ihlas suresinin sırları gelin beraber dua edelim :)

Tatlı kızlar sizin için okudum ihlasları. Salavat da ekledim. Allah kabul etsin, uyumadan önce hayalini kurduklarımızı bizeceksin hayırlısıyla:KK66:

Tatlı kızlar sizin için okudum ihlasları. Salavat da ekledim. Allah kabul etsin, uyumadan önce hayalini kurduklarımızı bizeceksin hayırlısıyla:KK66:

amin canım benim inşallah, iki salavat arasında edilen dua kabul olurmuş, Allah razı olsun

Melidia,Siyahkugu,zyx321 ve asli85 icin okudum.bakalim benim icin kim okuyacak..Allah kabul etsin

Melidia,Siyahkugu,zyx321 ve asli85 icin okudum.bakalim benim icin kim okuyacak..Allah kabul etsin

teşekkür ederim allah razı olsun ben okudum senin için ve zaten genelde melidia siyahkugu aslı85 ben filan yazıyoruz hepimiz için okudum :)

Akşam duamızı da ben okudum güzel arkadaşlarım:KK66: Allah hepimizin gönlündekini biliyor, tez zamanda hayırlısıyla verir nasibimizi inşallah:nazar:

Allah razı olsun canım benim, sayende her sabah dua ediyoruz

allah hepimizden razı olsun demekki içinizden dua etmek isteği geliyor ne güzel . ben vesile olmuş oldum demekki. ne mutlu bana güzel bişey yapmışım mutlu oldum :)

Akşam duamızı da ben okudum güzel arkadaşlarım:KK66: Allah hepimizin gönlündekini biliyor, tez zamanda hayırlısıyla verir nasibimizi inşallah:nazar:

inşallah canım. bende okudum şimdi hepimiz için . bu hafta giremedim fazla nete ama yogunluk bitti artık daha sık girerim buraya :)

günaydın kızlar , hayırlı cumalar
ben de az önce burdaki kızlar için okudum
dün 1 yıldır görüşmediğim erkek arkadaşımla görüştüm şükürler olsun
uzun uzun konuşamadık, yine de yüz yüze olmak bile mucizeydi benim için
burdaki arkadaşlarımın duası vesile eminim buna
Allah bana dua eden herkesten razı olsun, gönlünüzdekiler sizin hayal ettiğinizden bile güzel bi şekilde gerçek olsun inşallah

Allah bana dua eden herkesten razı olsun, gönlünüzdekiler sizin hayal ettiğinizden bile güzel bi şekilde gerçek olsun inşallah

amin canım... inşallah barışırsınız. senin için okudum şimdi bende.

canım sen burda herkese okudun içtenlikle okudun ve biz bir başkasına dua ederken melekler bizim için aynısı senin içinde olsun diye dua ederlermiş sende başkası için dua ettikçe insanları mutlu ettin ve sonunda kendinde mutlu oldun .maşallah diyelim nazar değmesin :) bu arada bende okudum bu gün ::::)

X