İki kişi arasında kalsaydınız ne yapardınız?

Yerinde olsam ikisinden de vazgeçerim
Düşün ki bunu yapan 1. sevgilin olsaydı ?
Yani senden ayrılıp başkasına gitse, sonra sana geri gelse
Güvenir miydin ....
Ayrılıp hayatına birinin girdiğini öğrenen adam, günün birinde bu yüzden çok canını acıtabilir, erkekler kincidir, ağlamalarına bakma sen
Sevgiye gelince, ikisine de sevgin olduğunu sanmıyorum; herkesin dediği gibi 1. yi sevsen 2. olmazdı, 2. sevsen ona kıyıp 1. ye dönemezdin. Kendini açmaza sokmadan sıyrıl bu işlerden, hayatında biri olmak zorunda değil

Evet kesinlikle çok doğru bir söz. Buna göre hareket etmeye çalışıyordum ama biran kendimi eski erkek arkadaşımla barışmış buldum malesef

Güvenmezdim. Ama o bunları atlatabiliceğimize inanıyor. Normalde benim kendimi ona affettirmem gerekirken o bana karşı iyi davranıyor. Kendiside bunu söylüyor gitmemden korktuğu için ses çıkartmıyor.

Eski sevgilinizin sizi hemen kabul etmesine şaşırdım. Sanırım kendinizce oyun oynuyorsunuz yaptığınız yanlış siz en iyisi biraz gönül meselelerinden uzaklaşıp kendinize gelin
Şaşırılıcak bir şey yok aslında gerçekten seven insan bir şeyleri kabullenebilir. Ve bu yanlış sadece bi kere yapıldıysa affedilir

Evet çok haklısın öyle yapıcam ama ilk önce ayrılmam lazım.

Maalesef kafanız çok karışmış...
Duygularınızdan emin değilsiniz ...
Sanırım biraz yalnız kalıp kafa dinlemeniz daha sağlıklı...
1.sevseydiniz çok kısa süre içerisinde 2.hayatınıza sokamazdınız.
2.hayatınıza soktuktan sonrada 1.dönmezdiniz.

Kaç yaşındasınız ?

Maalesef kafanız çok karışmış...
Duygularınızdan emin değilsiniz ...
Sanırım biraz yalnız kalıp kafa dinlemeniz daha sağlıklı...
1.sevseydiniz çok kısa süre içerisinde 2.hayatınıza sokamazdınız.
2.hayatınıza soktuktan sonrada 1.dönmezdiniz.

Kaç yaşındasınız ?

Eski erkek arkadaşına döndün ama bakalım her şey eskisi gibi olacak mı zaten. Başkasıyla kısada olsa çıktın bunu o da biliyor. Adama acıdığın için dönmüşsün resmen mutlu olamazsın ki böyle.
İkisinden de ayrıl yeni bir sayfa aç kendine.

Başka birini hayatıma sokma nedenim birinciyi tamamen kafamda bitirmekten kaynaklanıyor. Bir daha ona dönmek istemediğim için.
İkinciyi hayatıma soktum evet ama ikimizde aynı sevgisini belli edemeyen karakterde olduğumuz için hiç tam sevgili gibi olamadık geç ilerleyen bi süreçti. O yüzden 1.ye kolay dönüş yaptım. Ama aklım ikincide kaldı böylelikle.
20 yaşındayım

Evet hiç istekli ilerleyemiyorum ilişkimizde şuan. Ama o çok çabalıyor herşey eskisi gibi olsun diye. Ve başarıyorda bi şekilde.

Ne diyebilirim ki canım ...
Aklın 2.kaldıysa 1.hiç dönmemeliydin...
Daha 20 yaşındasın kafan karışmış... Belki de 2.yeni bir başlangıç olması seni mutlu etmiştir .
1.ilişkin rutine bindiği için 2.heyecan yaratmış olabilir...
Hayat senin canım seni mutlu edene git , ama bir buçuk yıllık ilk ilişkini hemen nasıl silebildin beyninden 1haftada,bu düşündürücü sevmemiş olabilirsin ..İyi bir dostluk arkadaşlık hissetmiş anlamamış olabilirmişim acaba ?

