ihlas suresinin sırları gelin beraber dua edelim :)

senin için de okudum siyah kuğu, Allah dileklerini kabul eder inşallah

Kuzum ben de senin için okudum, Allah gönlünün muradını versin hayırlısıyla.

kızlar allah hepinizden razı olsun ,hepimizin dileği hayırlısıyla kabul olsun inşallah. aklımıza geldikçe okuyalım ne güzel. bura sayesinde sıyrılıyorum işten bi parça,içim ferahlıyor.

Lolipop senin için de okudum, Allah senin de dualarını kabul etsin:KK66:

Benim çok merak ettiğim bişey var, hatta bunu dini bir soru sitesine sormalıyım buradan sonra..
Öncelikle inançlı bir insanım, sabah ve akşam olmak üzere çoğu duaları okurum zaten..
Ama anlamadığım bişey var, şu kadar okuyunca 50 senelik günah affoluyor falan deniyor ya, nasıl affoluyor o zaman insanlar günah işler işler sonra İhlas vs. okur arınır
Bazı günahların bedeli çok ağırken nasıl belli bir sayıyla okunan ihlas suresiyle bunlar affoluyor..
Örnek kul hakkı yiyen bir insan İhlas okuduktan sonra nasıl hemen cennete girebilecek, kafam karışıyor :44:

tüm gunahlar degıldır kı o bence, küçük günahlar olabilir, hele kul hakkı gibi bir günah hiç degıldır...

Kuzum ben de senin için okudum, Allah gönlünün muradını versin hayırlısıyla.

Lolipop senin için de okudum, Allah senin de dualarını kabul etsin:KK66:

çok sağol canım benim , bu forumdaki arkadaşlar çok iyi niyetli maşallah, sen de öylesin. ben de az önce hepimiz için bir fatiha ve 11 ihlas okudum, hayırlı cumalar olsun inşallah

Kızlar, ben sizin için 12 ihlas okudum tüm kalbimle. Allah hepimizin gönlünün muradını versin hayırlısıyla:KK66:

bende buraya bu güne kadar yazan herkes için 12 tane okudum allahım kabul etsin inşallah gönlümüzden istediklerimizi :)

Bu topiğin kızlarına 12 ihlas okudum. Rabbim kabul etsin. Hepimize şifa, deva, derman olsun:KK66:

Bu topiğin kızlarına 12 ihlas okudum. Rabbim kabul etsin. Hepimize şifa, deva, derman olsun:KK66:

amin amin amin :) bugün ilk defa giriyorum buraya cok yogun bi gündü bu hafta hep böyle olucak malesef ama fırsat buldukca girip okuycam hepimiz için :) allah kabul etsin inşallah hiçbirşey boşa değildir hatta ben okumadan önce salavat da okuyorum bir kere .okuduktan sonrada bir kere salavat okuyorum. iki salavat arası yapılan dua kabul olurmus. biz iki dua arasına ihlası okuyup bide istersek daha etkili olur diye düşünüyorum.allah bilir tabi kabul olup olmayacagını ama sonucta kulun kula olan duası kabul oldugu için bizlerde birbirimiz için okudugumuzdan olucak inanıyorum ben ama en kısa zamanda olsun inşallah ben cok sabırsızım ya bu huyumu sevmiyorum ama :)

amin amin amin :) bugün ilk defa giriyorum buraya cok yogun bi gündü bu hafta hep böyle olucak malesef ama fırsat buldukca girip okuycam hepimiz için :) allah kabul etsin inşallah hiçbirşey boşa değildir hatta ben okumadan önce salavat da okuyorum bir kere .okuduktan sonrada bir kere salavat okuyorum. iki salavat arası yapılan dua kabul olurmus. biz iki dua arasına ihlası okuyup bide istersek daha etkili olur diye düşünüyorum.allah bilir tabi kabul olup olmayacagını ama sonucta kulun kula olan duası kabul oldugu için bizlerde birbirimiz için okudugumuzdan olucak inanıyorum ben ama en kısa zamanda olsun inşallah ben cok sabırsızım ya bu huyumu sevmiyorum ama :)

ben de okudum aynı şekilde canım Allah kabul etsin

ben de okudum aynı şekilde canım Allah kabul etsin

Allah razı olsun kızlar. Ben de bazen sabırsızlanıyorrum. Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah. Ben hayırlı evlat sahibi olmak için dua ediyorum en çok. İnşallah kabul olur, ben de kuzucuğuma kavuşurum. Sizin de muradınız kabul olur inşallah.

Allah razı olsun kızlar. Ben de bazen sabırsızlanıyorrum. Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah. Ben hayırlı evlat sahibi olmak için dua ediyorum en çok. İnşallah kabul olur, ben de kuzucuğuma kavuşurum. Sizin de muradınız kabul olur inşallah.

amin canım benim inşallah en hayırlı ve en tez zamanda bebeciğine kavuşursun, yine okudum şimdi senin için Allah kabul etsin

bende okudum hepimiz için.siyahkugu bebek konusunda sana umut verici bişey anlatmak istiyorum.yengemin 25 yıl bebegi olmadı cok denedi olmayınca tüp bebek yaptırdı 3. tüpbebekte oldu.yengem dinine cok düşkündür.tanıdık tanımadık herkesten dua isterdi o zamanlar cok istiyodu amcamda öyle tabi bizde sürekli dua ediyoduk o özel kadir geceleri normal geceler filan.hiç artık bu kadar yıl gectı olmaz gibi düşünmedi.hep olucak olcak derken biz haberi duydugumuzda cok sevindik şimdi cok yakısıklı küçük bi oglu var.zamanı geldiğinde seninde bebegin olur inşallah.doktorlar imkansız dese bile ki inşallah öyle bişeyde dememişlerdir. allah ol dediği an olur biliyosun allaha göre imkansız yok. çok içtenliklle dua ediyorum suan allahım sana annelik duygusunu tattırır inşallah hatta ikizin olsun saglıklı hayırlı bi evlat seklinde umudunu sabrını nolursa olsun kaybetme bu konuda :)

ben şimdi yine okudum burdaki arkadaşlar için, hayırlı günler olsun , hayırlı haberler alalım inşallah

Ben de şimdi okudum, Allah buradaki arkadaşlarımın ne muradı varsa versin, kısa zamanda herkes hayaline kavuşsun. Geçenlerde bir yerde duymuştum, bir filmi galiba; o duayı sizler için de ediyorum, Allahım uyumadan önce hayalini kurduklarımızı bize var Ya Rabbi hayırlısıyla:KK66:)

Allahım uyumadan önce hayalini kurduklarımızı bize var Ya Rabbi hayırlısıyla:KK66:) çok güzel bi cümleymiş siyahkugu cok saol böyle güzel bi duayı paylaştıgın için :) bende okudum bu arada :)

Ben de şimdi okudum, Allah buradaki arkadaşlarımın ne muradı varsa versin, kısa zamanda herkes hayaline kavuşsun. Geçenlerde bir yerde duymuştum, bir filmi galiba; o duayı sizler için de ediyorum, Allahım uyumadan önce hayalini kurduklarımızı bize var Ya Rabbi hayırlısıyla:KK66:)

Allah razı olsun canım, ne güzel duaymış gerçekten, hayal etmek çok önemli, hayal ettiğiniz şeyi kendinize çekiyosunuz. ben yine okudum ihlas larımızı, Allah kabul etsin

X