İhanet..acil kızlar bakın lütfen

İşte bunlar hep hadi oğlum goster Amca lara pipini zihniyetlilerin pipisi olanın kendini ve pipisini çok değerli birsey gibi görmesini saglamalarindan işte ☺

Evet malesef iş yine ailede bitiyor :) bir oğlum olursa bu şekilde yetiştirmicem. Birbirileriyle resmen yarışa giriyorlar :)

Sadece "seks var mi geleyim mi" mesaji olsa belki aralarinda sadece lak lak ediyorlardir dicem ama "bugun kim geliyor, onda o g.t yok" mesajlari falan bariz birseyler yaptiklarini gosteriyor. Hem de bir suredir yapilan birsey. Rutine binmis gibi normal konusmuslar yani.
Üzgünüm ama bana da aynı bu şekilde geldi.
Gerçekten boş ve seviyesiz muhabbet yaptıkları oluyor. Ama kilit kelimeler var.

ya kıyamam kuzuma :KK43: bence evliliğini bi anda bitirme. emin ol sonra bitir
Bilmiyorum canım gelip o mesajları gostermezse bitecek:KK43:

evet biliyorum. nefes almaya vaktiniz yok. o yüzden bence bir süre inanmış gibi görün. yani benzeri muhabbeti benimkinin erkek grubunda da yapıyorlar. benimki bana da gösteriyor. hatta erkekçe rakı balık dansöz yapma planları var. 2 senedir filan var ama. bir gün yapacaklar. ne bileyim. bence sen yakın takipte kal. ama önce es gürle. sana kendini ispatlamaya çalışsın. sonrasına sonra bakarsın.
Hala o mesajları okutmam küfürlü erkek muhabbeti diyor canım yani off
Küfürlü konuşmalara şaşırmam da seks var mı geleyim mi nedir?
Esprisi bile iğrenç.
Evli bir adam bunun esprisini bile yapmamalı!
Aynen:KK43:
Arkadaşlarının eşlerinden tanıdığın Yok mu??
Var hepsiyle görüşüyoruz ama ben onlarla en azından şu an bunu konuşamam

Allah çocuklarına sağlıklı güzel ömürler versin.
Grup yaptıkları yazdıklarına göre kesin.
Evli arkadaşlarının eşleriyle bağlantın var mı?
Bu durumu onlarla da paylaşmanda fayda var.

Bundan sonra nasıl olur diye düşünmemek lazım,
Eşinle bile olsan yarın ne olacağını bilemezsin.
Yaşayacağız ve göreceğiz bu kadar net.
Geçmiş olsun üzüldüm.
Az önce aradı dedim grupmu yapıyonuz da seks varmı geleyim mi dedin diye sordum
Ya o öylesine bı muhabbet diyo

Bilmiyorum canım gelip o mesajları gostermezse bitecek:KK43:

Hala o mesajları okutmam küfürlü erkek muhabbeti diyor canım yani off

Aynen:KK43:

Var hepsiyle görüşüyoruz ama ben onlarla en azından şu an bunu konuşamam

Az önce aradı dedim grupmu yapıyonuz da seks varmı geleyim mi dedin diye sordum
Ya o öylesine bı muhabbet diyo
Yazışmalara ulaşıp emin olmam için dedim :KK43:

Herkese merhaba hemen konuya başlıyorum
Biraz uzun

5yillik evliyim
3 çocuğum var
Az önce eşimin iş teline bı mesaj geldi telefon benim elimdeydi açtım
Müşteri bişey sormuş
Hadi dedim gruplara da bakayım

Arkadaşlarıyla olan grubu açtım mı ne göreyim goy goy iğrenç erkek muhabbetleri
Aman derken daha üstlere çıktım

Diyorlar ki bugün kimler geliyor
Gruptaki herkes evli
Eşim bı arkadaşından için o gelemez onda g.t yok yazmış
Daha ustlerdede sormuş seks varmı geleyim mi???
Telefonu aldı elimden daha fazla okuyamadım
Evden kovdum yarın davamı açarım git kimle ne yaptıysan orda kal dedim
Yemin etmedi ama sonuna kadar yok öyle bişey dedi
Kızlar eşim çok iyi bı koca çok iyi bı baba

Neden 3 çocuk diyecek olanlara söyleyim
İlki planlı ikincisi (ikiz) sürpriz oldular
Çalışmıyorum
Ailemin yanına gitmem
Eşimin geliri iyi
Ama bu okuduklarım gerçekten aldatılmak dimi??