Ben insanlara uzun süreli bağlanmam kafamda bitirdiysem bitiririm. Duygularımın esiri olmam genelde. Kimseyi unutmakta zorlanmamışımdır bu zamana kadar. Zamanında sevdim ama artık ilişkimizde beni heyecanlandıran mutlu eden bir şey kalmadı. O yüzden yeni tanıştığım kişi daha cazip geldi. 1 haftafa değil 1 ay kadar zaman ayrıydık.

Tamamını değil ama yorumların bir kısmını okudum, bazen ne kadar acımasız olabiliyorsunuz kızlar. Sanki hayatlarınızda hep mükemmel kararlar ve mükemmel şartlar altında yaşamış hiç yanlış yapmamış gibi... Başka da birşey demeyeceğim bu konuda...

Konu sahibi seni anlıyorum ve tek tavsiyem şu. Kendine bir süre belirle ve bu süre içerisinde ikisi ile de iletişim kurma. Eğer ikisi arasında da karar veremiyorsan ikisinden de süre iste biraz düşünmen gerektiğini söyle. O süre içerisinde kararını ver ve senin fikrini etkilemelerine izin verme. Örneğin 1 ay ya da 20 gün güzel bir süre. Onları gerçekten özleyecek misin? Belki de onlarsız daha mutlu olacaksın. Otur biraz zaman harca kendinle. Ama lütfen iletişime geçme. Ancak o şekilde doğru sonuca varırsın.

Umarım mutlu olacağın seçimi yaparsın.

Çok mantıklı 1 ay bi süre ikisiylede görüşmeyip hangisini özleyip yazma ihtiyacı duyucağıma bakıcam. akışına bırakıp bazı şeyleri anlıcam galiba. Bu arada anlayışın için teşekkür ederim yazdıklarınla çok yardımcı oldun sağol

Pardon canım ben 1 hafta zannetmiştin... neden 1.kafanızda bitirmenize rağmen geri döndünüz dönmeseydin ...
Yada döndün baktın olmadı yol vereceksin , açık açık konuş ve bitir canım o halde...

Pardon canım ben 1 hafta zannetmiştin... neden 1.kafanızda bitirmenize rağmen geri döndünüz dönmeseydin ...
Yada döndün baktın olmadı yol vereceksin , açık açık konuş ve bitir canım o halde...

Canım söyle oldu beni aradı bende olmucağını ve sevgilim olduğunu söyledim inanmadı ağlamaya başladı telefonda. Telefonunu kapadı açmadı bi süre merak ettim. aradım durdum açtı tekrar ağlayaraktan bana bunu nasıl yaptın inanmıyorum yalan söylüyosun dedi sonra elini tuttumu sana dokundumu diye ağlayıp durdu hayatta nadir ağlayan ben onun o sözlerinden etkilenerek ağladım. Bütün gece konustuk sabah oldu. Gecenin etkisinden çıkınca barışma yolunda olduğum yanlış geldi. Bence biz tekrar başlamayalım yine aynı olucaz dedim falan bi şekil başımdan attım. Akşama tekrar yazdı bu sefer içmişti kötüydü yine telefonda afedersiniz istifra etti. Saçma saçma şeyler söyledi. Vicdanımı sızlattı yani. Barıştım bende işte o an mecbur kalmış gibi.

İkisini de yerdim. Acidigin için mi dondun yani şimdi eskisine.
Evet insan 1.5 sene birşeyler paylaştığı insanın üzülmesine dayanamıyor demekki. Benki beni tanıyanlar arasında duygusuz diye tanımlanırken kalkıp duygu yapıp acıdığım için barıştıysam herkesin aynı şeyi yapıcağını düşünüyorum. Gerçekten karşı karşıya kaldığım sözler fazlasıyla etkiledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…