aile olacaksiniz..O 3kardes birbirlerine kenetlenicek beraber gülüp beraber aglicak.Yeri gelicek sizi onlar sırtlarında taşıyacaklar.Aileden ötesi yok.. kimsenin kimseye faydası yok aileden başka.Üzulmeyin aksine mutlu olun.Ben bile diyorum tek ablam.vardi evlenince yapayanliz kalmıştım.Keske kalabalık ailem olsaydı diyorum hep.Allah size hediye gönderdi bence ☺️

Sanırım hamileyim benım ıcın burda cok dua etmısdı konu sahıbı yıne dualarını beklıyorum ☺🤲🏻
Canım nasıl sevındım senın adına. Allah keseyı gormeyı kalp atıslarını duymayı ve kucagına almayı da nasıp etsın ayyyy ne guzel dualarımız kabul oldu hamılenın duası kabul olurmus derler yihuuuuuu:rolleyes::KK71::KK71:

İnsallah görür ve duyarım sagsaglım kucagımızada alırız ıns sen dıger bebegıde gorebıldın ınsallah
Canım nasıl sevındım senın adına. Allah keseyı gormeyı kalp atıslarını duymayı ve kucagına almayı da nasıp etsın ayyyy ne guzel dualarımız kabul oldu hamılenın duası kabul olurmus derler yihuuuuuu:rolleyes::KK71::KK71:

Üçüz gibi büyüyecekler tatlım..endiselerini anlıyorum evet zorlanicaksin hatta bazen yeter fişleri olsa da çeksem diyeceksin ama onlar büyüduklerinde çok güzel 3 kardeş olucaklar..bolca sabir bolca güç ve bolca sevgi..inan hepsi bu kadar

Kontrole son üç gün kaldı bakalım hayırlısı neyse o olsun artık. İkiz mi tek mi :KK16:

OTE="Efif00, post: 61803734, member: 911795"]
İnsallah görür ve duyarım sagsaglım kucagımızada alırız ıns sen dıger bebegıde gorebıldın ınsallah
[/QUOTE]
Yok canım cumartesi günü kontrolüm ozaman göreceğiz bakalım:süslü:

OTE="Efif00, post: 61803734, member: 911795"]
Yok canım cumartesi günü kontrolüm ozaman göreceğiz bakalım:süslü:
[/QUOTE]
Belli oldu mu :KK68:

X