Doğuma Hazırlık iKiz KızLarıma iSim..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
:emir_bebek::emir_bebek:doğrusu bende ERVA pek istemiyorum ama eşim istiyor NİSA yı ben koyacağım için karışmakta istemiyorum.önce benim isim seçip eşimi ikna etmem gerek ama birtürlü isim seçemiyorum.biran önce seçmem gerek artık.CADIARZUçok kararsızım ben kızlar.:çok üzgünüm:

Derin ve Irmak isimlerini çok beğeniyorum paylaşmak istedim...
Bu arada nacizane fikrim Erva çok kötü geliyor kulaa ya. söylemeside zor...

ILGIN ve IRMAK isimleri nasıl benim çok hoşuma gidiyo bu isimler :eek: kaydirigubbakcemile5

nisa koyucaksiniz ama nisa kadin demek bence daha guzel isimlere bakin lutfen

evet bencede ben bi ara bi din öğretmenine nisa ismi kuranda olup olmadığını sormuştum o da bana nisa ismi kuranda var ama anlamı kadın demek ona bakarsanız şeytanda kuranda geçiyo her kuranda geçen kelimeyi çocuğunuza isim olarak vermeyin anlamı güzel isim seçerseniz daha iyi olur dedi

Son düzenleme:
bade:aşk ,kutsal sevgi
beyza:çok beyaz ,lekesiz

nisa -nida-niran
berru- bera- beray -berak
ravza-azra (ravza benim kızımın ismi bı kızım olursada azra koyacagım)

evet bencede ben bi ara bi din öğretmenine nisa ismi kuranda olup olmadığını sormuştum o da bana nisa ismi kuranda var ama anlamı kadın demek ona bakarsanız şeytanda kuranda geçiyo her kuranda geçen kelimeyi çocuğunuza isim olarak vermeyin anlamı güzel isim seçerseniz daha iyi olur dedi

nisa anlamı1. Kadınlar. 2. Kur’an-ı Kerim’in 4. suresi, özellikle kadın haklarından, onların hukûkî ve sosyal konumlarından bahsettiği için bu adı almıştır.

seytan farklı kadın demek farklı ikisi aynı sey degıl anlamında nevar bence guzel

nisa anlamı1. Kadınlar. 2. Kur’an-ı Kerim’in 4. suresi, özellikle kadın haklarından, onların hukûkî ve sosyal konumlarından bahsettiği için bu adı almıştır.

seytan farklı kadın demek farklı ikisi aynı sey degıl anlamında nevar bence guzel

evet farklı ama sonuçta nisa nın anlamı bence o kadar güzel değil kuranda anlamı daha güzel isimlerde var siz kendiniz bilirsiniz sonuçta sizin çocuğunuzun ismi nisa olursa olur ben nisa düşünmem kızımda
kzım olursa ben kayra ismini düşünüyorum kızıma herkesin kendi beğenisi ben sadece yorum yaptım o ismi koymayın demedim :1closedeyes: :kızgın:
çok beğeniyosan o ismi al sana bi de uyumlu isim
nisa ve azra

Son düzenleme:
evet farklı ama sonuçta nisa nın anlamı bence o kadar güzel değil kuranda anlamı daha güzel isimlerde var siz kendiniz bilirsiniz sonuçta sizin çocuğunuzun ismi nisa olursa olur ben nisa düşünmem kızımda
kzım olursa ben kayra ismini düşünüyorum kızıma herkesin kendi beğenisi ben sadece yorum yaptım o ismi koymayın demedim :1closedeyes: :kızgın:
çok beğeniyosan o ismi al sana bi de uyumlu isim
nisa ve azra
sen fikrini sölediysen bende fikrimi söyledim canım benimsengözlerimebaksanab ben beyenıyorum ayrıca hem benım kızımın ismi ravza tavsiyen için tesekürler bir kızım olursada zaten azra koyucamyerimseniben

sen fikrini sölediysen bende fikrimi söyledim canım benimsengözlerimebaksanab ben beyenıyorum ayrıca hem benım kızımın ismi ravza tavsiyen için tesekürler bir kızım olursada zaten azra koyucamyerimseniben

evet ravzaya en uygun isim azra
bende ilerrde kısmet olurda kızım olursa kayra ırmak ya da kayra ılgın istiyorum oğlum olursada barın furkan ya da barlas furkan aklımda o kadar çok isim var ki :sm_confused:

X