İki kişi arasında kalsaydınız ne yapardınız?

En kotu karar kararsizliktan iyidir.vicdanla falan olmaz boyle seyler.o diilde eski sevgilin iyi kabul etmis tekrardan seni.dikkat et intikam alabilir

İki kişi arasında kalacak kadar karaktersiz değilim, soruya cevabım bu.

En kotu karar kararsizliktan iyidir.vicdanla falan olmaz boyle seyler.o diilde eski sevgilin iyi kabul etmis tekrardan seni.dikkat et intikam alabilir
Evet kesinlikle doğru bir söz.
Yok öyle bir şey yapmıcağından adım gibi eminim

ne kadar pozitif bi cevap olmuş ..bu kadarda vicdansız yorum yapanda kötü bir kalp taşıyor demektir..insanın bu hayatta neler geliyor başına biraz empati biraz ..
Malesef insanlar bir hatanızda böyle damgalarla hemen yargılıyor. Keşke dediğiniz gibi biraz anlayışlı olabilseler..

hayatınızın her dönemini bir sevgili varlığıyla geçirmek zorunda değilsiniz..
bence ikisinide sevmiyorsunuz.. seviyor olsaydınız ne araya bir başkasını koyar nede o başkasından kolayca vazgeçebilirdiniz..
ikisinden de ayrılın biraz kendinize zaman verin kendinizi sevin..

Kendime zaman vermek ve dinlemek mantıklı geliyor evet

Malesef insanlar bir hatanızda böyle damgalarla hemen yargılıyor. Keşke dediğiniz gibi biraz anlayışlı olabilseler..
burda çok sık rastlanan bi durum bide tepki verince eleştiriye kapalı damgası yiyosun..tamam eleştiri yapta bi uslup vardır ..yok anacım değişmez bu tip insanlar

İki kişi arasında kalmakla ilgili bir yazarın sözü vardı " Eğer iki erkek arasında kalırsanız ikincisini seçin çünkü ilkine aşık olsaydınız ikincisi olmazdı" . Bence çok doğru. Yazarın adını da bi türlü hatırlayamadım.

kendine zarar verebilecek insan dünyanın en aptal insanıdır benim gözümde adam kendi canının kıymetini bilmiyor sana mı zarar vermeyecek ?

Ikisinide sevmiyorsun bence. 1 sevsen 2. olmazdi ... 2 sevsen onu birakip 1. acidigin icin geri dönmezdin ....

valla ne desem bilemedim aşağı tükürsen bıyık yukarı tükürsen sakal ama sen bence bi kendi kendinle kal uzaklaş ikisinden de ki gerçekten ne hissetiğini anla, merhametle yürütülecek işler değil bunlar.

Eski sevgilinizin sizi hemen kabul etmesine şaşırdım. Sanırım kendinizce oyun oynuyorsunuz yaptığınız yanlış siz en iyisi biraz gönül meselelerinden uzaklaşıp kendinize gelin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…