İkizden ikize transfüzyon sendromu nedir

C Cerol83 senin iits ne durumdaydı benimki birinin cok azalmış karnim srrtlesti ve kucuk olanda beslenemedigi icin mesane bos

Cnm bugun zeynep kamilde beni cerrahpasaya git dediler cihat sen doktoru onerdiler bende ayni durumu yasiyorum beni biraz daha aydınlatırsanız cok sevinirim cok caresizim napcami hic bilmiyorum
sen de ne var ben de cihat sene gidiyorum pazartesi lazer olabilirim burada yatiyorum kafam cok karışık

sen de ne var ben de cihat sene gidiyorum pazartesi lazer olabilirim burada yatiyorum kafam cok karışık
Cerrah pasadami yatiyosun cnm sen benim kan calma olayi baslamis bode bir bebekte asiri derece idrar kesesinde buyume var bu sebeble cerrah pasaya git dediler b7gun eve geldim randevu icin ama butun randevular dolu cok caresiz b8 durumdayim

Cerrah pasadami yatiyosun cnm sen benim kan calma olayi baslamis bode bir bebekte asiri derece idrar kesesinde buyume var bu sebeble cerrah pasaya git dediler b7gun eve geldim randevu icin ama butun randevular dolu cok caresiz b8 durumdayim
Cerrahpaşa'da bulamadıysanız çapayı deneyin. Ordada Recep has var. Çok iyi bir doktordur kendisi.

Hocalarla gorusmek cok zor ozel muayenehanelerine gitmek gerek ben cihat sene gittim ama bir doktofa daha gorunetim diyorum

Randevular dolu ve hocalarla gorusemiyorsun ozEl muayenehanelerine gitmen gerek kan calma baslamisssa biri kucuk ve suyu az olur birinin mesanesi bos birinin ki dolu olur .evre 2 evre evre 3 te bunlar görülür
Cerrahpaşa'da bulamadıysanız çapayı deneyin. Ordada Recep has var. Çok iyi bir doktordur kendisi.
lazer yapar mi senin durum nasıldı

A
asistanları iits galiba dediler. Lazer gerekebilir. Recep hoca gördü gerek yok dedi. Lazer gerekseydi yapılıyordu Çapada.

Arkadaşlar haziran ayında bende bebeklerimi kaybettim. Cihat Şen hocayı tavsiye etmiyorum. Bebeklerin eşi önde olmasına rağmen operasyon yapabilirim dedi. Şen'in tavırları zaten insanı geriyor. Hiç insancıl değil.
Çapadaki İbrahim Halil Kalelioğlu hocayı tavsiye ediyorum

Cnm bende gecen hafta gittim cihat hocaya muayane oldum her hafta muayaneyegelceksin dedi yarın pazartesi gene gidicem gerek gorurse lazer yapacakmis bana karsi cok iyiydi ama bide sana sorum olcak bebeklerini lazer yaptırdığın icin mi kaybettin yoksa kendilerimi anne karninda vefat etiler

Benim durumum çok ağırdı. 23 haftalıktı bebekler, bebeklerden biri 500 gram diğeri 900 grama yaklaşmıştı. Bir de 100 kiloya kadar çıkmıştım. Vücudum su toplamıştı, yürüyemiyordum. Bebeklerin eşleri önde olduğu için lazer tedavisi mümkün değildi. Doktor yapsak bile bebeklerin kurtulma şansı yok dedi. Bebeklerden biri sudan dolayı kaburgama doğru sıkışmıştı, kıpırdayamıyordu, gelişimi durmuştu Bu yüzden çapadaki heyet sonlandırmayı tavsiye etti. Annenin sağlığı tehlikede, Bebeklerin yaşama şansı yok, bu şekilde bekletmek sakıncalı dedi doktorlar ve sonlandırdılar Sana tavsiyem mutlaka başka bir doktora da git

Benimkini su an lazer yapmiyolar zaten gerek gorurlerse yapacaklarmis bebeklerin kilosuda ayni fark yok aralarinda insallah lazere gerek kalmadan hamileligimi gecirebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…