ikinci cizgi coook silik

jalesel

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
456
3
42
bugun adet olmam gerekiyordu ama olmadim esime biu test aldirdim ve ikinci cizgi cook silik cikti ins hamileyimdir..gerci cok bi birlikteligimizde olmamisti bu ay esim biraz kararsizdi ama ben cok istiyordum hayirlisi ins..

hadi hayırlısı hamilesindir inş. benimde bugün adet günüm olmadım henüzz :)

bugun adet olmam gerekiyordu ama olmadim esime biu test aldirdim ve ikinci cizgi cook silik cikti ins hamileyimdir..gerci cok bi birlikteligimizde olmamisti bu ay esim biraz kararsizdi ama ben cok istiyordum hayirlisi ins..

canım çekebilirsen resmini koysana
ayrıca normalde pek silik bile çıkmaz bişi yoksa
tek bi çizgi çıkar
benimde silik çıkmıştı
ayrıca ilk idrarınla mı yaptın yenimi yaptın
yeni yaptıysan ondanda silik çıkmış olabilir
bence yarın kanda baktır

ayyy hamilesinnnnnnn
Allah devamını getirir inşallah tebriklerrr

canım benim silikse eminol hamilesindir çünkü bende 5 gün kala yapmıstım siliki cıkmıştı sonra bi gün gecti kan verdim ögrendimki hamileyim darısıda sana olsun inşallahhh

amiiin 5 senedir bekliyoruuum 2 düşüğüm olduu gelsin artık meleğğiiim :) Allah hepimize yaşatsın inş. bu duyguyu...

sende hamile ol demek istemiştim pardon cnm:))
inşallah beklediğine değer rabbim yüzünü güldürür.
kolay değil beş sene beklemek.inşallah tüm kalbimle söylüyorum bebeğin seninledir şuan..

canım benim silikse eminol hamilesindir çünkü bende 5 gün kala yapmıstım siliki cıkmıştı sonra bi gün gecti kan verdim ögrendimki hamileyim darısıda sana olsun inşallahhh

melike
melisdenizin topiğinde sana soru sormuştuk hamileliğin ile ilgili görmedin galiba:
seninde bu hamilelik yolunda geçtiğin süreçlerden sormuştuk sorum kolaydı yani benimde melisdenizinde:)

sende hamile ol demek istemiştim pardon cnm:))
inşallah beklediğine değer rabbim yüzünü güldürür.
kolay değil beş sene beklemek.inşallah tüm kalbimle söylüyorum bebeğin seninledir şuan..

anladım ben önemli değil :) hiç kolay değil hemdee inşallah.... Allah'ıma o kadar çok dua ediyorum ki ...

anladım ben önemli değil :) hiç kolay değil hemdee inşallah.... Allah'ıma o kadar çok dua ediyorum ki ...

bnde snn yolundayım iki senedir istiyoruz deli gibi
artık alıştım ama olmaya olmaya.
ilkten deli olmuştum.çok korkuyorum beş sene on sene bekleyenleri duydukça
senin için çok sevinirim ve bana büyük bir umut olursun..hadi bakalım vereceğin müjdeye az kaldı.
ama olmssada üzülme olur mu?

her ay o kadar çok hüsrana uğradım ki artık üzülmemeye alıştım tabiki içi burkuluyo insanın ama o kadar sen her tahlili yaptırdınmıı ?? bnm her gittiğim doktor bi problem yok diyodu .. bu haziran ayında tiroid hastası oldugumu öğrendim düşüklerimin ve hamile kalamamım sebebi oymuşş ... güzel bi doktor bulmanı tavsiye ederim....

cnm bende hashimato hastasıyım tiroid bozukluğu var anti tpo yüksek
hamile kaldığımda tiroid hormonu yüksekti
iki senedir normal ama genede olmuyor
yaptırdım düşüğe neden olan protein a vs o tahlilleri bile yaptırdım
ama tiroidle ilgisi yok dendi bana
son olarakta pko var belki olur belki olmaz dedi dr

cnm şimdi çıkmam gerek hemen geldiğimde yazacağım mesajına cevap tamam çok pardon!

anladım bende bilmezsin belki diye sölemedim benim hashimoto hipotirod hastalığım ikiside var yaniii anti tpo 900 küsürdü bnm baya düştü triod ilacı sayesinde ... hasimoto yapmıyodur ama ben bayagı araştırdım troid hamile kalsan bile bebeğin gelişimini engelliyomuş troid ilk zamanlarda beyin gelişimi için çok önemliymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…