ikinci cizgi coook silik

arkadaşlar ben de pko yum. idrar testi çok silik çıktı. kan testi yaptırdım. iki buçuk aylık hamileymişim.bu ay soğan kürü denemiştim. bir de bol bol dua ettim hala ediyorum.

şımar tabi ya hamişler şımarmayı hak ediyor cnm:)
zeynep ne güzel pkoluyken başarmıssın maşallah
allah analı babalı büyütsün

ayy hamile olursaam eminim ki kocam tarafından çok şımartılcaaam otur hayatım kalkma hayatııım ne istersin canım

ayy hamile olursaam eminim ki kocam tarafından çok şımartılcaaam otur hayatım kalkma hayatııım ne istersin canım

hamişçimm
o zaman bugun ilk şımartılma günün demekki:))
hadi yap artık şu testi cnm yaa
bekliyorum
valla heycanı banada düştü

hamişçimm
o zaman bugun ilk şımartılma günün demekki:))
hadi yap artık şu testi cnm yaa
bekliyorum
valla heycanı banada düştü

yaptııım canııım bana göre çok silik 2nci testin yeri belli oluyodu sankii eşimde yok sana öyle gelmiş dediii şimdilik bi şey yok yaniii beklemeye devaam reglim gelmedi henüz

arkadaşlar ben de pko yum. idrar testi çok silik çıktı. kan testi yaptırdım. iki buçuk aylık hamileymişim.bu ay soğan kürü denemiştim. bir de bol bol dua ettim hala ediyorum.

çok çok tebrikler canım, çok sevindim bunu duyunca, Allah gönlüne göre vermiş inşallah sağlıkla sıhhatle alırsın yavrunu kucağına:)

yaptııım canııım bana göre çok silik 2nci testin yeri belli oluyodu sankii eşimde yok sana öyle gelmiş dediii şimdilik bi şey yok yaniii beklemeye devaam reglim gelmedi henüz

valla canım eğer bişey yoksa öyle gözün hiç bişey seçmez bence silik milik :) bence o bebiş işareti senin gördüğün :)) o yüzden sen bi iki gün sonra tekrar et, ya da direk kan testi yaptır oldu bittiiii :) hadi inşallah hayırlısı:)

inşallah bana göre t çizgisinin yeri belli oluyodu bakalım pazarteside hastanlamazsam salı günü kan testi yaptırıcaminşallah

hamilesin büyük ihtimal
benm gebeliğimde de adeti bir gün geçmişti o kadar silik çıkmıştı ki bende testin kullanırlığı böyle falan sanmıştım yani o silik yer koyulaşacak o bölgeyi gösteriyorlar falan filan
hadi hayırlı uğurlu olsun fıstık

ariim bence genede ihmal etme derim doktoru sen kontrol altında olda takdir Allha kalsın azen ilacın dozunu çoğaltıp azaltmak gerekebiliryormuş ALlah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin...

teşekkür ederim inşallah senin de en kısa zamanda bebeğin olur
evet doz değişebiliyor duruma göre ama ilaç etkili olunca az az da olsa değerler düşünce aynı dozda devam ediyosun canım
hamile kaldım kalalı aynı devam ediyorum ben ama bi kere daha gidicem inşallah

ay bak gene umutlandırdınız beniii :18::18::18::18:
inşallah yaa inşallah ben yanılmamışımdır

sembas bu arada bu ay bir tedavi uygulamışmıydın cnm??
hamile kaldınsa ki büyük ihtimal öyle
beş sene sonra nasıl oldu bebisin??

sembas bu arada bu ay bir tedavi uygulamışmıydın cnm??
hamile kaldınsa ki büyük ihtimal öyle
beş sene sonra nasıl oldu bebisin??

yok canım ben 1 senedir tedavi olmuyorum. artık herşetden ümidi kestim tamm bıraktım Allah bilir ne zaman olucagını dedim... gene kasıyodum kendimi ama olcakmı acaba bu ay diye ... sürekli kafamda kurup stres yapıyodum anlayacagıın ... ama 1 ay önce eşim bana öyle bir güzel süpriz yaptıkiii ... 25 günlük bi köpek getirdi bana 2 hafta hep biberonla besledim geceleri uyuyamadım anlıycagın aklım hep köpekteydi bu ay hiç bebek düşünüp strese girmedim bence olduysa bu sayede oldu ben hiç yumurtama günlerini bile takip etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…