Göz Makyajı iki kaşımın yapısı birbirinden farklı, yardım!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Astronomer

fragile cosmos
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
335
1
Merhaba kızlar,
benim başıma yıllardır bela bir problemim var.. benim iki kaşımın yapısı birbirinden baya bi farklı.. yani birindeki tüylerin uzanış yönü,çıktığı yerler ve sıklığı, diğerinden farkedilir şekilde farklı. o yüzden iki kaşıma aynı şekli hiç veremiyorum, aldıkça komik oluyor. bırakıyorum, almıyorum, ama uzamıyorlar..şekilleri de ilk günkü gibi olmuyor.. ama zaten biri sanırım seyrek doğuştan diğeri biraz daha gür.. senağlama yani napayım nolur bana bi akıl verin..çıkmayanları nasıl çıkartırım ya da daha önceden kaş çıkmamış bi bölgede kaş çıkmaz mı bitkisel kürlerle? ne deneyeyim?

hiç bir zaman iki kaş aynı olmaz kimsenin derler canım benimde farklı düzgün aldıracağın bir yer bul şekil verir onlar ....uzat ve şekil verin de ... hatta kaşların biri dişi biri erkek olur derler sıkma canını.....kaş kalemleri var hem kalemde kullanabilirsin...

kendin alma bi güzellik salonunda aldır, onlar ikisinin şekline göre bi stil seçiyolar, ikisini de aynı yapıyolar... mesela benim sol kaşımda kıl çıkmayan yerler var ama sağda yok, ona göre alıyo kuaförüm, ikisi de aynı oluyo, hiç olmazsa kaş için kalemler ondan alıp kendin tamamla

kaş kalemi kullan derim
ben ne yaptıysam sol kaşımı adam edemedim
inatla boş kalan bi yer var
pes ettim kalemle dolduruyorum

acaba sorun hep sol kaşta mı oluyo yaa, aynen ben de ne yaptıysam dolmayan yerleri varbilmiyorumkismile

ya kızlar bunları evde eşit gürlüğe getirmenin bi yolu yok mu, kaş kalemi kullanmaya çalıştım inanılmaz yapay gösterdi..kuaförde de incecik yapmaları gerekecek kaş çıkmayan yeri atlamak için,halbuki benim yüzüme ip gibi kaş berbat duruyo..böyle badenm şekilli yukarı doğru çekik kaşlar yakışıo malesef..kaşlarımdan biri öyle şekil alırken diğeri kavisli oluyo mafoldumbenböyle fırça fırça olsaydı keşke kaşlarım ayy ne güzel olurdu...bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…