Ikinci çizgi Silik Oluncaaaa

Benim gebeliğimde de 2. çizgi silikti oda bebek çok küçük olduğundanmış.Tabi şimdi düşük yaptım.İnşallah hamilesindir.

benim de silik çıkmıştı.daha önce yaptığım yüzlerce testten farklıydı.ama ben zaten hamile olduğumu biliyordum.çünkü kendimi çok farklı hissediyordum.vücudum ilk andan itibaren değişim göstermeye başlamıştı.benim yok gibi olan ikizler acayip dolgunlaşmıştı.:eek:ve bir akşam durup dururken hayatta hiç yapmadığım birşeyi yaptım.neredeyse bir kavanoz kornişon turşu yedim.eşim bile sen hamilesin demişti.şimdi kızımızı bekliyoruz haziranda bizimle inşallah....bence sende hamilesin...içime doğdu ne bileyim:emir_bebek:

bencede hamişsin canım rebrik ederim belirtilerde zaten onu gösreriyo.a.s.

bende bu arkadaş gibi forumda konular actım ikinci çizgi silik diye banada saolsun arkadaşlar hamilesin diye bir çok msj geldi.midem bulanmaya başlamıştı.bir çok beirti yaşadım.adetime 4 gün vardı.yaptım ikinci çizgi silik çıktı çok umutlandım 2 gün sonra tekrar yaptım o silik çizgi belki biraz daha koyulaşır diye fakat tam tersi çizgi mizgi yokk yyaa.bugünde adet olmam lazım herşey normal sancılarım başladı. yani herzaman silik çizgiler hamile olmadan da çıkıyor.yani bence kan testini görmeden kimse hamile oldugunu zannetmesin

canım silikte olsa ikinci çizginin çıkmsı gebeliği gösteriri tebrik ederim allah tamamına erdirsin ama dikkatli ol ve adetin geçince testi tekrar et yada en garanti hemen bir kan testi yaptır

evet canım bencede hemen kan testi yaptır kesin sonuç alırsın en garantilisi

benim de ikinci çizgi silik çıkmıştı.ama kan testi en güvenlisi.

Arkadaşlar Az önce Idrar Testi Yaptim önce Ilk çizgi çok Koyu Belirdi Bir Kaç Sn Sonra 2. çizgi Açik Pembe Olarak çikti. Adetime 4 Gün Var Kafam çok Karişik Ne Olur Bişeyler Söyleyin:)

TEBRİKLERRRRRRRRRRRRRRRR ADETİNE 4GÜN OLDUĞU İÇİN SİLİKTİR...RAABİM SAĞLIKLA TAMAMINA ERDİRİR İNŞŞ:)

başlığı görünce bende yazayım belki bir cevaplayan olur dedim benim 3 haziranda olmam gerekiyordu dedim ben 4 haziranı baz alıyım bugün 5 haziran ben dün test yaptım ilk 3 dk test tek çizgiydi bende moral gitti bıraktım banyoda sopnra aklıma gelince banyoya gittim testi atmaya tabi üstünden 15 dk falan geçmiştr çift çizgiydi diğeri kadar belirgin değildi ama...çok rahat görünüyor.şimdi ben hamile olabilirmym kimysal gebelik geçirdm kan testi yaptrmaya korkuyorum.teste çok geç mi bakmışım 10 dk sonrasını dikkate almayın yazıyordu üzerinde

merhaba, benim 3 yaşında bir oğlum var ve bu ay ikinci bebk için korunmadık. son adet tarihim 8 mayıs , 29 mayısta migren sebebiyle doktora gittim iğneden önce kan tahlili yaptı 1.20 yani negatif çıktı. iğneyi vuruldum hatta ağrı kesici de kullandım ertesi gün. Ama nedense kendimi bir değişik hissettim ve bir de gebelik testi alayım dedim.Bir hafta içinde 3 test yaptım hepsi silik çizgi ve sanki gittikçe koyulaşıyor. İlk yaptığım belli belirsizdi,sonraki daha belirgin ve bu sabah yaptığım resmen pembe bir çizgi.adetime 2 gün var, hamile olduğumu düşünüyorum ama iğne vurulmuş olmam ben çok tedirgin etti,bekleyip görücem ,umarım herşey güzel olur. bu arada ikinci çizginin silikte olsa belirmesi hamileliğe işaret ancak yanılmıyosam bazı ilaçlarda Lh diye bir madde varmış o ters tepkimemi ne yapınca test pozitif çıkabilirmiş, bir de test pozitif olsa bile bir süre kimseye söylememekte fayda var çünkü bebiş tutunamayınca bir kaç gün gecikmeli adet olarak bebek vucuttan atılabiliyor ve buna kimyasal gebelik deniyormuş.Çoğu kadın fark etmezmiş bile hamile kalıp düşürdüğünü. yani testlerde hata yok ama biraz sabredip bebği ultrasonda görene kadar hamileliği kabul etmiyor uzmanlar galiba.

Bir de testin bekletilice ikinci çizgi çıkması olayı hamilelik dışında olmaz bence,ben çok yaptım ve de denemek için beklettim bembeyaz duruyolardı günlerce. Umarım Allah gönlüne göre verir ve umarım kimyasal gebelik denen şeyi yaşamayız

Bir de testin bekletilice ikinci çizgi çıkması olayı hamilelik dışında olmaz bence,ben çok yaptım ve de denemek için beklettim bembeyaz duruyolardı günlerce. Umarım Allah gönlüne göre verir ve umarım kimyasal gebelik denen şeyi yaşamayız

inşallah canımm umarım öyledir.

X