Şimdi de valizde eşyalarını dolduruyorum akşam kapının önüne koycam
hayat nasıl olur onu düşünmüyorum Allah büyük elbette bı kapım vardır açılacak

Ama sonuna kadar inkar ediyor
Teli neden aldın diyorum erkek muhabbetini okutcam orda küfürlü konuşuyoruz diyor
Getir okucam diyorum
Ben seni aldatacak kadar şerefsiz değilim ben bişey yapmadım vijdanim rahat diyor

Ama inanmıyorum inanamıyorum
Boyle kani bozuk agzi bozuk şe.rs.z arkadaslari nerden bulmuş esin..
Kendi de yapiyorsa islah etsin Allah..
Ortalik uçkurunun pesinde olan pislik erkeklerle dolu..
Cidden ben artik inanmiyorum aldatmayan erkek yok galiba..
Bu pislik muhabbeti nasil yapiyorlar..
Sen daha once esinin telefonun karistirmadin mi hic gizlice...

Boyle kani bozuk agzi bozuk şe.rs.z arkadaslari nerden bulmuş esin..
Kendi de yapiyorsa islah etsin Allah..
Ortalik uçkurunun pesinde olan pislik erkeklerle dolu..
Cidden ben artik inanmiyorum aldatmayan erkek yok galiba..
Bu pislik muhabbeti nasil yapiyorlar..
Sen daha once esinin telefonun karistirmadin mi hic gizlice...
Bakmam pek ama arada da bakardım öylesine hicbisey yoktu gayet normal şeyler vardı

İcraate döküp dökmedikleri ya da daha önceden olup olmadığı kesin olmamakla birlikte bir niyet var o belli. Erkek muhabbeti illa seks yapalım, sevişelime kaymak zorunda değil biz kadınlar olarak da seks konuşuyoruz, burada bile +18 geyik konuları var ama hiçbiri "Gelin kızlar bara gidelim bir erkeği yatağa atarız belki"ye döndürmüyor işi. Ben daha önceden de icraate döküldüğünü, şu anda da niyetlenildiğini düşünüyorum. Muhabbet daha önceden konusu geçmişçesine rahat.

Boşan ya da boşanma diyemem, sizin için hayati bir karar bu ve bu kararı da siz vermelisiniz. Ama şüphe insanın içini kemirir, affetseniz bile ömür boyu bununla yaşayabilecek misiniz, hiç var olmamış gibi davranabilecek misiniz? Çocuklarınıza iyi bir baba olabilir ama siz birbirinizden boşanacaksınız, çocuklarınızdan değil. Bu meseleyi çocuklarınızı katmadan düşünmeye çalışın o yüzden. Sizden boşansa da çocuklarına karşı sorumluluğu bitmeyecek.

İcraate döküp dökmedikleri ya da daha önceden olup olmadığı kesin olmamakla birlikte bir niyet var o belli. Erkek muhabbeti illa seks yapalım, sevişelime kaymak zorunda değil biz kadınlar olarak da seks konuşuyoruz, burada bile +18 geyik konuları var ama hiçbiri "Gelin kızlar bara gidelim bir erkeği yatağa atarız belki"ye döndürmüyor işi. Ben daha önceden de icraate döküldüğünü, şu anda da niyetlenildiğini düşünüyorum. Muhabbet daha önceden konusu geçmişçesine rahat.

