İhanet ve gayrimeşru çocuk. Söylemek mi susmak mı?

Aç bir tane mail adresi, oradan kadının telefonuna hepsini gönder ne varsa. Kendi adını vs yazma.

Ben olsam bu şekilde ulaştırırdım. Hatta yabancı whatsapp numarası alırdım 100 liraya oradan her şeeeyiii gönderirdim.

eğer söylemezseniz adam kadına zırnık vermeden boşanacak belki de.
Bu ihtimalin de farkındayım. Boşanma sürecinin yakın takipçisiyim. Zaten sağolsun hep ailece bizden akıl alır (zaten bu yüzden vicdanım rahatsız ya) geçen akşam annemi arayıp boşanma dilekçesine ne yazmalıyım gibisinden sormuş. Uyanık herif demiş ki ben avukatla görüşür hallederim sen benden haber bekle. Güya istediği gibi yazdırıp kadına imzayı attıracak. Sakın kendin iyi bir avukatla görüşmeden hiçbir şeye imza atma dedik. Dilekçeyi şartlarını garanti edecek şekilde sen yazdır dedik. Bizden habersiz hareket etmez. Asla müsaade etmem kendini garantilemeden boşanmasına. Anında patlatırım herifi.

Direkt kadınla değil de üniversiteye giden çocuğa söyleseniz ilk. Belki çocuğundan öğrenmek daha az gururunu kırar kadının. Çocuk da akrabalardan duydum gibi ufak bir yalan söyler. Çocuğunun aklı başındaysa, annesiyle iletişimi iyiyse bu seçenek bana daha makul gibi geldi. Bazı kadınlar kocalarının yediği haltların utancıyla yaşıyor, sizin de yüzünüze bakabilsin her şey ortaya döküldükten sonra. Gerektikçe çocuğuyla iletişim kurar, kanıt vs. konularında sessizce yardımcı olursunuz. Duyarlı davranmanız gerçekten çok değerli. Kadın tazminatını alır ne kadar ömrü kaldıysa maddi manevi mağdur edilmeden yaşar bundan sonra. Kocanın da Allah belasını versin.

Benzer bir duruma dustum ama tum aile benden gizlemişti bazi seyleri (ilk iliskimde), sonra bana bir sekilde bilgi sizdirildi ayni sizin yapmayı düşündüğünüz sekilde ve ben dibini bucagini kurcalayinca dogru oldugunu ogrenmis, ailesine dusman olmustum. O gun sonrasında bir daha kimsenin yuzune bakmadim, öldüklerini duyarsam da mezarlarina gider tükürürüm hic gocunmam.

Hiç karışma sen. İllede haber edeceksen bir sosyal medya aç internet kafeden kadına yolla resimleri bir daha da o adresi kullanma
Diğer türlü başına kalır

Ay bir de boşanma davası açıldı mı? Lütfen söyleyin kadına yazık. Sizin haberiniz olmadan imzalayabilir. Neden söylemiyorsunuz ki? Bunu söylediniz diye birileri size düşman olacaksa olsun. İşi gücü parası olmayan bir kadın. Yazık günah alsın haklarını. Bana atın kanıtları ben fake hesaptan söylerim haha

Karışmayın.
O yaşta bir kadın herşeyi anlayacak kapasitede ve yaşta.
3ncü bir kişiye ihtimal vermeyi ısrarla yok demesi utançtan gelen birşey. Yoksa bal gibide ihtimalide biliyor belki gerçeği bile biliyor.
O ihtimali düşünmemesi saçmalık olur.
Adam gerçekten boşanmak istese çoktan adım atar kaç senede boşanırdı.
Kadının kabul etmeyeceğini bildiği için kendini rahatlatıyor.

Bu arada benzer bir olayda kadinin bildigine ama boyle yansittigina sahit oldum, birazda o yuzden karismam. Ve bosanmadilar. Olayda tek masum cocuk, boyle anne baba kimse isteme
Ben de düşündüm bunu. Ama çok net konuşuyor sesi bile titremiyor. Dün aldatma konusunu açarken gözünün içine içine baktım. İmalı imalı konuştum güldüm. Gerçekten bilmiyor. Çelik gibi sinirleri olması lazım bu kadar ifadesiz kalabilmesi için. Bir de bizim gizlimiz saklımız yoktur. Daha önce de kimseye anlatamadığı çok özel konularını anlatmıştı. Bunu saklamaya çalışmazdı diye düşünüyorum.

Gelen yorumlara hemen dönemeyebilirim. Biraz işim var çıkıyorum siteden. Mutlaka cevap yazacağım.

Elinizdeki kesin kanıtları "bir dost" misali doldurun bir kutuya, postalayıverin. Uyanık herif kadına zırnık vermeden boşayıp başından atma peşinde, tam boşanacakken kadına verecekleri aklına gelip siniri bozuluyor, o git gelleri ondan.

Yok yok açılmadı. Herif aksiyon almıyor işte. Muhtemelen gül gibi kadından olmak istemiyor. Öteki tarafta metres ve çocuk var. Bir gün illa ki patlayacak. Yediği b*ku temizleyemiyor itiraf da edemiyor, öyle orada burada keş gibi yaşıyor adam.

Adam kadını boşamaz. Yıllardır devam ettirmiş o ilişkiyi şimdi neden boşasın. Evliliğimi bitireyim de seninle olayım durumu yok. Diğer kadin da kabul etmiş belli ki çocuk bile yapmış.
Adam böyle sürünceme de iki hayatını da sürdürür.
Ancak kadın öğrenir kabul edemem böyle bir şeyi derse kadın boşanır. Ama bunca yıldır kadının hiçbir şey sezmemiş olması bana da pek mümkün gelmedi.

Ne gül gibisi ya, kaç yıllık karısını zırnık vermeden boşama peşinde, ondan R yapıyo.

Benim yengemin başına biraz benzer olay geldi. Tanıdığı, sevdiği bir kadının eşini arabada başka biriyle öpüşürken görmüş. Çok kafa patlattık ne yapalım ne edelim diye. En son fake bir hesap açtı ve adama ulaştı. Olayı bildiğini, ona göre ayağını denk alması gerektiğini yoksa söyleyeceğini yazdı. Adam başta inkar etse de sonra kabul etti ve bayağı da tutuşup korktu tabii.

Siz de kimseye olayı bildiğinizi belli etmeyin, en mantıklısı sizin de isimsiz şekilde adama ya da kadına yazmanız olabilir. Kadın zaten görünce isterse bunu kullanır, istemezse de yine evliliğini kurtarmaya çabalar ve kimseye de bir şey söylemez, kimseye duyurmaz. Bazı aldatıldığını bilip gözünü kapatan kadınlar gibi. Tamamen kendi tercihi olmuş olur.

Ohoo bu raddeye gelmiş olaylar hala düşünüyorsun. Zaman kadının aleyhine işliyor. Adamın Donuna kadar alma şansı varken adam işin içinden tereyağından kıl çeker gibi sıyrılacak. Bile isteye kötülük yapmaktan farkı yok bence susmanın. Ki kadın bu süreçte sizden akıl alacak kadar bir samimiyet var ortada. Bizzat konuşmaya cesaretiniz yoksa da yukarda yazıldığı gibi bir mail adresi aç ordan at.

B
Boşanma söz konusu ise kadin bunu bilmeli ki adama zina davası da açıp 20yillik hakkını fazlasıyla alsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…