İki kişi arasında kalsaydınız ne yapardınız?

Bir kere kendini suclama ve suclayanlara da aldiris etme
genc kizsin...simdi olmayacak da ne zaman olucak bu bereket
2 de olur 5-6 da olur...
onemli olan kalp kirmamak....
fakat ordaki ince cizgiyi de bilebilmek...yani sirf acima duygusuyla ask yasanilmaz....
sen kendini kimde buluyorsun?
Ve kendini buldugun kisiden ne goruyorsun hal ve tavir olarak...tatmin oluyormusun ?
Isin iicinden cikamiyorsan da cekil aradan....
simdikiler nasil olduysa daha iyileri de olur

Ne güzel yazmışsınız teşekkür ederim.
Kendimi ikinci kişinin yanında daha huzurlu güvende hissediyorum. Ama tabiki ilki kadar vakit geçirip birbirimizi tanımadığımız için kıyaslama yapmakta zorlanıyorum.

Sen iki kisi arasinda kalmamissinki.yenisiyle tanisinca eskisini sepetlemissin.sonra muhtemelen yenisinin biseyleri sana uymadiki eskjsinj aradin dondun ama aklinda yenisinde kaldi.
Bu erkeklerin burdaki kadinlarin yuzde doksanina yaptigi sey iste.
bir kadin burda erkek arkadasim birakti hemen biriyle cikti geri dondu ne yaoayim dese topa tutatiz.
insaniz sonucta hersey olabilr elbet ama duygulariyla oynamayin insanlarin bir karat verin

Yenisiyle bi sorunum yoktu ama daha yeni bi ilişkiydi bitirmesi kolay oldu. Tabiki yaptığım çok yanlış bir şey. İki tarafada, ayrıca kendimede.

Yenisiyle bi sorunum yoktu ama daha yeni bi ilişkiydi bitirmesi kolay oldu. Tabiki yaptığım çok yanlış bir şey. İki tarafada, ayrıca kendimede.
Elbet insaniz hersey bizim icin sizi kinamiyorum..
Ama yaptiginiz ne oldugunu gormeniz icin kiz tarafindan yazdim olayi.ikisinin arasindaysaniz bencede ikisinide cok sevmjyorsunuz burda yazi tura atilir gibi yorum yapilmista sevgi bu yahu nasi kararsiz kalinir
kesin bir karar verip oyle hareket edin ah almamak icin bence, mutluluklar dilerim

Farkındayım emin olun. Evet sevgi bu şekilde değerlendirilicek bir şey değil. Ama bende bi süredir ne hissettiğimi bilmiyorum olan sevgimide yitirdim tamamen boşluktayım. Duygularımdan emin olamamamdan bu ikilemde kaldım

Anliuorum canim benim bende zor zamanlar gecirdim
O zaman soyle yap hangisiyle gercekten olmak istiyosan hangisi beni gercekten seviyor ya bu cocuk diyorsan ve hangisiyle daha mutluysan onu sec vicdan dusunmeden ki kararin sabit kalsin bence.sonucta suan ikisindende ayrisin degilmi istedigini secebilirsin hani ikjsinede ayni uzakliktaysan

Şarkıya katılmıyorum sevgi anlaşmaktır
Devamlı kavga geçimsizlik insanı bitirir, iyisi mi siz buna göre seçim yapın

İkincisinin beklediğinden emin olduğuna göre hala iletişiminizin sürdüğünü düşünüyorum. Şu an hayatında olan kişiye ayıp değil mi? Ayrılık zor evet ama kimseyi öldürmez. Yapılan haksızlıklar ise daha sonra karşımıza çıkar, bedel ödetir. Yanlış anlama, kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Ama doğru bir şey yapmaya çalışırken farketmeden yanlışa sürüklenmişsin. Biraz silkelenip kendine gelmen gerekiyor sanırım.

Bende boyle bi durumda kalmistim bi zamanlar ..
Objektif dusunmelisin bence oturup ikisininde artilarini eksilerini yaz en fazla arti hangisindeyse hangisinin seni mutlu edecegine inaniyorsan onunla ol yapacK tek sey bu gibi gorunuyor hadi kolay gelsin

Hadi ikinciyle beraberken birinci ağladı pişman oldun geri döndün de,
Şimdi ikinciye dönmek için birinciyi terkettiğinde ikinci bunu kabul edecek mi? Gurur denilen bir meret var sonuçta

Hadi ikinciyle beraberken birinci ağladı pişman oldun geri döndün de,
Şimdi ikinciye dönmek için birinciyi terkettiğinde ikinci bunu kabul edecek mi? Gurur denilen bir meret var sonuçta
Hiç bir şeyden haberi yok. Sadece ona alışamadığımı bizden bir şey olmayacağını söyleyerek ayrıldım. O da fazla gururlu ve ağır birisi benim gibi düşünmediğini bunun sadece bi süreç olduğunu ama sen öyle istiyosan dediğin gibi olsun dedi. Tabiki ondan ayrılıp eski sevgilimle barıştığımı duysa kabul etmesi zor olur. Ama bunu ona söyleyemedim hakkımda yanlış düşünücekti. Haklıda.

İkisininde eşit çıktı inanırmısın

Laynn ben bir tane bulamıyorum miller 2.yi 1.bitmeden buluyoorrr Allahım yaa

Emin olmaktan ziyade tanıdığım kadarıyla ve ikimizinde en yakın arkadaşı aynı bundan dolayı bazı şeyler kulağıma geliyor. Doğru bir şey yapıyım derken gerçekten yanlış bir şey yaptım. Yanlış anlamıyorum çok haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…