Iki aylik bebegim uyumuyor

rhcp

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
276
159
Merhaba bebegim 2 aylik dogdugundan beri gunduz uzun uyutamadim memede uyuyor yerine koyuyorum uyaniyor emzik de tutmuyor gunduz bi saat uyusa ben de dinlenebilirim ev isi de yapamiyorum dinleyemiyorum nasil uyuttunuz lutfen akil verin meme harici uyutamadim hic

Hemen hemen tüm bebekler öyle. Biraz sabredin yaklaşık 2 yaşına kadar. Sürekli bir uyku düzensizliği uyku gerilemesi olacaktır.

Çok normal...sizin kucağınızda kendini güvende hissediyor. Sadece doymak için değil güven duygusu anne kokusu için memede kalmak istiyor. Tok olduguna emin olduktan sonra, yarım kundak deneyebilirsiniz.yerine koyup poposuna hafif vurarak pışpışlayıp deneyebilirsiniz. Beyaz gürültü olabilir ama dediğim gibi ilk aylarda kucağınızda uyuması çok normal.ben 2 sene emzirdim uzunca bir süre memede uyudu.şimdi istesem de kucak da durmuyor.hepsi geçiyor şimdi yorulsanız da özleyerek hatırlayacaksınız

valla bebekler böyle,uyumazlar. bebek gibi uyku diyenler halt etmiş malesef. benim kızım 4 yaşına kadar doğru dürüst uyku uyumadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…