Boşan ya da boşanma diyemem, sizin için hayati bir karar bu ve bu kararı da siz vermelisiniz. Ama şüphe insanın içini kemirir, affetseniz bile ömür boyu bununla yaşayabilecek misiniz, hiç var olmamış gibi davranabilecek misiniz? Çocuklarınıza iyi bir baba olabilir ama siz birbirinizden boşanacaksınız, çocuklarınızdan değil. Bu meseleyi çocuklarınızı katmadan düşünmeye çalışın o yüzden. Sizden boşansa da çocuklarına karşı sorumluluğu bitmeyecek.
Bilmiyorum@astoria yani çok zor günlerimiz oldu
Beraber atlattık
Kavgada etmezdik pek ama ettiğimizde de küsme huyumuz hiç olmadı
Bana saçmalıyorsun diyor şu an
Klasik erkek muhabbetleri diyor
Ben eşimi hiç böyle tanımadım
Bekliyorum bakalım ne olacak

Kufurlu seyler var tekefonda demesi kadar da sacma bir bahane yok. Kadin seni bosayacak, aldattigini dusunuyor, kufuru okusa nolur. En iyisini yapmissiniz. Yalan soylemese mesajlari okuturdu.

Delil yok,ispat yok üç çocuk var,fevri davranmasa önce sakinleşince nedir ne değildir anlayın sonra atağa geçin bence,bana boş erkek muhabbeti gibi geldi,yapmışsa eğer ver eline bi top sektirsin gitsin.

Bilmiyorum@astoria yani çok zor günlerimiz oldu
Beraber atlattık
Kavgada etmezdik pek ama ettiğimizde de küsme huyumuz hiç olmadı
Bana saçmalıyorsun diyor şu an
Klasik erkek muhabbetleri diyor
Ben eşimi hiç böyle tanımadım
Bekliyorum bakalım ne olacak

İşte klasik erkek muhabbeti böyle değil. Yine de eşinizi buradaki hepimizden iyi tanıyan sizsiniz, kendinizi de bilen sizsiniz. En doğru kararı vereceğinize inanıyorum ama lütfen çocuklar uğruna kendi hayatınızdan fedakarlık etmeyin. Verebileceğim tek tavsiye bu.

Eğer gördükleriniz yanlış anlaşılmadan ibaret olsaydı o an size doğrusunu ispat ederdi diye düşünüyorum. Muhtemelen o an aklına yalan gelmedi, ilk hamle olarak da telefonu elinizden aldı. Sonrasında da 'yanlış düşünüyorsun, ben öyle bir insan mıyım'lara sığındı. Neyse şükür ki 'ben yazmadım kuzenim yazmış' gibi basit yalanlarla zekanızı hafife almamış. Görünen şey; doğru anladığınız yönünde.
Şiddet ve aldatılma affedilemez iki şeydir. Umarım bu soğukkanlılığınızı davayı açana kadar korursunuz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Eğer gördükleriniz yanlış anlaşılmadan ibaret olsaydı o an size doğrusunu ispat ederdi diye düşünüyorum. Muhtemelen o an aklına yalan gelmedi, ilk hamle olarak da telefonu elinizden aldı. Sonrasında da 'yanlış düşünüyorsun, ben öyle bir insan mıyım'lara sığındı. Neyse şükür ki 'ben yazmadım kuzenim yazmış' gibi basit yalanlarla zekanızı hafife almamış. Görünen şey; doğru anladığınız yönünde.
Şiddet ve aldatılma affedilemez iki şeydir. Umarım bu soğukkanlılığınızı davayı açana kadar korursunuz. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Bende aynen sizin gibi düşünüyorum
Bu hayat bana çok zor
Maddi hiçbir gelirim yok ama eğer bunlar gerçekse ben çalışır bakarım çocuklarıma
O an telefonu elimden almasa inancam ama aldı..

İşte klasik erkek muhabbeti böyle değil. Yine de eşinizi buradaki hepimizden iyi tanıyan sizsiniz, kendinizi de bilen sizsiniz. En doğru kararı vereceğinize inanıyorum ama lütfen çocuklar uğruna kendi hayatınızdan fedakarlık etmeyin. Verebileceğim tek tavsiye bu.
Hala diyor ki Kur'an'ın üstüne yemin edeyim ben seni aldatmadım diyor
Kalbim inanmıyor işte
Deli gibi seviyorum ama bu sevgi ihaneti affetmez

X