ikinci cizgi coook silik

anladım bende bilmezsin belki diye sölemedim benim hashimoto hipotirod hastalığım ikiside var yaniii anti tpo 900 küsürdü bnm baya düştü triod ilacı sayesinde ... hasimoto yapmıyodur ama ben bayagı araştırdım troid hamile kalsan bile bebeğin gelişimini engelliyomuş troid ilk zamanlarda beyin gelişimi için çok önemliymiş

hamile kalındığında tiroid normalse ve düzenli ilacını kullanırsan bebeğin zekasında ve gelişiminde bir sorun olmuyor muş çok şükür biliyorsundur sende!
ama düşük ihtimali anti tpo yüksek olan kişilerde daha çok muş malesef.
ben şimdi tiroidi geçtimde pko ile uğraşıyorum.
hayırlısı.eğer kısmetimizde varsa inanki Allah yardım ediyor gebelikte oluşuyor bebekleri kucaklarınada alıyorlar maşallah...

hamile kalındığında tiroid normalse ve düzenli ilacını kullanırsan bebeğin zekasında ve gelişiminde bir sorun olmuyor muş çok şükür biliyorsundur sende!
hayırlısı.eğer kısmetimizde varsa inanki Allah yardım ediyor gebelikte oluşuyor bebekleri kucaklarınada alıyorlar maşallah...

Ayy benim tsh lar iyde anti tpo yüüksek 2 haftaya tüp yaptırıcam umarım birşey olmaz bir kere düşürdüm inşallah bu sefer düzgün olur

Ayy benim tsh lar iyde anti tpo yüüksek 2 haftaya tüp yaptırıcam umarım birşey olmaz bir kere düşürdüm inşallah bu sefer düzgün olur

banu
sen ne kadardır uğraştın olmadı?
tüp bebeğe başlayacağına göre baya olmuş demek.
olmazsa bende tüp bebeği düşünüyorum ama yaşım tüp bebeğe uygun değil miş.
senin yaşın kaç mümkünse?

canım benim silikse eminol hamilesindir çünkü bende 5 gün kala yapmıstım siliki cıkmıştı sonra bi gün gecti kan verdim ögrendimki hamileyim darısıda sana olsun inşallahhh:KK16:

canım silik oluncamı hamile olunuyor hani kesinmi yani
çok net olarak 2 çizgi çıkınca yüzde yüz hamile olunuyor heralde ay çok istiyorum yaa bekarım ama pko var bende ondan şimdiden düşünmeye başladım

evet canım biliyorum onun için gebelik isteyenler cok dikkatli olması lazım en erken gebeliği öğrenip endokrolojiye gitmesi gerekiyo

bende de haşimato tiroidi var
tsh de anti tipo da yüksekti hamile kaldığımda
çok şükür 25.haftamdayım:nazar: ve bi kere daha gidip sonra gitmemeyi düşünüorum doktora,ilacımı kullanıyorum nasılsa
arkadaşlar bence kafanıza takmayın zamanı gelince ne tiroid dinler ne pko
bebeğiniz olur inaşllah:KK69::KK69:

canım silik oluncamı hamile olunuyor hani kesinmi yani
çok net olarak 2 çizgi çıkınca yüzde yüz hamile olunuyor heralde ay çok istiyorum yaa bekarım ama pko var bende ondan şimdiden düşünmeye başladım

beni nerdeyse bir aylık hamileymişim testi yaptığımda
gene de baya silikti ikinci çizgi:26:

Son düzenleme:

bende de haşimato tiroidi var
tsh de anti tipo da yüksekti hamile kaldığımda
çok şükür 25.haftamdayım:nazar: ve bi kere daha gidip sonra gitmemeyi düşünüorum doktora,ilacımı kullanıyorum nasılsa
arkadaşlar bence kafanıza takmayın zamanı gelince ne tiroid dinler ne pko
bebeğiniz olur inaşllah:KK69::KK69:

:KK9::KK9:o kadar doğru ki bu

ariim bence genede ihmal etme derim doktoru sen kontrol altında olda takdir Allha kalsın azen ilacın dozunu çoğaltıp azaltmak gerekebiliryormuş ALlah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin...

aaaaa hemen yaz ama sonucu olur mu???
bak heycanlandım şimdi ne güzel miş bebiş haberi almak
bende sonuç çıkmadan hamiş koydum adını dimi:)hadi bekliyoruzzzz

aaaaa hemen yaz ama sonucu olur mu???
bak heycanlandım şimdi ne güzel miş bebiş haberi almak
bende sonuç çıkmadan hamiş koydum adını dimi:)hadi bekliyoruzzzz

yarın sabah yazarım sonucu sabah ilk idrarla yapıym diyorum eczacılar öyle söylüyor ya..
iinş. canım inş.. içine doğmuş olur :KK70:

yarın sabah yazarım sonucu sabah ilk idrarla yapıym diyorum eczacılar öyle söylüyor ya..
iinş. canım inş.. içine doğmuş olur :KK70:

aslında bir gün geçti adetini normalde bal gibi çıkar yani:))
ama içim rahat eder diyorsan tabiki?
ben olsam sabahı edemezdimmm
nasıl bir heyecandır bu yarabbim bende çok yaşadım bunu:))
hadi sana iyi heyecanlanmalar cnm:KK1:

aslında bir gün geçti adetini normalde bal gibi çıkar yani:))
ama içim rahat eder diyorsan tabiki?
ben olsam sabahı edemezdimmm
nasıl bir heyecandır bu yarabbim bende çok yaşadım bunu:))
hadi sana iyi heyecanlanmalar cnm:KK1:

saol canııım çıktım hemen kusura bakma eşim geldi yemek hazırladım :)

X